Veľkonočné zúčtovanie - pokec o hernej udalosti

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Velkonocnezuctovaniefr.png


Miesto pre diskusiu :)
 

DeletedUser

Hosť
takže už sa zrušili aj dlhopisy za bonusové točenia kde je možnosť získať lepšiu vec?? Čisto len Euráče tahajú z ľudí!!!
 

DeletedUser5584

Hosť
Možno som sa nepozrel dobre tak sa spýtam, duelovanie silnejších banditov bude možné iba za nuggety či aj za rovnaký počet dlhopisov ?
 

DeletedUser9478

Hosť
iba za nugety
(ta rakvička značí,že pohřbívají west)
 

DeletedUser8348

Hosť
so myslim ze by mali aj za dlhopisi povolit dueli .. kedze niekto si ich poctivo zbiera aby mohol potom z toho nieco mat a nedaju mu ani sancu .. a nezbieraju sa rychlo takze vela strat ze niekto koli tomu nekupil nugety by nebolo
 

DeletedUser

Hosť
takže už sa zrušili aj dlhopisy za bonusové točenia kde je možnosť získať lepšiu vec?? Čisto len Euráče tahajú z ľudí!!!
nikdy si za dlhopisy nemohol získať lepšiu vec :) vždy to bolo aj to vždy bude len a len o peniazoch... :)
 

DeletedUser6282

Hosť
ja som spokojný za bezplatného slepého banditu s nízkou hygienou :)

kto na to má nech si to zaplatí veď to niesú vaše peniaze čo do hry dáva...
 

DeletedUser7799

Hosť
cele zle

Nechápem toho čo by dal 800 nugetov (20€)do tochto, však to je už retardácia :D ...ale to INNO mohlo nechať naozaj že aj za dlhopisy si možno kupiť banditu ... celé zle :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
aspon ten druhy bandit mohol byt aj za dlhopisy.
Uz sa tesim na slepeho smradlaveho fesaka :) snad sa mi podari ho zduelovat tak 3x do dna a nazbieram si velkonocne vajicka a snad padne aj daco z druhej skupiny
 

DeletedUser5708

Hosť
Tí čo ste videli Djanga.... Nezdá sa vám podobnosť medzi novým Doc-ovým outfitom dosť (ne)náhodne podobná s outfitom Doktora Kinga Schultza (Lovec odmien), a Freemanov set sa vám tiež nezdá dosť podobný s začiatočným outfitom Djanga Freemana? :D


Doktor King Schultz (vľavo)
[SPOIL]
url
[/SPOIL]

Django
[SPOIL]
url
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Tí čo ste videli Djanga.... Nezdá sa vám podobnosť medzi novým Doc-ovým outfitom dosť (ne)náhodne podobná s outfitom Doktora Kinga Schultza (Lovec odmien), a Freemanov set sa vám tiež nezdá dosť podobný s začiatočným outfitom Djanga Freemana? :D

Django bol ten film kde sa ten černoch pokúsil vykúpiť svoju ženu od toho pána čo organizoval zápasy? :D a ten doktor Nemecký mu pomáhal...či?:)
 

DeletedUser5708

Hosť
jj tam sú aj obrázky, dúfam že je ich vidieť, ak nie tak dajte citovať, a tam uvidíte linky :)
 
Hore