Veci cez SMS

  • Zakladateľ témy DeletedUser2881
  • Vytvorené

Tak čo?

  • áno (nevidím v tom problém)

    Hlasy: 3 10,0%
  • nieje to zlé

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nie

    Hlasy: 4 13,3%
  • Nie je to uplná blbosť

    Hlasy: 23 76,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    30
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
Ahojte! Viem že tento nápad ktorý sem píšem možno je trošku somarina ale duša mi vraví skús to tam napísať! Takže aby som išiel k veci:hrávam hru World Of warcraft lich king je to taká istá onnline hra ako west lenže o rytieroch a ovládaš postavu a získaváš za Questy XP, na jednom servery majú hráči takého predavača cez ktorého si môžes kupovať veci za SMSky napríklad meč: Warglaive of azzinoth za jednu smsku ktorá stojí 1€. A môj nápad je následovný:


Chcel som aby si hráči mohli nakupovať tajné zbrane,drahé veci, pomocou SMSiek ktoré by prispeli na THE-West. Napríklad hráči si kliknú na ikonku ktorá bude pod pevnosti! Napr. hráč si chce kúpiť vankúš tak zašle SMSku dajem tomu za 20centov a príde mu vankuš do inventára.Chce si kúpiť tajnú zbran napr.Allenov pepperbox tak hráč zašle sms za 1,50€ a má allenov pepperbox v inventári a tie peniaze by potom isli na the-west ako ked si aktivujete prémium.:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
NIE!!!

Keď si vezmeš koľko ľudí si platí prémium, tak keby aj každý druhý poslal tú SMS-ku, tak vieš koľko ľudí by malo takú zbraň? Potom by tie zbrane už neboli tajné ;) A na drahé veci máš obchody...
 

DeletedUser421

Hosť
no myslim,ze by to zvyhodnovalo tych, co maju peniaze na rozhadzovanie :)
 

DeletedUser

Hosť
Síce si tiež kupujem prémium a pomohlo by mi to, dávam NIE. Okrem toho že by boli hráči, ktorí si to kupujú zvýhodnení, by tie tajné zbrane také tajné neboli...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore