Velikonoční soutěž 2011: diskuze

Baví vás tato soutěž?


  • Celkový počet hlasujúcich
    66

DeletedUser

Hosť
veli.png

Pravidla Diskuze
Milí hráči,
zde můžete diskutovat na téma velikonoční soutěže. Není ale dovoleno vyzrazovat kde vyjíčka jsou umístěna, v případě vyzrazeni budete vyloučeni ze soutěže.

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ještě doplním, že nemusí být jen u příspěvků uživatelů, ale taky příspěvků založeným někým z týmu. Umístěna mohou být také ve spoileru
 

DeletedUser5833

Hosť
Spravil som ale ta tema tam nie je napisalo mi to Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting. You will now be taken back to the forum. If you opted to post a poll, you will now be allowed to do so.
 

DeletedUser

Hosť
Příspěvek není možné editovat, proto do jednoho příspěvku dávej více nalezených vajíček. Založi si tedy nové vlákno a postupuj tak jak jsem již psala, poté ti vlákna spojím.
 

DeletedUser

Hosť
Sem vajíčka nevkládejte!
Vkládejte je do vlastního vlákna v této sekci



Jak vložit odkaz na vajíčko:
Nalezená vajíčka vkládejte do vlastního vlákna, které si založíte v této sekci kliknutím na "nová téma" do příspěvku vkládejte více vajíček, protože ho nebude možné editovat. Můžete založit více vlastních vláken.

444ea.jpg



Na pravé straně příspěvku máte číslo daného příspěvku v pořadí ve vlákně, aby jste tento příspěvek skopírovali, klikněte na něho pravým tlačítkem myši a dejte kopírovat adresu odkazu.

beznzvu1a.jpg


a vložte (ctrl+v) do příspěvku, kde po kliknutí na
createlink.gif
se zobrazí řádek pro vložení URL odkazu.
beznzvu2du.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vajíčka se stejnou grafikou jsou v dané sekci víckrát, tedy ano.
 

DeletedUser

Hosť
Čiže vajíčka nemusia byť iba v popise témy ale aj v odpovediach ? Dúfam že mi rozumiete :D
 

DeletedUser

Hosť
A to sa má akože hľadať v témach a príspevkoch či kde?
 
Hore