ucet

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
chcem sa opytat ze ked ja dam niekomu ucet aj heslo a ja odejdem prec a on si moze zmenit moje heslo
 

DeletedUser

Hosť
ale ked mu dáš heslo on može zmeniť heslo na nové tam nepotrebuje e-mail
 

DeletedUser

Hosť
A prečo to chceš vedieť? Ak sa ti niekto hackol na účet, tak napíš na support, ale dúfam, že sa nechceš ty niekomu hacknúť :D

Btw. aký kód?
 

DeletedUser

Hosť
a potom sa to da nejak zistit ten kod alebo nie
ak pod tým kodom myslíš heslo tak sa to
Dá zistiť ked dáš zmeniť heslo na úvodnej obrazovke tak ti príde e -mail na tvoju e-mailovú adresu a v tom e-maili budé nové heslo
 

DeletedUser

Hosť
hacknúť mi nikdo ani ja len ma to zauima lebo som to tu este nenasiel tak som sa chcel opytat a ked mi zmeni aj e mail ako na the west a pomocou jeho e mailu co si zadal zaslat novy a potom si da ze zadat heslo a nove heslo mu dojde na ten e mail ? a potom sa to ako bude riesit ?
 

DeletedUser

Hosť
hacknúť mi nikdo ani ja len ma to zauima lebo som to tu este nenasiel tak som sa chcel opytat a ked mi zmeni aj e mail ako na the west a pomocou jeho e mailu co si zadal zaslat novy a potom si da ze zadat heslo a nove heslo mu dojde na ten e mail ? a potom sa to ako bude riesit ?

ak ti zmení aj e-mail tak na tvoj e-mail (ktorý si používal predtým ako ti ho zmenil) ti (automaticky) príde e-mail s odkazom ktorým sa dá ta zmena e-mailu zrušiť pozor ten odkaz platí len 14 dní

Ps: je to 100% overené
 

DeletedUser

Hosť
tak si prišiel o účet (možno to vyrieši support možno nie)
 

DeletedUser

Hosť
a ake tresty mozu byt udelene za to nejake penazne alebo co
 

DeletedUser

Hosť
žiadny lebo ty si mu to heslo dal a to je len tvoja chyba že ti ten účet odcudzil
 

DeletedUser

Hosť
aa len tak ake by to boli a este ked to zrusi da sa to este opakovat a to je vsetko majte sa a dik za rady
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore