Výhody pre postavu

DeletedUser

Hosť
Každý pozná, aké rôzne výhody existujú pre postavy :Lovec

A ja sa pýtam, aké výhody by ste ešte privítali ?

Jednoduchá otázka na diskusiu, tak sem so všetkým čo Vás napadne, dávajte bacha na to, že rátajte aj stým, ako by to vyzeralo, pri aktivovaný prémia na postavu, kde by sa šance zdvojnásobili. Inak máte voľnú ruku :)


Príklad (vzor):

o 10% rýchlejší pohyb po mape (20% s prémiom)

pri práci nachádzaš o 15% viac peňazí (30% s prémiom)

počas duelu spôsobuješ o 10% väčšie poškodenie (20% s prémiom)

pri boji o pevnosť získavaš bonus 10% do schopností zásahu a uhnutia (20% s prémiom)


Tak dal som Vám pár príkladov a budem rád ak aj vy niečo pridáte čo Vás zaujme a napadne :)



 

DeletedUser

Hosť
Tak ľudia, aj tu chodievajú ešte nejaký aktívny hráči, dal som tu jednoduchú otázku, a ako vidím čítalo to už cez 50 ľudí a ani jedna reakcia od nikoho.

To mi chcete všetci povedať, že nikoho nič nenapadá, žiadna výhoda, ktorá by sa mu páčila :( Tak to som ozaj smutný, ale dám Vám ešte poslednú šancu si tu odprezentovať svoju výhodu a o nej prípadne aj pokecať :)

A k nič, no tak si tu budem asi sám písať nápady na výhody :p
 

DeletedUser

Hosť
Trieda Dobrodruh:
Šanca nájsť produkty pri práci sa zvýši o 10%(15% s prémiom).
Šanca nájsť predmet pri práci sa zvýši o 10%(20% s prémiom).
Môžeš spať zadarmo v cudzích hoteloch až do 2 úrovne hotela(do 3 urovne s prémiom).
Riziko poranenia pri práci klesne o 10%(o 20% s prémiom).
Od 2 zásahu v rámci jedného kola boja o pevnosť, máš šancu 25%, že nebudeš zasiahnutý až do konca kola(máš šancu 30% s premiom).
 

DeletedUser6501

Hosť
Mna napadlo iba jedno a aj to je asi blbost ale :--)

Pre vojaka: Zbran do boja o pevnost bude lacnejsia o 40% :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som uvítal u dobrodruha možnosť mať zviera, ktoré bude bojovať po boku. :)
 

DeletedUser5507

Hosť
ja by som uvital pre duelanta schopnost ,ze moze duelovat po 24 hodinach

PS: ja viem je to blbosť
 

DeletedUser7159

Hosť
ja by som uvital pre duelanta schopnost ,ze moze duelovat po 24 hodinach

PS: ja viem je to blbosť


Nieje to veľká výhoda, dokáže uškodiť, napríklad ak by sa duelant dlhší čas nevenoval duelom (napríklad by hľadal 3. kľúč), urobil reskill na zručnosť v prstoch a neodišiel by z mesta, tak mu to dosť uškodí...
...skôr by som bral, že by 24 hodín nemohol byť duelovaný, ale on by duelovať mohol, to je výraznejšie ...alebo ak by upadol počas duelu do bezvedomia, mohol by si po zrušiť 48 hodinovú ochranu
 

DeletedUser

Hosť
Môj návrh je, aby dostal aj Vojak piatu výhodu, tak ako majú aj ostatné triedy.

Avšak akú?... to je otázka! :D
 

DeletedUser

Hosť
Pre pracovnika: motivacia pri pracach sa mu zvysuje o 20 percent rychlejsie (30 s premiom)
 

DeletedUser6112

Hosť
na vela svetoch som bol stavbar a poviem je to dost tazke ked vas kosia takze by mohol mat bonus ze hrac co zdueluje stavbara dostane o 25% menej skusenosti a 10% dolarov
 

DeletedUser

Hosť
jj celkom dobry napad, daju sa vyhody pre postavu davat do navrhov ? Lebo toto by obmedzilo duelovanie stavbarov ...
 

DeletedUser4779

Hosť
na vela svetoch som bol stavbar a poviem je to dost tazke ked vas kosia takze by mohol mat bonus ze hrac co zdueluje stavbara dostane o 25% menej skusenosti a 10% dolarov

Ale treba najskôr definovať slovo stavbár... veľa pracovníkov je už po reskille a venujú sa duelovaniu. Tak po duely s takýmito dostanem o dosť menej skúseností...
 

DeletedUser

Hosť
Ale dalo by sa to spravit tak, ze iba ked tych stavbarov dueluju Vojaci, Duelanti, Dobrodruhovia
btw. ked si to tak zoberies stale je to neferove .... Lebo stavbary, ktorý na te duely zamerany nie su, s stale bezbranny ...
 

DeletedUser

Hosť
Ale dalo by sa to spravit tak, ze iba ked tych stavbarov dueluju Vojaci, Duelanti, Dobrodruhovia
btw. ked si to tak zoberies stale je to neferove .... Lebo stavbary, ktorý na te duely zamerany nie su, s stale bezbranny ...

A vysvetli mi ako sú na dueli zameraní dobrodruhovia ? je to presne to isté čo stavbári :)
 
Hore