Veľký a bohatý nákup

DeletedUser

Hosť
toto som nasiel na cz a neviem ze ci to je pravda este som to neskusal : censored

Musite mit 20 mačačie zlata,4 lopaty,2 udice,10 ryb (ne lososu),1 mapu,2 spevníky a 1500 dollarů.Potom se vám oběví úloha u Henryho:Velký a bohatý nákup.Ta se vám oběví pokud budete splnovat tyto pozadavky co tu jsou napsány.Pač když je budete mit tak ji splnite a dostanete 3500 Exp +Dalsi uloha na kterou bude 6 hodin HASENI OHNĚ,4 hodiny CHYTANIE RYB,3 hodiny Isť na pruzkum a 1000 dollarov a dostanete:Drahé Čižmy,Mexická šátka na krk a Huckleberryho prak
 

DeletedUser

Hosť
Skús vyskúšať a potom nám povieš, či to fungovalo. Každopádne, nepamätám, že by niekto na nejakú novú úlohu prišiel bez toho, aby sa o tom písalo na dev blogu, alebo podobných fórach. Je to na tebe, či to skúsiš. Risk je niekedy zisk ;)
 

DeletedUser

Hosť
toto som nasiel na cz a neviem ze ci to je pravda este som to neskusal : censored

Musite mit 20 mačačie zlata,4 lopaty,2 udice,10 ryb (ne lososu),1 mapu,2 spevníky a 1500 dollarů.Potom se vám oběví úloha u Henryho:Velký a bohatý nákup.Ta se vám oběví pokud budete splnovat tyto pozadavky co tu jsou napsány.Pač když je budete mit tak ji splnite a dostanete 3500 Exp +Dalsi uloha na kterou bude 6 hodin HASENI OHNĚ,4 hodiny CHYTANIE RYB,3 hodiny Isť na pruzkum a 1000 dollarov a dostanete:Drahé Čižmy,Mexická šátka na krk a Huckleberryho prak

:omg: a aka si uroven ?
 

DeletedUser4086

Hosť
skús to ale podľa mňa je to len výmysel niekoho kto sa nudil.
 

DeletedUser

Hosť
Je to asi taký výmysel ako návod na Boonovu sekeru.:p
 

DeletedUser

Hosť
je to hlupost skusal som to splnal som vsetky podmienky co tu boli napisane a nedostal som ziadnu ulohu
 
Hore