Všestranný dobrodruh s bonusom

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1864

Hosť
Čaute, všestranný dobrodruh na úrovni 96 hľadá nové miesto, kam by mohol skloniť svoju hlavu na ceste prériou. Rád chodím do bojov o pevnosti a občas si aj zaduelujem, keď je to potrebné. :)


POZOR!!! Špeciálna ponuka! Pokiaľ sa ozvete do 48 hodín od uverejnenia tohto inzerátu, tak vám ako bonus bude zdarma pribalená aj hráčka nicky111 a preto neváhajte a využite túto lákavú ponuku! :Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
Ak chceš,tak poď do mesta Babinec :D ale moc si nezabojuješ :(
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, môj kamarát Šimon 99 zháňa členov do mesta. Som v jeho meste a verte mi, že v takom dobrom meste som ešte nebol. Jeho mesto je 20. v rebríčku a môžte sa opýtať tu na fóre aj hráča palinoo. Aj ten je v jeho meste a hovorí že úžas. Potom kontaktujte jeho v hre.
 

DeletedUser

Hosť
a nicky pride dobierkou ? alebo kurierom ? :D maju velke poštovne :ociza:


btw :D The West Side City je to tam take cudne ale dasa :D
 

DeletedUser

Hosť
Podte do toho Simonovho mesta.

Názov: City of Black Dwarfs
Počet členov: momentálne 23
Stavebné body: plne dostavané = 42800
Pevnosti: 4 Vlastné, 1 Spojenci (Simon99 usporiadava boje pre bohatých)
Mestské forum: až príliš aktívne :D (ale ak si ho prečítate, zistíte že som veľký censored :D ale ja sa zcivilizujem :D)
Silný spojenci
Miesto v rebríčku: 20
atd...
 

DeletedUser3950

Hosť
No ja som v meste Death Valley, je tam kopec skúsených ľudí, a isto sa tam nebudete nudiť. Ak by bol záujem kontaktujte ma v hre telagramom, mám tam také isté meno ako tu. Sme kompletne vystavaní a máme kopec super spojencov.
 

DeletedUser

Hosť
Môžete prísť aj do mesta Racoon City. V meste je super atmosféra a dobrá hŕstka ľudí :) Ak chcete ísť tak mi napíš telegram v hre a ja ti (Vám) pošlem pozvánku/y.

S pozdravom Franck :--)
 

DeletedUser

Hosť
tak ja by som vas chcel pozvat do mesta -RS- Kyjov ... sme na dobrom sektore v strede cize boje mame najviac 4 hodiny cesty a je ich celkom dost no... spojencov mame silnych ako hanksville tristram a tak... sme plne dostavani a mame perfektne veci v obchodoch... je tu kopa miest kde sa mozete vysantit s duelami :D same -MC- :D perfektna duelova trojka ja lukas robert-vid hrobar- :pif paf no a tak... vedla mesta mame strednu pevnost ktoru nie a nie ziskat :D takze no... budeme radi ked k nam pridu nejaki silni hraci a nie len vy dvaja ale naozaj kto chce a je aktivny... berieme... takze asi tolko :) piste jednemu zo zakladatelov-mne alebo lukasovi :pánko
 

DeletedUser2518

Hosť
Ospalé zajačiky rady prichýlia krásne žienky dobrodružky.

Čo ponúkame?

- pravidelnú návštevu kamarátov zo susedného mesta :pif paf
- výborný kolektív špičkových duelantov :--)
- aktívne zapájanie sa do bojov o pevnosti :Lovec
- pravidelné stretnutia v miestnom saloone censored
- po každej kóme fľaša whiskey zdarma ;)
 

DeletedUser

Hosť
mal by som záujem o tú nicky. Je možné zobrať si iba nicky? Lebo vieš koník, my lamy neberieme :D:D:D

//Sorry za spam ale to mi nedalo
 

DeletedUser2847

Hosť
mesto stramsville by vas rado privytalo boje su u nas stale mame v okoli mesta v ktorych by sa dalo dobre duelovat,vela obyvatelov,mozte byt aj mestky radcovia,dobra partia
 

DeletedUser

Hosť
My by sme Vás tiež radi privítali. My si nemyslíme o nikom že je lama, keď sme ho ešte v meste nemali.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore