Všetko dobré sa raz skončí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Characters.png

Milí hráči,

ako sa hovorí, nič netrvá večne a všetko dobré sa raz skončí a ja Vám žiaľ dnes musím oznámiť jednu smutnú správu.

Možno ste si už všimli, že Vás v tomto svete nie je už toľko, ako kedysi dávno, počet hráčov sa neustále znižuje, čo sa však nedá povedať o našich nákladoch.

Nebudem Vás zbytočne naťahovať, po veľmi dlhom rozhodovaní sme sa rozhodli, že svet žiaľ navždy uzavrieme a to dňa 13. decembra 2012 (v priebehu toho dňa, presný čas upresníme).

V hre je možnosť presunúť postavu na iný svet, bol by som veľmi rád, keby ste to využili a pokračovali v hre na inom svete, presúvať sa dá do sveta Texas (svet, kde nie sú aktivované všetky Prémiové možnosti) alebo do svetov Arizona a Buffalo (svety s kompletnými Prémiovými možnosťami). Alebo ak chcete začať od začiatku, len pred nedávnom začal nový svet California, v ktorom ste všetci vítaní.

Pre prípadné otázky môžete kľudne využiť túto tému, nechám ju otvorenú.
 

DeletedUser

Hosť
VY srandujete? hrám na SK3,4,5 a co s mojimy postavami? hm kam to mam presunut a nie su to male lvl
 

Deleted User - 4

Hosť
Kiežby som srandoval..

Ak máš postavu vo viacerých svetoch, budeš si proste musieť vybrať, ak s nimi chceš hrať ďalej, postavu môžeš presunúť do sveta Texas alebo do sveta Arizona.

Doplnenie: Sprístupnili sme možnosť presunúť postavu aj do sveta Buffalo.
 

DeletedUser5950

Hosť
Presun

Ked som si teraz presuval postavu na Texas z SK2, ale dolezitejsia je pre mna postava z SK3 -
dam si zrusit aktualnu postavu v Texase, ale dalsi presun bude mozny az za 90 dni. Ako chcete osetrit toto? Povolite ludom aj rychlejsi presun ako po 90 dnoch?
Vdaka
 

DeletedUser

Hosť
to my moc nemoze kedze hrám aj na buffale mggg,asi radsej zmazem ucet aj zo vsetkymi postavami
 

Deleted User - 4

Hosť
Ked som si teraz presuval postavu na Texas z SK2, ale dolezitejsia je pre mna postava z SK3 - dam si zrusit aktualnu postavu v Texase, ale dalsi presun bude mozny az za 90 dni.

Skús nám napísať ticket na hernú podporu, pozrieme sa, čo sa s tým dá robiť.
 

DeletedUser9245

Hosť
poprosim hrača ktory sa bude presuvat na iny svet nech mi napiše spravu v hre johny3380 mam prenho dolače:)
 

DeletedUser

Hosť
ako na to?

Nikdy by som nepovedal, že mi niekto kompetentný vypečie takéto svinstvo, kvôli zisku.... ale to je život že?
Zaujímalo by ma kedy takto vypečú aj texas,resp. iné svety? a či má zmysel sa vôbec niekam presúvať?

Ak áno akým spôsobom sa presúva.... ? a teda, ak je rovnaká postava aj na tom svete kde chcem ísť, či by nebolo jednoduchšie presunúť prachy a všetok inventár do jej konta, ako poškodiť ešte viac hráčov totálkou? :Lovec
 

DeletedUser4451

Hosť
Presuvat sa da cez nastavnie a potom tusim ucet a tam je niekde tlacitko na migraciu
To druhe co si pisal som tiez navrhoval v inej teme bolo by to aspon mensie kompenzovanie toho co spravili
 

DeletedUser

Hosť
to ste ma nepotesili..Zo sv. 4 sa presuniem na Texas..Ale kam zo sv.3? Snad ma to pusti,ked zrusim postavu na Bufalle a po 5 dnoch,ked zrusia ucet, to pojde tam presunut...?
 

DeletedUser7779

Hosť
Áno, malo by to tak byť, ak sa chceš presunúť zo Sveta 3 na Buffalo, tak ako si písal, zmaž si účet na Buffale, počkaj minimálne 5 dní, a presuň sa na Buffalo s účtom zo Sveta 3.
 

DeletedUser3492

Hosť
A čo s peniazmi,rušiacich sa svetov,tie sa asi nedajú presúvať,alebo sa mýlim ? :grrr:
 

DeletedUser7779

Hosť
A čo s peniazmi,rušiacich sa svetov,tie sa asi nedajú presúvať,alebo sa mýlim ? :grrr:

Tak toto neviem, skús sa poradiť na hernej podpore. A ešte jedna rada, ak si chceš presunúť peniaze, zo nejakého rušiaceho sa sveta, tak si presuň peniaze, (ak sa to dá) zo sveta, na ktorým máš slušný balíček dolárov, ale ak máš na nejakom rušiacom svete málo dolárov, tak sa ti to neoplatí presúvať. Takže radšej si presuniem iba "poriadnu kopu" peňazí, a nie "malú kopu" peňazí, to je podľa mňa lepšie.

PS: Nezabudni sa tú hernú podporu.
 

DeletedUser7749

Hosť
prosim vas nedasa mi presuvnut s 3 na 1 lebo som sa nedavno pruseval s 5 na 1 prosim vas mne velmi zalezi na postave co mam na 3 presuvnete mi ju? velmi prosim
 

DeletedUser4451

Hosť
prosim vas nedasa mi presuvnut s 3 na 1 lebo som sa nedavno pruseval s 5 na 1 prosim vas mne velmi zalezi na postave co mam na 3 presuvnete mi ju? velmi prosim

Napis na podporu presne ako to chces presunut a rataj s tym ze ta na s1 bude musiet byt zmazana mozno ti pomozu vzhladom na tu situaciu ze tie svety nahle rusia, ale tiez si sa mohol spamatat skor
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore