Veľká Noc 2011

DeletedUser

Hosť
Tu pridávam návod na sériu Veľká Noc.

Na túto sériu potrebujete úroveň minimálne 15.

Prvú úlohu zoberiete u Márii názov má Veľkonočné vajcia a dá sa splniť iba v časovom limite a to od 22.4 do 25.4 ako odmenu nedostanete nič.

Druhá úloha sa tak isto nachádza u Márii a volá sa Veľkonočné vajce v meste duchov v tejto úlohe musíte ísť do mesta duchov ako odmenu dostanete 50 skúsenosti a 1. Veľkonočné vajce.

Tretia úloha sa nachádza na východnom bode, úloha nesie názov Veľkonočné vajce v meste duchov podmienka pre splnenie je že sa budete nachádzať pri východnom bode, ako odmenu dostanete 100 skúsenosti a 2. Veľkonočné vajce.

Štvrtá úloha je podobná tretej úlohe, ale tento krát to bude naopak musíte ísť na západ tam dostanete úlohu z názvom Veľkonočné vajce na západe podmienka tejto úlohy je nachádzať sa pri západnom bode ako odmenu dostanete 150 skúsenosti a 3. Veľkonočné vajce.

Piata úloha sa nachádza znova u Márii a má názov Koniec hľadania podmienka na splnenie je mať všetky 3 veľkonočné vajcia, ako odmenu obdržíte +1 do sily alebo charizmy.

Šiesta úloha dostanete ju u Henryho má názov Veľkonočná jahňacinka podmienka pre zobrazenie je úroveň 15, v tejto úlohe 4 hodiny pásť ovce, úloha je časovo obmedzená a dá sa prijať iba od 22.4 do 25.4, ako odmenu dostanete 25 skúsenosti.

Siedma úloha sa vám znova zobrazí u Henryho, úloha má názov Lov moriaka a máte v nej priniesť Henrymu 5 moriakov, ako odmenu obdržíte 50 skúsenosti a 50 $.

ôsma úloha sa vám zobrazí znova u Henryho, jej názov je Hovädzí steak ako názov hovorí máte v nej doniesť Henrymu 5 Hovädzích steakov, ako odmenu dostanete 50 skúsenosti a 50 $.

Deviata úloha sa nachádza u Waupeeho, táto úloha sa volá Veľkonočná vatra, podmienka pre prijatie je úroveň 15, v tejto úlohe máte Waupeemu priniesť 15 drevených dosiek, úloha je časovo obmedzená od 22.4 do 25.4, ako odmenu dostanete 100 skúsenosti.

Desiata úloha sa vám zobrazí u Henryho, názov tejto úlohy je Veľkonočný zajačik v tejto úlohe máte robiť prácu Ísť na prieskum 4 hodiny, úloha je časovo obmedzená od 22.4 do 25.4, ako odmenu dostanete 200 skúsenosti.

Jedenásta úloha, táto úloha je posledná a nesie názov Šťastná Veľká noc požiadavky nie sú žiadne, stačí si to iba od klikať a vaša odmena bude Záprdky.

Dúfam že som vám pomohol :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Zabudol si na úlohu od Henryho, kde dostaneš Veľkonočné vajíčko... S tým plašením vtákov z poľa...

A ešte mám otázku: Obmedzené sú iba úlohy: prijatie od Márie, že máš hľadať vajíčka, Veľkonočná jahňacinka od Henryho, potom tá vatra od Waupeeho a Veľkonočný zajačik od šerifa ? Ostatné niesú časovo obmeduené ?
 

DeletedUser301

Hosť
Zabudol si na úlohu od Henryho, kde dostaneš Veľkonočné vajíčko... S tým plašením vtákov z poľa...

Táto úloha nepatrí do tejto série úloh, patrí k Maličkostiam.

A ešte mám otázku: Obmedzené sú iba úlohy: prijatie od Márie, že máš hľadať vajíčka, Veľkonočná jahňacinka od Henryho, potom tá vatra od Waupeeho a Veľkonočný zajačik od šerifa ? Ostatné niesú časovo obmeduené ?

Obmedzená je vždy prvá úloha od daného zadávateľa, čiže Veľkonočné vajcia, Veľkonočná jahňacinka, Veľkonočná vatra a Veľkonočný zajačik.
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem, budem sa snažiť prinášať vám na každú sériu nejaké podobné návody :)
 

DeletedUser

Hosť
No tak to by som bol veľmi rád :odJackNoface: idem tam na to kuknúť a hodiť ho tam, postupne tam budem pridávať ďalšie :)
 

DeletedUser

Hosť
Nezabudol si na úlohu Veľká noc (Rybolov)? potrebuješ tam 2 lososov a 3 pstruhy..
 
V poslednej úlohe na záprdky sa uvádza:
Šerif John Fitzburn : Veselé veľkonočné sviatky Alzheimer! Choď a zaželaj inému obyvateľovi západu "Šťastnú Veľkú Noc" a oni ti to isté zaželajú späť. Typ: Musíš ísť na chat a zaželať inému hráčovi "Šťastnú Veľkú Noc" a oni ti to isté zaželajú späť.

Zaujíma ma hlavne ten typ. Požiadavky na záprdky neboli žiadne. A keď pôjdem na chat, tak bude ešte niečo extra? Väčšinou bývali za špeciálne úlohy medaile a z tejto som žiadnu nedostal. Je to tým, že som ešte nezaželal nikomu "Šťastnú Veľkú Noc"?
 
Hore