Trh

Chceli by ste takýto trh?

  • Áno

    Hlasy: 30 83,3%
  • Nie

    Hlasy: 6 16,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    36
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4800

Hosť
veľmi dobrý nápad vôbec nekomplikované nedá sa dať niak oklamať určite áno
 

DeletedUser

Hosť
ja som rozhodne za nie... je to TRH to znamena ze pri stanku mozete stat aj dvadsiati a pozerat na tu istu vec ale ten kto sa ozve prvi tak to zyska...ak sa chces na to iba pozerat tak si daj google / obrazky

A, je tam na vyber len pre clenou mesta, aliancie, svet
B, je tam poznamka kde mozes napisat pre koho to je
C, ak sa jedna o taku drahu a vzacnu vec ako je kluc c.3 tak sa predavajuci a kupujuci maju dohodnut na neakom termine kedy budu obydvaja online a napisu si... PREDAVAC: dal som ho tam.. KUPUJUCI: dakujem mam ho
toto je otazka 20tich sekund mi nehovor ze ta niekto predbehol
 

DeletedUser

Hosť
ja som rozhodne za nie... je to TRH to znamena ze pri stanku mozete stat aj dvadsiati a pozerat na tu istu vec ale ten kto sa ozve prvi tak to zyska...ak sa chces na to iba pozerat tak si daj google / obrazky

A, je tam na vyber len pre clenou mesta, aliancie, svet
B, je tam poznamka kde mozes napisat pre koho to je
C, ak sa jedna o taku drahu a vzacnu vec ako je kluc c.3 tak sa predavajuci a kupujuci maju dohodnut na neakom termine kedy budu obydvaja online a napisu si... PREDAVAC: dal som ho tam.. KUPUJUCI: dakujem mam ho
toto je otazka 20tich sekund mi nehovor ze ta niekto predbehol


A, Dejú sa interné zrady aj v mestách.
B, Poznámka zradám nezabráni.
C, Boli sme dohodnutí a obaja online ;) Nestalo sa to len mne, takže mi nemôžeš ani povedať, aká som nešikovná. Chceme len tomuto zabrániť.


Ak aj tebe jedného dňa z trhu niečo takéto vzácne zmizne ako nám, potom sa ľutuj.
 

DeletedUser

Hosť
Dvaja hráči sú dohodnutí a niekto tretí im obchod pokazí.
Ty si naozaj za, aby sa toto ďalej stávalo?
Neverím vlastným očiam. :(
 

DeletedUser7176

Hosť
Niečo som skúsil, veľmi dobré to nie je, nejako sa mi to nepodarilo :( (ale keby to prešlo tak by som to spravil lepšie)

[SPOIL]
trh1.jpg
A návrh tam daj tak, že keď si klikneš na predaj pre tak až vtedy aby sa dalo písať do tej kolonky meno hráča, inak aby sa tam nedalo písať [/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
No najprv si štuchnem do Vás (ved oni vedia ktorý to sú.), niekto tu chcel zrušiť návrhy, lebo medveď... :xmas6

Takže dúfam, že vyhral rozum a budete nabudúce ohľaduplnejší, ale ved vy čo sa snažíte aj ste :xmas7.

Len, aby ste si uvedomili, hráči čo tvrdo búšili do módov aby zrušili návrhy sa tu v návrhoch nikdy ani neukázali, ale hráči čo neriešili, tu krásny a potrebný návrh hneď vložili a hneď aj prediskutovali :xmas9.

:xmas1-------- ↑ --------mimo témy-------- ↑ --------:xmas1-------- ↑ --------mimo témy-------- ↑ --------:xmas1​

Nápad ohľadne zlepšenie trhu je nezbytný, čo sa týka spôsobu realizácie cez ten nick to vyzerá skvelo, svoje čaro by malo síce aj heslo, ale je to komplikované a potom by bolo na trhu kopec vecí produktov od detí zaheslovaných kade tade :D Takže nick bude úplné najmenším zásahom do hry a splní problémy s "kradnutím - kupovaním" :ninja:.

o sa týka vymáhateľnosti danej veci od niekoho, kto nechce vrátiť požičané? Tak najjednoduchejší/najefektívnejší spôsob nepoznám :xmas5.

