výtaz dňa

paci sa vam to?


  • Celkový počet hlasujúcich
    40
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
medaili dňa

Kópia – Klobuk---3.jpg


kazdy den by sa vyhodnotili vsetky duely atd. a udelili by si medaili hracom .
--- davali by sa na pravu stranu od obrazka hraca vid. obrazok hore.
je to podla toho napr:

najlepsi cestovatel dna --- najviac precestoval
najlepsi uder dna --- najlepsi zasah protivnikovi v duely (nerataju sa duely z ulohy)

atd....

ked ten isty hrac dostane tu istu medailu viac krat tak sa do tej polozky kde je ta medaila da to cislo kolko ich dostal este vymislim aj ine medaili dna
 

DeletedUser

Hosť
ako nápad dobrý ale veľmi veľká práca by s tým bola.. keby si server nejako počítal tie duely,kto koľko cestoval atď a na konci dňa spočítal a potom hodnotil vieš ako by sa tým zaťažil ? :D
 

DeletedUser

Hosť
dobrý návrh lahko spracovatelný takže nezataží west davam ano
 

DeletedUser2929

Hosť
Myslím, že niečo podobné je na jednej konkurenčnej hre ******... Ale dám áno
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser159

Hosť
Páči sa mi to ale aj ja si myslím že to zaťaží server :D
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to nepáči, dávam NIE. Zbytočne to zaťaží server. A na čo by boli nové medaily?? Medailí je dosť, také nápady tu netreba dávať.
 

DeletedUser1850

Hosť
Kam ty na tie nápady chodíš? :omg:

Nie, medailí je podľa mňa už dosť a vyhodnocovalo by sa to každý deň? Aspoň každý týždeň, ale aj tak nie. :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
nojooo je to sice blbost, zatazila by server a nikto s tym nesuhlasi ja za to nemozem uz sa musi dat iba LOCK a je pokoj :) (bez urazky ostatnym hracom...)
 

DeletedUser

Hosť
a tie medaily by mal len 1 den alebo by tam bol sekcia v ktoré dni to získal či ako ???? ale v každom prípade je to blbosť
 

DeletedUser

Hosť
No ja som dal síce áno, ale keď som si prečítal tie vaše argumenty tak som zmenil svoj názor:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore