Výhody Duelantov

DeletedUser

Hosť
Zdravím. Dosť mi vadí tá nová výhoda u Duelantov: "V dueloch môžeš bojovať do vzdialenosti 15 minút bez potreby cestovania." Nie je to podľa mňa dobré, lebo ja som Dobrodruh a každú chvílu má niekto dueluje, a ja nemám najmenšiu šancu vyhrať. Podľa mňa je to nevýhoda voči ostatným. Duelanti na tom len zarábajú peniaze. Bol by som rád, keby túto výhodu nemali. Nedalo by sa s tým niečo urobiť ? :(
 

DeletedUser4642

Hosť
Som duelant :D Takze mne sa ta vyhoda paci a je to najlepsia vyhoda ktoru duelant mal...Inak ma na nic vyhody napr. v duely dostanes o 10% viac penazi...Ako to vyuzijem ked dostanem o 100 $ viac? :huh1:
 

DeletedUser

Hosť
No tak pre Duelantov je to dobrá výhoda, ale pre ostatných hráčov nie. A keby aspoň to bolo že bez cestovania 5-10min. a nie 15minút...
 

DeletedUser4642

Hosť
Tak ked uvidis duelanta utekaj :D
Nene...15 minut je podla mna dobre inak fakt duelanti nemaju dobre vyhody...
 

DeletedUser3828

Hosť
v minulosti bolo hromadu príspevkov na tomto fóre, že postava duelant má veľmi slabé výhody a pomaly už nikto nechcel byť duelantom a keď sa niečo urobí pre túto postavu, tak je to znova zlé. viete vôbec čo vlastne chcete ?
 

DeletedUser

Hosť
Hej, už nám zobrali spánok po dueli, teraz ešte toto ? :D Ste úplní blázni ? :D
 

DeletedUser

Hosť
pozrite takto :

bonusy dobrodruha:

Šance najít produkty při práci se zvýší o 10%. - nevyužiteľné
Šance najít předmět při práci se zvýší o 10%. - hmm znie to pekne, ale prax
Můžeš spát zadarmo v cizích hotelech až do 2 stupně - pri vyšších leveloch nevyužiteľné
Riziko poranění při práci klesne o 10%. - ďaľší nanič bonus
Od 2. zásahu v rámci jednoho kola bitvy o pevnost je pravděpodobnost 25%, že na tebe nebude po zbytek kola nikdo střílet. - pekne povedané, ale ako to chcú dosiahnuť ak na mňa mieri 15 pušiek?


bonusy duelanta:

Tvá rychlost na mapě se zvýší o 10%. "relatívne využiteľné pri "nestíhačkách"
Motivace se zvýší u duelů o 40% rychleji. - ak duelujete aktívne veľmi užitočné
V duelu dostaneš o 10% více peněz. - k ničomu
Během bitev o pevnosti je tvá šance na kritický zásah 10%. Kritickými zásahy se odečte dalších 10% z maximálního zdraví. - odkedy do bitiek chodia tzv. "tanky" dá sa využiť
Hráče do vzdálenosti 15 ti minut můžeš vyzvat okamžitě, aniž bys musel cestovat. - pekná výhoda

bonusy pracovníka:

Za každou práci dostaneš o 5% více zkušeností. 5% znie ako malé číslo ale keď prídete na lvl. 120, zistíte, že ste ušetrili dosť času
Zaplatíš o 2% méně bankovních poplatků. - využiteľné pri vysokých čiastkach
U výstavby města obdržíš bonus 5% za vloženou schopnost.
Motivace pro výstavbu budovy ve městě roste o 10% rychleji.
Při bojích o pevnost se pro tebe zvyšuje bonus tvého sektoru o 30%.
- skvelý bonus, pracovnícke veže sú strašne silné

bonusy vojaka:

Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 5 životů.
Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 3 stupně.
Při duelu obdržíš bonus 50% na schopnost taktiky.
Během bitev o pevnosti se vůdcovské schopnosti pro tebe i čtyři tvé sousedy zvýší o 25% tvých vlastních vůdcovských schopností.

- bez komentára, všetko fajn

-----------------------------------------------------

takže mi z toho charakter dobrodruha vyšiel ako najmenej výhodný, pretože má najmenej využiteľných výhod, a aj tak za neho hrá po vojakovi najviac ľudí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vyhoda necestovat 15 minut na duel nie je nic moc. Na jednom svete som duelant a kedze som uz dost vysoky duelovy level najblizsieho hraca mam najskor tak 30 minut a aj to za smiesne body. Vyuzitelne je to akurat pri nizsich urovniach ked sa dueluje rad radom, kazda trieda postavy ma svoje vyhody aj nevyhody a kazdemu vyhovuje nieco ine. Navyse v tomto bonuse prakticky tak ci tak velku vyhodu nevidim. To mozme zobrat pracovnikov nizsie poplatky v banke, duelantom 15 minut, dobrodruhom vacsiu sancu najst produkt alebo predmet a vojakom zoberieme bonus do vodcovstva na pevnosti. Ak mas taky problem odcestuj na druhy koniec mapy kde su styri mesta a v nich dohromady 20 ludi, spanie v hoteloch mas do 2. urovne zadarmo, nie jeden hrac to takto spravil bez ohladu na triedu postavy a duel ti viac menej nehrozi. Alebo sa prerob na duelanta aj ked si dobrodruh alebo odid z mesta spanie v hoteloch mas zadarmo alebo nieco ine. Existuje vela moznosti co musis spravit ale ako vidim tvoj problem maju riesit vyvojari a to odobranim moznosti spominanej vyhody duelantom. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
konečne trošku zlepšili duelanta, nech môže konkurovať ostatným (vojakom) a vy ste proti?
ách jaj

...taktika u vojakov je ajtak neporovnateľná, teda neplačte
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Je to dobrý bonus...
Na jednom svete som duelant a hodí sa mi to...
Ale na vojaka je to stále nič...
Inač duelant má skvelý bonus že motivácia mu rastie o 40% rýchlejšie.
 

DeletedUser

Hosť
ja som duelant na TW1 a poviem vam to takto podla mna je to cestovanie velmi vyhodne ked si pozriete vojakov tak oni maju tiez velku ale velku vyhodu a ta je taka ze oni maju ten bonus na zbrane ze maju level..... a uz maju zbran ktora je na vacsi ale zase duelanti musia cakat na novu uroven aby mohli mat na sebe nasadenu zbran cize ta vyhoda 15 min. bez cestovania je super
 
ja som duelant na TW1 a poviem vam to takto podla mna je to cestovanie velmi vyhodne ked si pozriete vojakov tak oni maju tiez velku ale velku vyhodu a ta je taka ze oni maju ten bonus na zbrane ze maju level..... a uz maju zbran ktora je na vacsi ale zase duelanti musia cakat na novu uroven aby mohli mat na sebe nasadenu zbran cize ta vyhoda 15 min. bez cestovania je super

Ináč ja si to isté, že ten vojak a to 15 uuuj to je parada a zabudol si že neskutocna vyhoda
 

DeletedUser

Hosť
Ked ste dobrodruhovia, naco leziete do mesta?? Ved iba plnite ulohy a veci so mozte kupit cez trh... :eezmurk::eezmurk::eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
no a co mam s toho ze idem napr. na vojaka ktory ma uroven 43 a ma deringer belly starovej (aj ked je od urovne 45 )a ja duelant idem nanho utocit a mam uroven 43 a o 5 krat horsu zbran tak kto ma velku vyhodu
 
Hore