Nápad: možno to spraviť tak, že yb existovala možnosť zaškrtnúť kolonku pri ponuke na trhu, ktorá by garantovala 24hod. možnosť, že si daný predmet môžte na jeden klik vrátiť naspäť do inventára, čím by sa aj urýchlilo vymieňanie predmetov v zmysle, že sa nemusia vracať pomalým spôsobom cez trh. Ale zdá sa mi to na realizáciu príliš náročné, asi by sever bol zbytočne zaťažovaní, ale tak to berte aspoň ako nápad, ktorý Vás nakopne k hľadaniu riešenia :xmas10.
 

DeletedUser

Hosť
Už ste to dali niekto na betu? Keď áno dajte link, keď to prejde tak grafický návrh spravím lepšie (oveľa lepšie tento návrh bol OTRASNÝ)
Dal som to tam ja http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?t=1588
No najprv si štuchnem do Vás (ved oni vedia ktorý to sú.), niekto tu chcel zrušiť návrhy, lebo medveď... :xmas6

Takže dúfam, že vyhral rozum a budete nabudúce ohľaduplnejší, ale ved vy čo sa snažíte aj ste :xmas7.

Len, aby ste si uvedomili, hráči čo tvrdo búšili do módov aby zrušili návrhy sa tu v návrhoch nikdy ani neukázali, ale hráči čo neriešili, tu krásny a potrebný návrh hneď vložili a hneď aj prediskutovali :xmas9.

:xmas1-------- ↑ --------mimo témy-------- ↑ --------:xmas1-------- ↑ --------mimo témy-------- ↑ --------:xmas1​

Nápad ohľadne zlepšenie trhu je nezbytný, čo sa týka spôsobu realizácie cez ten nick to vyzerá skvelo, svoje čaro by malo síce aj heslo, ale je to komplikované a potom by bolo na trhu kopec vecí produktov od detí zaheslovaných kade tade :D Takže nick bude úplné najmenším zásahom do hry a splní problémy s "kradnutím - kupovaním" :ninja:.

o sa týka vymáhateľnosti danej veci od niekoho, kto nechce vrátiť požičané? Tak najjednoduchejší/najefektívnejší spôsob nepoznám :xmas5.

Nápad: možno to spraviť tak, že yb existovala možnosť zaškrtnúť kolonku pri ponuke na trhu, ktorá by garantovala 24hod. možnosť, že si daný predmet môžte na jeden klik vrátiť naspäť do inventára, čím by sa aj urýchlilo vymieňanie predmetov v zmysle, že sa nemusia vracať pomalým spôsobom cez trh. Ale zdá sa mi to na realizáciu príliš náročné, asi by sever bol zbytočne zaťažovaní, ale tak to berte aspoň ako nápad, ktorý Vás nakopne k hľadaniu riešenia :xmas10.
nerozumiem
 

DeletedUser

Hosť
No asi sa pýtaš na príspevok ohľadne vrátenia predmetov ktoré si niekto zakúpil, tam som narážal na možnosť, že daný predmet by sa dal na jeden klik vrátiť naspäť pôvodnému majiteľovi a kupujúcemu jeho peniaze, len prakticky by to efekt veľmi neplnilo, má to svoje medzery, ako napríklad čo ak dotyčný prachy minie a nebude to ako vrátiť, a podobne. Podľa mňa zatiaľ len scifi čo som popísal. Tak skôr radšej ešte porozmýšľať čo by nám v tom pomohlo.
 

DeletedUser

Hosť
The seller wants as much profit as possible. That is one of the main pillars of economy. The buyer wants a low price. If you change the system this way, the seller doesn't want a high profit anymore. That sounds like no problem, but if everyone has that idea, rare items become easy to get. The market is not designed as an easy way of collecting cheap rare items. It would bring the game out of balance.



Ale týpek mal pravdu na druhej strane.. čítajte.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore