výroba zbraní

výroba zbraní

  • páči sa my to

    Hlasy: 4 7,8%
  • dobré ale niečo tomu chýba

    Hlasy: 7 13,7%
  • nie

    Hlasy: 40 78,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    51
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mam návrh na novú prácu výroba zbraní táto práca bi sa mohla robiť až od úrovne 25 dostal by si úlohu od Barman Henry Walkera že na zbrojnici sa stal prepad a výrobca zbrani bol postrelený.Keby si splnil túto úlohu otvorila by sa ti nová práca výroba zbraní v tejto práci bi si mohol dostať produkt nejakú strelnúzbraň do ľavej alebo do pravej a stále bi si dostal nejakú inú zbraň
 

Prílohy

  • pracagk.jpg
    pracagk.jpg
    27,9 KB · Zobrazenia: 79

DeletedUser

Hosť
nie!všetci by robili iba túto prácu lebo by chceli dostať nejakú zbraň... :p
 

DeletedUser

Hosť
No neviem, tá úroveň je príliš nízka, na to aby si mohol v podstate zadarmo dostávať predmety. A zdá sa mi to ako príliš veľké uľahčenie hry.
 

DeletedUser

Hosť
njn ale vo vies uloha by bola od 25 ale v ulohe veci kere mozes spnit az pri 70 urovni a pracca by bola obmedzena na 4 H tyzdenne to by uz boolo realnejsie a sanca na zbran by bola neakych 10 percent
 

DeletedUser

Hosť
njn ale vo vies uloha by bola od 25 ale v ulohe veci kere mozes spnit az pri 70 urovni a pracca by bola obmedzena na 4 H tyzdenne to by uz boolo realnejsie a sanca na zbran by bola neakych 10 percent

Tak to hej, lenže pôvodný nápad je o dosť iný:)
 

DeletedUser

Hosť
njn ale vo vies uloha by bola od 25 ale v ulohe veci kere mozes spnit az pri 70 urovni a pracca by bola obmedzena na 4 H tyzdenne to by uz boolo realnejsie a sanca na zbran by bola neakych 10 percent

no to neni zlí nápad žeby praca bola obmedzena
 

DeletedUser

Hosť
Ďalší prípad, keď si vymyslím niečo, lebo mi niečo v hre nejde a chcem si pomôcť tým, že niečo vymyslím...

Práce sa neurčujú podľa lvlu, ale podľa obtiažnosti... V práci môžeš nájsť ako produkt LEN produkt, ktorý je k práci priradený (žiadne predmety označené ako produkty), predmet môžeš nájsť ako samostatnú vec... Ale samozrejme niekto si chce ako lvl 25 prilepšiť, tak vymyslí prácu, ktorú keď bude robiť, tak bude mať na lvli 25 Precízny šesťranný kolt (ako si samozrejme myslí...) Ach jaj, deti deti... :D
 

DeletedUser

Hosť
Ďalší prípad, keď si vymyslím niečo, lebo mi niečo v hre nejde a chcem si pomôcť tým, že niečo vymyslím...

Práce sa neurčujú podľa lvlu, ale podľa obtiažnosti... V práci môžeš nájsť ako produkt LEN produkt, ktorý je k práci priradený (žiadne predmety označené ako produkty), predmet môžeš nájsť ako samostatnú vec... Ale samozrejme niekto si chce ako lvl 25 prilepšiť, tak vymyslí prácu, ktorú keď bude robiť, tak bude mať na lvli 25 Precízny šesťranný kolt (ako si samozrejme myslí...) Ach jaj, deti deti... :D

ta keď si taký múdri tak si pozri rebríček na sv.5 meno xprox akú mam úroveň Ty muderland.
 

DeletedUser

Hosť
Nie! Všetko dôležité napísal Pato95, ja už len toľko že v ankete máš hrubku, nepíše sa "páči sa my to"
Edit: A ten obrázok upravený v skicári (asi), to ma tiež dostalo:o)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore