Pokec Valentín 2021 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
valentine_2021_3.png


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Valentín 2021, vaše názory, postrehy a podobne.
 

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči, chceli by sme vás upozorniť, že naša Valentínska herná udalosť sa začne 17. februára a dovtedy, ak splníte úlohu, ktorá by ako odmenu dala srdiečka, nedostanete ich. Preto vám odporúčame splniť tieto úlohy až po začiatku našej udalosti. Ďakujeme za pochopenie.
 
Milí hráči, chceli by sme vás upozorniť, že naša Valentínska herná udalosť sa začne 17. februára a dovtedy, ak splníte úlohu, ktorá by ako odmenu dala srdiečka, nedostanete ich. Preto vám odporúčame splniť tieto úlohy až po začiatku našej udalosti. Ďakujeme za pochopenie.

Budú mať tieto úlohy posunutý deadline?
 

Deleted User - 409047

Hosť
Mám malú otázku ohľadom Valentínskej udalosti. Eventové úlohy začali už včera a predpokladám, že okrem mňa sa nájde veľa hráčov, ktorí už splnili či už denné úlohy alebo klasické kde bola ako odmena srdiečka. Oznámenie o srdiečkach vyšlo až dnes. Bude sa s tým dať niečo spraviť? Keďže takto hráči ktorí splnili už viac úloh o ne zbytočne prídu. Ďakujem
 
Mám malú otázku ohľadom Valentínskej udalosti. Eventové úlohy začali už včera a predpokladám, že okrem mňa sa nájde veľa hráčov, ktorí už splnili či už denné úlohy alebo klasické kde bola ako odmena srdiečka. Oznámenie o srdiečkach vyšlo až dnes. Bude sa s tým dať niečo spraviť? Keďže takto hráči ktorí splnili už viac úloh o ne zbytočne prídu. Ďakujem
Ved a čo ta zachrani 100 srdiečok šak to je uplne jedno... to riešite jak keby bolo tych srdiečok z uloh 100 000... a srdiečka sa ti nepričitaju ako linteo spominal
 

Deleted User - 4

Hosť
Budú mať tieto úlohy posunutý deadline?

Tieto úlohy nebudú mať posunutý deadline.

Mám malú otázku ohľadom Valentínskej udalosti. Eventové úlohy začali už včera a predpokladám, že okrem mňa sa nájde veľa hráčov, ktorí už splnili či už denné úlohy alebo klasické kde bola ako odmena srdiečka. Oznámenie o srdiečkach vyšlo až dnes. Bude sa s tým dať niečo spraviť? Keďže takto hráči ktorí splnili už viac úloh o ne zbytočne prídu. Ďakujem

Ak máš tento problém, môžeš nám po začatí hernej udalosti napísať ticket na hernú podporu s názvami konkrétnych úloh a počtom srdiečok, ktoré ti za ich splnenie neboli pripísané a pozrieme sa na to. Platí to len pre splnené úlohy do oznámenia.
 
na Juareze keď bol cirkus, tak som si kúpil za 10e nuggy. Mal som 2-krát točenia. Teraz je tombola cirkus skončil aj tam mám 2-krát možnosť točiť. Nieje to chýba ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páčila/nepáčila tohtoročná Valentínska udalosť? :)
 
Všetko fajn, len jedna vec nepotešila - $ obálky v kolese. Je to smiešne, keď dnes niekto "vyhrá" 5k alebo 1k $. Nahradil by som to zelenými obálkami s 25upd napríklad, alebo, už keď to musia byť doláre, tak nech budú napr. 20k a 50k. To sa už dá povedať, že človek niečo vyhral, aj keď no.... ako pre koho, že? :D
Ešte by som spomenul, že potešili Awe boje a určite by sa nikto nehneval, keby boli aj častejšie (napr. 2krát do týždňa, len počas eventu prirodzene).
 
Hore