Výmena peňazí

  • Zakladateľ témy DeletedUser9978
  • Vytvorené

DeletedUser9978

Hosť
Ahojte..
Mal by som návrh.. Každý hráme niektoré tie svety, podaktorý všetky iný zase 1-2.. Je tombola, pôjdem si ju skúsiť aj na iné svety a náhodou tam získam nejaké peniaze. No a čo s nimi keď sa nenájde nikto kto by ich chcel meniť ?

:indian Prichádzam s návrhom: Čo keby sa dolu do menu (alebo ako sa to povie) pridala ikona ,,výmena peňazí" kde by sme zadali koľko $ chceme zameniť medzi svetmi, príklad: Dám na: ,,California" Chcem na: ,,Arizona" Suma: 100 000$ ...
čiže, s Californie sa nám uberie 100k $ a na Arizone nám pribudne 100k $ a každý bude spokojný keď nehrá všetky svety (ako ja).

Čo si myslíte o tomto návrhu ? :pánko
 

DeletedUser10856

Hosť
myslím že už bez toho sa tých peňazí medzi svetmi presunie veľa, ale čisto teoreticky to nie je najhorší nápad a možno by sa dalo nad ním zamyslieť
 
Pre mňa veľmi nereálny nápad,
je nezmyselné ešte viac poškodzovať hru :) pretože väčšina ľudí nehrá viac ako 2 svety aktívne, nie sú do toho tak zažratí a toto by bola dosť veľká nevýhoda ;)
 

DeletedUser10868

Hosť
Určite nie, lebo by sa našli špekulanti ktorí by si v ostatných svetoch vytvárali účty a klikali by to tam len kvôli tomu aby si z tych svetov mohli posielať peniaze na jeden ktorému sa venujú najviac a tým pádom by úroveň aktivity mnohých svetov dosť klesala.
 

DeletedUser3733

Hosť
Dlhšiu dobu som sem pravidelnejšie nechodil, no aktivita zo začiatku roku o dosť klesla, ako v hre tak aj tu. Nuž inno chce túto hru silou mocou pochovať o čom svedčí aj veľký počet nových setov, len aby z toho vyťažili aj to posledné, okrem nich sa od posledného veľkého "updateu" (ktorí bol skôr veľkým klincom do truhly) v hre nič nové neobjavilo čo by hráčov pritiahlo, preto silno pochybujem, že sa ešte vôbec bude na tejto hre ďalej pracovať, preto si myslím, že akýkoľvek nápad tu sa do hry už zrejme nedostane, uvidíme čo prinesie ten nový multiplayer, snáď to bude zázrak.
 
Hore