Trh

Chceli by ste takýto trh?

  • Áno

    Hlasy: 30 83,3%
  • Nie

    Hlasy: 6 16,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    36
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte,
dnes sa mi stala taká vec, že jeden hráč kúpil z trhu kľúč č.3, ktorý bol určený mne, za predajnú cenu (predbehol ma možno o pol sekundy) a nechcel ho vrátiť späť. Vtedy som si tak spomenula, že takáto "zrada" sa mi stala už viackrát a to dokonca aj v rámci mesta. :(

Vzhľadom na tieto udalosti, ktoré sa tu dejú, mám nápad.

Na trhu by pri voľbe obmedzenia predaja pre mesto, alianciu a neobmedzené pribudla kolonka "Pre:______".

Ponuka by bola týmpádom viditeľná len pre hráča, ktorého meno by bolo vpísané na riadok a nemohlo by sa stať, že by ho niekto predbehol a tým zmaril obchod.

Myslím si, že toto by ocenila väčšina hráčov, pretože nie som jediná, ktorej sa niečo takéto niekoľko krát stalo. Predišlo by sa rôznym sporom v hre medzi hráčmi.

Toľko k nápadu, vopred ďakujem všetkým, čo si ho prečítajú.
 

DeletedUser

Hosť
Vynikajúci nápad
Za mňa Áno!


S tými vecami sa mi to tiež stáva :(


Takto som prišla aj o Allenov Peperbox :(
 

DeletedUser

Hosť
2. Keď sa do popisu napíše Pre xxx, tak sa to dá riešiť.

Keďže mi z neviem akého dovodu zmazali príspevok, tak chcem povedať, že toto nič nerieši - od nikoho ak nechce nič nevymožete...


for moderators: nechápem prečo mažete príspevok, ktorý opravuje predchádzajúcu zlú informáciu....to neni spam....
 

DeletedUser

Hosť
Nedá sa sem nejako doplniť tá anketa?? Kebyže viem, že ju treba, tak to sem dám :--)
 

DeletedUser

Hosť
musí sa toho chytiť niekto z módov...do už vytvorenej témy hráč už nedoplní anketu
 

DeletedUser

Hosť
Ono mas hracov, ze aj ked das tam napises pre Feriho, ten zlosyn Ďuri to uvidi a aj tak to kupi :)

Osobne som za navrh, ale pozmeneny. Videl som to u jedneho hraca, raz to navrhoval. Pridalo by sa zaheslovanie, nakup len na heslo. Predajca by zahesloval ponuku a kupit by to mohol len ten, kto pozna heslo. Predajca by poslal to heslo danemu kupujucemu a ten by si bez problemov tukol heslo a kupil dany predmet.
 

DeletedUser

Hosť
myslím, že heslo by bolo zbytočné...stačila by aj kolonka ako pri prevode peňazí, kde by sa napísal nick kto by to mohol len kúpiť na trhu...
 

DeletedUser

Hosť
A podľa mňa by to bolo aj s tým heslom zaujímavé :)

Len horšie by bolo, ak by náhodou medzitým predajca heslo zabudol :D
 
Podľa mňa by to bolo lepšie tým prvým spôsobom,že ten predmet na trhu môže vidieť iba ten hráč,pre ktorého je ta daná vec určená. Nemuselo by sa to komplikovať heslom,ktoré by sa mohlo zabudnúť.

Tak ako som to už písal v príspevku ktorý tu už záhadne nie je.
 

DeletedUser

Hosť
Áno tento nápad tu už bol a aj prešiel SK Fórum ale na Beta fóre ho ignorovali ak sa správne pamätám.Ale je to dobrý návrh, mohol by sa zaviesť a treba anketu tak pls modi dajte ju tam!!!
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, kto by s týmto nesúhlasil, keďže by to pomohlo asi každému.. :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Ahojte,
dnes sa mi stala taká vec, že jeden hráč kúpil z trhu kľúč č.3, ktorý bol určený mne, za predajnú cenu (predbehol ma možno o pol sekundy) a nechcel ho vrátiť späť. Vtedy som si tak spomenula, že takáto "zrada" sa mi stala už viackrát a to dokonca aj v rámci mesta. :(

Vzhľadom na tieto udalosti, ktoré sa tu dejú, mám nápad.

Na trhu by pri voľbe obmedzenia predaja pre mesto, alianciu a neobmedzené pribudla kolonka "Pre:______".

Ponuka by bola týmpádom viditeľná len pre hráča, ktorého meno by bolo vpísané na riadok a nemohlo by sa stať, že by ho niekto predbehol a tým zmaril obchod.

Myslím si, že toto by ocenila väčšina hráčov, pretože nie som jediná, ktorej sa niečo takéto niekoľko krát stalo. Predišlo by sa rôznym sporom v hre medzi hráčmi.

Toľko k nápadu, vopred ďakujem všetkým, čo si ho prečítajú.

Tiež si myslím že to nieje až taký zlý nápad.
 

DeletedUser6016

Hosť
No......nápad tu už bol viackrát- vždy prešiel, poslali ho do nemecka a a bum NIE. (každý si má obchodovanie dohodnúť, no a napokov west je aj o krádežách! tvrdil jeden admin) Ja som za ale nemci nie takže to tu je zbytočné.....:xmas5



:xmas7:xmas7 sorry za gramatické chyby ale nový notebook :)
 

DeletedUser4623

Hosť
velmi dobrý nápad andrejka :) som za. Je mi luto co sa ti stalo, napad je super a
nemci ked to neschvalia tka nech sa niekam strcia :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore