Trestný čin.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
@Crony na salóne Luisane spáchal hráč @WeTik trestný čin.


Napísal na salón nech skapem, čo som aj nahlásil. Napísal to dokonca dva krát.
kkkk.pngkkkkkkkkkkkk.png

V zákone stojí:

Definícia​

(1) Kto iného pohne k samovražde alebo inému k samovražde pomáha, ak došlo aspoň k pokusu o samovraždu, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

(2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak čin uvedený v odseku 1

a) spácha závažnejším spôsobom konania,
b) na chránenej osobe, alebo
c) z osobitného motívu.


Preto okamžite apelujem na permamentný ban pre tohoto agresora. Túto tému zakladám preto, aby aj ostatntí hráči, ktorých sa snažil hráč @WeTik zastrašiť sa nebáli ozvať a prípadne tak možme toto celé posunút ako trestné oznámenie na štatnu prokuratúru.



@Crony za dalsie hrac wetik navadza hracov aby mi niekto vybavil ban a vymyslali si na mna dalsi dokaz.png

 
Naposledy upravené :
(1) Kto iného pohne k samovražde alebo inému k samovražde pomáha, ak došlo aspoň k pokusu o samovraždu, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
 
Milý Zorro, tebe môže pomôcť len odborník a ten medzi nami bohužiaľ nieje. 98% hádok na chate v hre vyvolávaš ty, píšeš o hráčoch kadejaké výmysly ktoré si stvoríš v tvojej hlave, napríklad o mne si písal že som vyhostený z Nemecka, o Apexovi si písal že je bezdomovec a že ho vídavaš na lavičke žobrať a podobné veci by som našiel na každého o kom to tu vypisuješ a ešte si to aj dávaš do profilu. Väčšina hráčov s ktorými sa poznám roky skončili s hrou práve kvôli tomu že mali pokrk tvojho otravovania a vypisovania. Ak je na SK weste nejaký hráč, ktorý by si zaslúžil permanentný ban.
Ak Crony alebo podpora uzná za vhodné ma potrestať za to že po tom čo si ma provokoval som napísal "skap" tak to kľudne prijmem a budem to brať ako definitívny dôvod skončiť s Westom, keďže dobrovoľne sa mi od toho nechce :)) No aj im príde toto tvoje neustále sťažovanie sa a vyplakávania a vytváranie nezmyselných tém na fóre už otravné a prehnané, bol by som za to aby si dostal aspoň na týždeň stopku práve ty ZORRO a verím, že by so mnou súhlasilo veľa hráčov slovenského The-Westu. Lebo toto čo robíš už je cez a znepríjemňuješ život nielen hráčom ale aj moderátorom na fóre a podpore.

Ak ste to niekto dočítali až sem tak gratulujem a budem rád ak sa tiež vyjadrite :)
Prajem pekný slnečný deň zlatíčka
 
Hrac wetik sa dopusta dalsieho trestneho cinu a to je ze klame. Tu si mozme pozriet kto zacal ako prvy. vrah.png
Bezne pise na salon moje meno cim sa dopusta dalsieho trestneho cinu a jeho najlepsi kamarat je hrac @Go-ya-thle ktory ma na profile moju fotku a oznacil moju mamu za kravu sa dopusta pre zmenu trestneho cinu kybersikany. Ja narozdiel od agresora wetika som dodal dokazy a je jasne ze sa zlakol kedze ho ideme nahlasit na prokuraturu. @Crony poprosim o cim rychlejsie konanie voci @WeTik kedze hru hra vela mladych hracov a je mozne ze navadza na zabitie aj ich. Dakujem.

A opat dalsie porusenie zakona tentoraz aj hrac @Go-ya-thle
vrazda.png
 
Presne zajo je to vsak ovela horsie ako u teba. Ty si len v navale zlosti sa jej vyhrozil ale wetik opakovane na mna na salone utoci nech sa zabijem. Dokonca napisal resp potvrdil, ze nech pouzijem zbran a 2 krat sa strelim. Je to podla mna cisto naruseny jedinec.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore