Pokec Veľkonočné zúčtovanie 2016 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Pochváľte sa, čo pekného ste získali vo veľkonočnom zúčtovaní!

Radi si taktiež prečítame vaše názory, kritiku alebo aj návrhy na zlepšienie hernej udalosti.
 
Noooo vynulovanie casu stalo minuly rok 480 vajec teraz 720 . Co uz. podplatenie bolo 500 takze ziadna zmena neprebehla. Supravy slabe bonusy. hlavne ta Shawnee +2 do obrany ako keby ani nic nemala. tot moj nazor nie co by mali zlepsovat ale este aj zhorsuju. dalton alebo Bart je oproti tym novsim stale bez konkurencie
 
Podplatenie som chcel dodať aj ja. Stálo to 500 takže žiadna zmena.
 

DeletedUser10852

Hosť
nj supravy su na 2 veci... ta an boje je nepouzitelna... ta na duely je tiez dost slaba...a ta tretia ani neviem naco ma byt :D a ta ktoru ziskame za vitaznu seriu je teiz na 2 veci... tiez nepouzitelna... rove je zatial najlepsia suprava... aj ked s tejto novej je akurat ta puska v pohode pre tych co hraju dobrodruzstvo... 6 atributou sa zide... co sa tika tych zbrani za 1 miesto ziadna slava ze dali par atributou naviac a trochu dmg zlepsili... skor by som uvytal v buducich tombolach uz nieaku jazdu alebo aby si clovek mohol vybrat ci bude chciet specialnu jazdu alebo specialne zbrane lebo ty co maju uz zbrane s predchadzajucich tombol uz nemaju ziadnu motivaciu ist na nove... a ten co ide na nove nema konkurenciu a nudi sa T.T nema sa s kym nahanat T.T napriklad Delaware nik po nich nejde.. okrem mna co je dost smutne T.T
 

Deleted User - 4

Hosť
Skúste napísať trochu konkrétnejšie, čo sa vám zdá slabé a prípadne, aké by tie bonusy mohli podľa vás byť, prepošlem to ďalej.

A čo sa týka zvyšku udalosti alebo tých zmien, čo spravilo Inno, máte nejaké komentáre?

Píšte, píšte :)
 

DeletedUser10852

Hosť
Nic zlom ale nevidim zmysel to konkretnejsie rozoberat kedze v inne s tym aj tak nic nespravia... len tolko k tomu ze supravy slabnu... az na tie premiove zbrane za seriu... co sa tyka tomboly nepaci sa mi sposob skracovania... malo to ostat po starom skratit o 2 hodiny...
 

Deleted User - 4

Hosť
No s takýmto negatívnym prístupom sa určite nezmení :)

K tomu, že súpravy slabnú - koľkokrát sa hráči sťažovali, že sa pridávajú nové veci, ktoré sú silnejšie, ako tie, ktoré už majú a a teraz zase opačne, že sa pridali akože slabšie veci..
Lenže v čom sú slabé a ako by nemali byť slabé, to už nenapíše nikto.. Ako to má InnoGames potom vedieť..
 

DeletedUser10852

Hosť
No vsak na to musi prist inno games sam ako ma svoje produkty predavat... len chcem dodat tolko ze nech sa necuduju ze maju s westu male zisky...
 

Deleted User - 4

Hosť
Jasne, len keď začnú predávať veci, ktoré sú silnejšie, ako tie predtým, tak tu budú hráči písať, že je zlé, ak sa pridávajú nové silné veci, lebo tie staršie sú teraz zbytočné. Keď nenapíše nikto nič konkrétnejšie a keď akákoľvek diskusia končí len ofrflávaním všetkého, čo InnoGames spraví a negativitou, to sú potom len také zbytočné náreky do vetra, ktoré ostávajú len na tomto fóre.

Čo je na tom napísať, ako sú tie veci konkrétne slabé a aké by mali mať bonusy?
 

DeletedUser10852

Hosť
Ako to je normalne ze nove veci maju byt silnejsie a lepsie vsetko ma napredovat dopredu a nie dozadu... len je smutne ze napriklad suprava ktora sa zadarmo dala ziskat Rove je lep sia ako vedsina veci ktore si clovek musel vytocit v tombolach napriklad ta tulakova suprava neprisiel som nato naco ma byt dobra... a tie ostatne 2 sa tiez nedaju viuzit... + nechapem preco sa nedaju este vylepsovat... samozrejme mi je jasne ze to daju v aktualizacii ale aj tak preco mame cakat ? a ako konkretnejsie ti to mam napisat ? presne kolko maju bodov pridavat ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Konkrétne tak, aby sa to dalo vysvetliť a aby to pochopil ten vývojár - argumenty. Ja môžem predsa napísať ďalej len to, čo tu bolo napísané: Hráč píše, že nové súpravy sú slabé a že sa nedajú v hre využiť. Ale myslíš si, že ten, kto tie súpravy vymyslel, tomu to v takejto forme nejako pomôže a že to na základe takejto spätnej väzby od hráča (teba) nejako upraví?
 

DeletedUser10852

Hosť
prvom rade by bolo dobre aby ten vyvojar hral tuto hru a vedel sam usudit aky produkt vyraba.. ked budem mat nato trochu viac casu tak to napisem tak aby to pochopil aj uz vopred viem ze to nieako neovplivnim...
 

Deleted User - 4

Hosť
Možno ovplyvníš, to nikdy nevieš. Ja spätnú väzbu od hráčov vždy rád prepošlem, určite ti môžem napísať, že aspoň jeden človek (mimo mňa) si to v InnoGames prečíta. Čo sa s tým potom deje ďalej, to už je na niekom inom.
 

DeletedUser5355

Hosť
Ja by som uvítal konečne bojový set, ktorý pridáva sektorové poškodenie alebo odolnosť, samozrejme nie +2 odolnosti ako to bolo pri prieskumníkovom koni a sedle ale aspoň 40 by sa hodilo.
 
A ja by som uvítal ak by prestali každý druhý mesiac pridávať 4 nové súpravy do hry :) Už ich je v hre toľko, že je v nich nemožné sa vyznať. Ja chápem, že toto je najrýchlejší sposob ako z hráčov vytiahnuť peniaze cez tomboly, ale okrem tých súprav a nejakých neviditeľných zmien sa nič nemení. Nič veľké čo dostane hráčov. Stále je to to isté dokola, valentín, veľká noc, deň nezávislosti, októberfest, deň mrtvych, vianoce a ešte neviem aké tomboly. Ku všetkému je niečo vymyslené ale za tie roky už je to otrepané, mňa osobne už tie veci ani nerizhýbu a nemotivujú hrať west viac.
 
Hore