Výsluch u šerifa - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No takže po dlhom čase sa niečo aj uskutočnilo, potom by som možno chcel zorganizovať niečo ako na DK Klebet tím, bol by tvorený z cca 4-5 ludí:Ja, John Dee,(Linteo),(Rekimaru)
 

DeletedUser

Hosť
Nestačili by tam 2 ľudia ? Ja by som skôr navrhol, aby hráči hlasovali kto tam bude.
 

DeletedUser

Hosť
No, mohlo by to tak byť, len na pevno tam musím byť ja a John Dee lebo sme to spolu vymysleli
 

DeletedUser

Hosť
No, mohlo by to tak byť, len na pevno tam musím byť ja a John Dee lebo sme to spolu vymysleli

Musíš iba zomrieť a to je hold pravda, patent ani ochrannú značku na tom nemáš tak si to privlastniť nemôžeš, tiež krutá pravda.. Ale až taký zlý nebudem, prajem ti to. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Trochu som upravil pravidlá, aby to bolo jednoduchšie, anketa nebude (to nemá byť súťaž v popularite) - hosťa bude vyberať Rekimaru, resp. moderátor (podľa vašich návrhov).
 

DeletedUser4451

Hosť
Mne to je sice jedno ale nechat vyberat jedneho cloveka namiesto kvanta ludi je dost pochybne, mne sa skor lubilo ked som si mohol sam dupnut jednym hlasom koho by som chcel vo vysluchu vypocuvat.
 

DeletedUser

Hosť
Suhlasim, pride mi to ako strata demokracie. I ked ja viem preco to takto urobili:--)
 

DeletedUser4451

Hosť
Koniec: xx.xx.xxxx - 16,00 [Nedeľa]
Teraz: xx.xx.xxxx - 10,00 [Nedeľa]

.. prečo už je lock?

;)
 

DeletedUser2929

Hosť
Asi už otázku oficiálne položiť nemôžem, ale tak ti ju dávam aspoň tak neoficiálne...
prečo svojho brata vytrvalo presvedčuješ, že je kríza, hoci... to tak možno nie je :D
 

DeletedUser4451

Hosť
To mas informaciu z kolkatej ruky? Lebo o nicom takom neviem :D
 

DeletedUser

Hosť
nespamujte...rad by som uvidal rozhovor s cvero, mam na neho vela otazok ohladom duelov a podobne....
 

DeletedUser2929

Hosť
Angel, citujem tvojho brata z vedľajšej témy

eSpriit. napísal/-a:
Moja prvá otázka bude asi tá, prečo keď ťa pošlem po 6 rožkov a 3 paštéky tak donesies rožkov 10 a paštéku len 1 a povieš mi že kríza, pričom peniaze nevrátiš, takže som po raňajkách aj tak hladný a ešte k tomu aj okradnutý. Navyše nájdem v koši sáčky od takých vecí, že o slove "lacné" sa pri nich uvažovať nedá, samozrejme ani jednu z nich som nedostal ochutnať. Drsná kríza ne?
Len ho dajte spovedať ja mám času dosť z toho sa nevylíže.



A extrem, návrhy na hosťa idú do témy... (chvíľka napätia)
...NÁVRHY NA HOSŤA ! ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore