Valentin´s Day 2011

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zajtra je Valentín a určite väčšina ľudí ešte nevie čo a ako alebo naopak už má o všetkom predstavu, tak sa o Vaše plány podeľte :) no začnem ja keď som to už vytvoril... priznám sa že mám dobrú náladu inak by som tu nepísal :D ale no nemám s kým ísť von tak si aspoň popíšem s kámoškami :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja zacinam spracovavat jednu babu :D... ale posielat nejake listy a take veci neplanujem ...
 

DeletedUser

Hosť
tak tak :) ináč ak sa tu nájde nejaká "baba" čo bude na Valentína tiež asi za kompom tak mi píšte PM-ku :D
[SPOIL]
obrazok711405.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
V takomto veku sú to iba také lásky... Až pôjdeš na výšku, otvoria sa ti oči a zistíš, že svet nie je len tvoje mesto + pár dedín naokolo a až potom nájdeš tú babu, s ktorou Valentín už nebude len "ten deň na censored :D
 

DeletedUser

Hosť
V takomto veku sú to iba také lásky... Až pôjdeš na výšku, otvoria sa ti oči a zistíš, že svet nie je len tvoje mesto + pár dedín naokolo a až potom nájdeš tú babu, s ktorou Valentín už nebude len "ten deň na censored :D

:D diky za rady, no v to dúfam :D je síce pravda že ja moc dievčat tu nepoznám, no ale i tak mám taký pocit že tu toho moc nebude :D no kto vie... určite vám o rok poviem :D

vlastne to bude len stredná :D no i tak :D
 

DeletedUser

Hosť
Jaké rady, to je len môj pocit z toho :D

Ono aj stredná môže byť pecka, keď ideš na internát... Ja mám bohužiaľ školu 2 minúty cesty od domu, takže nič no.. :( :D

Ale osobne si myslím, že hrnúť sa nasilu do nejakého vzťahu je naprd, baby dokážu byť niekedy fakt otravné :D Ale bez nich by to zase nešlo :)
 

DeletedUser

Hosť
Jaké rady, to je len môj pocit z toho :D

Ono aj stredná môže byť pecka, keď ideš na internát... Ja mám bohužiaľ školu 2 minúty cesty od domu, takže nič no.. :( :D

Ale osobne si myslím, že hrnúť sa nasilu do nejakého vzťahu je naprd, baby dokážu byť niekedy fakt otravné :D Ale bez nich by to zase nešlo :)

ale nechcem mat zase prvu babu v 20 .. aspon nejake tie skusenosti nabrat ... a o sulozeni to tiez plati :D
 

DeletedUser

Hosť
Jaké rady, to je len môj pocit z toho :D

Ono aj stredná môže byť pecka, keď ideš na internát... Ja mám bohužiaľ školu 2 minúty cesty od domu, takže nič no.. :( :D

Ale osobne si myslím, že hrnúť sa nasilu do nejakého vzťahu je naprd, baby dokážu byť niekedy fakt otravné :D Ale bez nich by to zase nešlo :)

tak tak, neboj, ja nechcem sa do ničoho hrnúť... určite by som s takou "babou" čo by mi žrala život nechodil :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som mal veľké plány :) riadna romantika ako sa patrí ... a dostal som zaracha, takže plány padli :/
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore