Výhody pre postavu

DeletedUser

Hosť
ale napriklad na s5 mam vela prace 75%ulohy a čo mam robiť? duelovať :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
Ale dalo by sa to spravit tak, ze iba ked tych stavbarov dueluju Vojaci, Duelanti, Dobrodruhovia
btw. ked si to tak zoberies stale je to neferove .... Lebo stavbary, ktorý na te duely zamerany nie su, s stale bezbranny ...

Ach jaj,je to stavbarova chyba že si vybral to čo chcel :)
Aj každá iná postava ma svoje určite nevýhody...
Ako aj duelant,dobroduh a vojak.
Nesmiete to brať tak zle že ste stavbár a vas vyzve na duel duelant a dopadnete zle,je to predsa The-West :) ;) :)
 

DeletedUser

Hosť
Duelant: pri dueli dostaneš bonus 50% do schopnosti vystupovanie (s prémiom 75%) ale len pokiaľ nie je vyzývateľ (podobne ako u vojaka)
Dobrodruh: Predpoklad úrovne pre oblečenie klesne o 2 úrovne (s prémiom o 3)
Vojak: Pri vytváraní zatykača platí len 7% poplatok (s prémiom 5%-ný)
 

DeletedUser3682

Hosť
Duelant dostane vyhodu do vystupka,pokial nieje vyzyvatel??? tak naco by mu bola,ked vystupko je pre vyzyvatelov...
skor by som dal vyhodu pre duelanta :
Ked upadnete do kómy cas :pif pafsa znizi zo 48 hod , na 24 hod...
 

DeletedUser

Hosť
bonus pre pracovnika: stava budovi o 1/2(polovicu) kratsie
PS. dufam ze to tak bude :D
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by bonus pre dobrodruha "sanca najdenia produktu zvysena o 10%" mal byt naozaj o 10% a nie o 10% s tých percent ako boli povodne...napr.:

sanca najdenia produktu je 20%...s terajsim bonusom pre dobrodruha je to 22% a ja chcem aby to bolo o 10% viac cize 30% :ociza:
 

DeletedUser3241

Hosť
podla mna by bonus pre dobrodruha "sanca najdenia produktu zvysena o 10%" mal byt naozaj o 10% a nie o 10% s tých percent ako boli povodne...napr.:

sanca najdenia produktu je 20%...s terajsim bonusom pre dobrodruha je to 22% a ja chcem aby to bolo o 10% viac cize 30% :ociza:

toto je blbost ... sanca najst velky lup alebo prsten by sa zdesatnasobila ... je to dobre tak ako to je
 

DeletedUser

Hosť
toto je blbost ... sanca najst velky lup alebo prsten by sa zdesatnasobila ... je to dobre tak ako to je

hej aj mne to napadlo...ale aj tak si myslim ze by to tak mohlo byt..dobrodruhovia by skratka zarabali viac penazi na trhu nebol by to podla mna az taky zasah do hry
 

DeletedUser

Hosť
Dobrodruh: Predpoklad úrovne pre oblečenie klesne o 2 úrovne (s prémiom o 3)

Mne sa to s tým dobrodruhom tiež páči :) Ja by som to tiež rád privítal, nieje to až taká hrozná výhoda, kedže Vojaci majú tie zbrane o 3 úrovne, prečo by aj Dobrodruh nemohol mať takú výhodu :)

... A ja by som navrhoval Pre Dobrodruha: Šanca nájsť predmet s 30% vyššou hodnotou pri práci. Neviem či ma chápete :D Napr. pri nejakej práci má napr. vojak štastie 2000$ s 50PB. A Dobroduh by s 50PB na tej istej práci mal šancu nájsť predmet s hodnotou až 2600$ :) :happy1:
 
Hore