Pokec Veľkonočné zúčtovanie 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť


550px-Logowielkanoc2017.jpg


Veľkonočné zúčtovanie 2020
7.4. - 30.4. 10:00

Pochváľte sa, čo pekného ste získali v tohtoročnom Veľkonočnom zúčtovaní!

Radi si taktiež prečítame vaše názory, kritiku alebo aj návrhy na zlepšenie hernej udalosti.
 

DeletedUser11681

Hosť
Čo už, trošku sklamanie :(
Kto sledoval diskusiu na Bete ten vie, čo a ako sa tam rozoberalo.
Strojvodca - v podstate taký „horší“ pekár (okrem zbraní). Ten sa aspoň na niečo hodí ľuďom na Iowe, ktorí nemajú pekára - a tých je veľa. Ináč na starých svetoch ľuďom je asi pomaly jedno či prejdú celú mapu za 4:02 alebo 3:59 ;)
Sprievodca - slabá odolnosť* tiež sa hodí hlavne na Iowu, ľuďom čo nemajú nič lepšie. Dobrým krokom sú tie „omrvinky“ odolnosti k jednotlivým častiam, ale za a) škoda, že sú tak mále, a za b) škoda, že sú constant (je jedno či mám hráč lvl 1 alebo lvl 150). Možno sa tiež nájde niekto, komu vyhovuje tých +520 HP miesto vodka.…
Lovec - aspoň jeden skvelý set. Ideálne doplnenie pre duel sety :)
Aj ten set pre výhercu je slabší (hlavne damage) ako boli zbrane za Independence Day a za Oktoberfest 2019…

*dúfam, že správne je to, čo nám Linteo dal na slovenské forko (čiže +70 Odolnosť (Bonus boja o pevnosť)). Na CZ fóre je 40, a na bete tiež stále ľudia majú 40 - aj keď sa to vraj malo upraviť a aj wiki ukazuje 70.

s pozdravom,
smrtan,
zhorknutý kritikant

P.S. Ale aj tak si tie sety vyklikám ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
No vidíš, že sa to dá aj trochu rozpísať, z tohto som sa aj niečo dozvedel, o máličko lepší feedback ako ten predtým.

*dúfam, že správne je to, čo nám Linteo dal na slovenské forko (čiže +70 Odolnosť (Bonus boja o pevnosť)). Na CZ fóre je 40, a na bete tiež stále ľudia majú 40 - aj keď sa to vraj malo upraviť a aj wiki ukazuje 70.

Áno, opäť to máme správne my, overil som to aj v Inno.
 
Zdravim , chcem sa opytat ci by bolo mozne dorobit do zajacej supravy nejake nohavice a ako pusku mu dat nejaky kosik z vajickami takto je ta suprava celmi nekompletna . Dalej sa chcem opytat preco nemame nejaku ulohu ku tomuto ewentu nestihlo sa neboli napady ci kde nastal problem ?
 

DeletedUser10071

Hosť
Zdravim , chcem sa opytat ci by bolo mozne dorobit do zajacej supravy nejake nohavice a ako pusku mu dat nejaky kosik z vajickami takto je ta suprava celmi nekompletna .
Ta súprava je kompletná. Vývojári ju navrhli tak, aby nemala všetky časti. Podľa tvojho uvažovania by potom asi mali "dokončiť" všetky "nekompletné" súpravy či nie ? (ak si si nevšimol je ich viac) haHaa
 
a co je teraz ako smiesne ? .... ja som sa normalne opytal a nie teba ty ztym nemas nic spolocne takze tak
 
Hlavne tie staršie sady nie sú kompletné ale to už si si mohol všimnúť veď to hraješ dlho, taký požiarník má len vedro... čiže :D :D Tiež ši myslím že to už inno nedorobí, radšej hodia nejakú novú sadu.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páčilo/nepáčilo tohtoročné Veľkonočné zúčtovanie? :)
 

DeletedUser10071

Hosť
event v pohode, horšie to je už so samotnými vecami:

Jazda vlakového sprievodcu
  • mohlo byť troška viac obrany.. takto je tento set trošku slabý, pochybujem že ho niekto bude používať keď tu máme medvediu jazdu, zapata a livinga
Tombolovky ?
  • strašne nízke poškodenie na puške, nedáva mi to vôbec zmysel... keď som toto prvý krát videl, myslel som si že je to vtip (335-355 pri úrovni postavy 150!)
 
preco su tombolovky horsie ako tie minulorocne preco to tak urobili ? to je tiez velmi zaujimave aj dalsi rok budu horsie ci ako to bude ?
a preco nevidim kolko ma hrac predomnou alebo zamnou ako to je na inych tombolach ?
 
Naposledy upravené :
ja som zato aby sa zrusili akcie a pridali namiesto toho veci do klasickych obchodov(krajcir, zbrojar, zmiesany) ako bolo kedysi...
 

Deleted User - 4

Hosť
Tombolovky ?
  • strašne nízke poškodenie na puške, nedáva mi to vôbec zmysel... keď som toto prvý krát videl, myslel som si že je to vtip (335-355 pri úrovni postavy 150!)

Treba to viac rozpísať, v porovnaní s akými puškami je to poškodenie strašne nízke? A aké poškodenie by bolo lepšie?
 

DeletedUser10071

Hosť
Treba to viac rozpísať, v porovnaní s akými puškami je to poškodenie strašne nízke? A aké poškodenie by bolo lepšie?
V porovnaní so všetkými tombolovými zbraňami pre globálneho víťaza eventu, ktoré sme v tejto hre doposiaľ mali.

...môžme porovnať napríklad pušky z veľkonočných udalostí 2017, 2018, 2019 a 2020:
1588455963165.png1588455977281.png1588455995162.png

1588456031087.png
...
Čo je ešte zaujímavejšie, je fakt, že dokonca aj prvá tombolová puška pre globálneho víťaza eventu z roku 2013 - Inferno, má väčšie poškodenie ako táto Revolverová puška Colt 1860.

tu je obrázok jej poškodenia:
1588456430248.png

neviem čo dodať...
 
komplet bonusy su na tejto tombolovej zbrane slabe neviem preco to tak okresali oproti minulorocnym ...
Porovnajme si bonusy zbrani z minuleho roka a prve tohtorocne bunusove zbrane preco to tak znizili ?

Mohykanske zbrane Veľká noc 2019
Mohykanske zbrane.jpg

Perletove zbrane Deň nezávislosti 2019
Mohykanske zbrane.jpg

Kralovske zbrane Októberfest 2019
Kralovske zbrane.jpg

Súprava legendárnych zbraní divokého západu Veľká noc 2020

velkonocna tombola 2020.jpg

Jediny dobry bonus na tohtorocnych tombolovkach je akurat rychlost ostatne su podpriemerne , rovnake alebo o malinko vyssie tak sa pytam preco to tak urobili
 

Prílohy

  • Perletove zbrane.jpg
    Perletove zbrane.jpg
    57,8 KB · Zobrazenia: 2
Naposledy upravené :
Hore