Všetko najlepšie k narodeninám

DeletedUser

Hosť
Marek, prajem ti všetko najlepšie k narodkám ... bla bla bla... omáčky nepotrebuješ. Nie vždy som bol na teba dobrý, niekedy drzý :)p), ale tvoje expenie je len tvoja vec... ešte raz, všetko najlepšie. Na Arizone ti dám aj darček, keď sa dostanem do mesta. A ešte raz... všetko naj.

P.S. Na tú školu do BA ťa zobrali?
 

DeletedUser

Hosť
tak sa pripájam k Ativalovi, tiež nemusím tie omáčky okolo toho, ale tak Ti prajem všetko najlepšie a nech sa Tvoj život uberá smerom , akým si praješ....
 

DeletedUser3501

Hosť
Aj keď absolútne netuším o akom Marekovi je reč ( :D ) ale taktiež sa teda pripájam a želám všetko najlepšie :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Takže má nejakú pravdu aj ten fb, naozaj máš narodeniny. :D Tak Laudis, všetko najlepšie Ti prajem. Aj keď mám s Teba niekedy nervy a bojím sa čo urobíš, lebo neviem čo mám od Teba čakať ťa "ľúbim" (To ľúbenie neber osobne :DD ).

Všetko najlepšie ! :howgh:
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som naposledy na FB videl Mareka na oficiálnej stránke SK Westu, tiším to bola nejaká súťaž. Samozrejme aj ja prajem všetko dobré nášmu wikiredaktorovi za jeho dobrú prácu a nech sa darí. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Všetko najlepšie Marečku :)

[YOUTUBE]3LhizYTDkRM[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, ty sa málokedy ozveš,ale väčšinou to zabiješ ))) Laudis sa mi zdá byť neskutočným pohoďákom...
PS: Zas by si ma mohol občas navštíviť, pán redaktor)
 

DeletedUser

Hosť
Veď áno, len by to človek od neho nečakal...niekedy pôsobí tak kyslo)) (bez urážky).
 

DeletedUser5708

Hosť
Marek, prajem ti všetko najlepšie k narodkám ... bla bla bla... omáčky nepotrebuješ. Nie vždy som bol na teba dobrý, niekedy drzý :)p), ale tvoje expenie je len tvoja vec... ešte raz, všetko najlepšie. Na Arizone ti dám aj darček, keď sa dostanem do mesta. A ešte raz... všetko naj.

P.S. Na tú školu do BA ťa zobrali?

No ty kokos, toto som fakt nečakal :D. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. :)
P.S.: Áno, prijali, prvého Septembra nastupujem. :)

tak sa pripájam k Ativalovi, tiež nemusím tie omáčky okolo toho, ale tak Ti prajem všetko najlepšie a nech sa Tvoj život uberá smerom , akým si praješ....

Ďakujem, ďakujem. :) Naozaj neviem čo mám povedať, strašne ma to šokovalo. (V dobrom zmysle slova, pravdaže) :)

ale taktiež sa teda pripájam a želám všetko najlepšie :)
Ďakujem :)

Takže má nejakú pravdu aj ten fb, naozaj máš narodeniny. :D Tak Laudis, všetko najlepšie Ti prajem. Aj keď mám s Teba niekedy nervy a bojím sa čo urobíš, lebo neviem čo mám od Teba čakať ťa "ľúbim" (To ľúbenie neber osobne :DD ).

Všetko najlepšie ! :howgh:
Facebook vie všetko. :) Ďakujem asiko. :) Veď ja viem, že na mňa má veľa ľudí často nervy, no čo robiť. :D A to ľúbenie, veď vieš že aj ja teba. :D

Ja som naposledy na FB videl Mareka na oficiálnej stránke SK Westu, tiším to bola nejaká súťaž. Samozrejme aj ja prajem všetko dobré nášmu wikiredaktorovi za jeho dobrú prácu a nech sa darí. :)
Hej, často komentujem veci na Fb stránke. :D Ďakujem cowboy (tú dobrú prácu asi dneska alebo zajtra doplním, lebo som doteraz moc neupravoval, veď viete - skúšky, prijímačky a tak. :) )

Všetko najlepšie Marečku :)

[YOUTUBE]3LhizYTDkRM[/YOUTUBE]
Ďakujeeem!! :D :) (Už naozaj neviem čo dopísať :D )

ved vsetkeho vela skodi a dobreho aj malo staci :D :D




aj ja sa teda pripajam: Laudis dufam, ze si krasne uzijes svoj den a vsetko len to naj. :)
Ďakujem, užiť si užijem, veď predsa narodky sú narodky. :D Nie možno s každým, s kým by som si želal, ale aj tak som šťastný. :)

Všetko najlepšie. :pánko
Ďakujem. :)

Tak teda ďakujem, naozaj milé prekvapenie. Nič také som ozaj nečakal. :) Tak ešte raz ĎAKUJEM! :)
Toto bol pre mňa asi jeden z najkrajších darčekov. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale fakt, Linteo....a to si nemyslím len ja, len ja sa ti to opovážim napísať)) ale tak vieme, že si pohodák, i keď som počula, že náladový)) nebudeš ty blíženec, hm:)
 

DeletedUser

Hosť
O 30 min máš darček na mestskom trhu, tak čakaj. Čo to je, to ti neprezradím, použi mestský filter. ;)
 
Hore