Verzia 2.0

No čo?


  • Celkový počet hlasujúcich
    28
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Nomohol by sa nejaký svet-napr. Buffalo- ktorý je dosť aktívny, ponechať v starej verzii? Kto z toho sveta by chcel skúsiť verziu 2.0 mohol by si presunúť postavu.
 

DeletedUser5708

Hosť
Čo sa ti na novej verzii nepáči? Náhodou je parádna :)
 

DeletedUser

Hosť
To preto že mnohí hráči prestanú po verzii 2.0 hrať. A svet Buffalo som dal len ako príklad, celé je to o tom aby bol nejaký svet bez verzie 2.0.
 

DeletedUser

Hosť
myslím si že neprestanú hrať tí čo majú radi The West tak budú hrať aj vo verzie 2.0...samozrejme že niektorý odídu ale priláka to veľa hráčov
 

DeletedUser

Hosť
Mnohých to priláka a hneď prestane baviť. Mohli by sme tu donekonečna rozoberať ako to bude pôsobiť na hráčov. Necháme to na Inno nech sami posúdia, či sa im to oplatilo.
 

DeletedUser

Hosť
To mám od jedného bezdomovca ktorý mi za chleba a 2 litre Corgoňa prezradí najnovšie info o weste.
 

DeletedUser4451

Hosť
Vlastne to ma sam od seba takze sa sam uraza..
a uplna kravina to je, niekoho to prestane bavit, niekto novy pride tak ako je to vzdy
 

DeletedUser4210

Hosť
Dal jsem ne z jednoho jednoduchého důvodu. Když INNO vytváří 2.0, tak z důvodu, aby byla implementována na všechny světy a starou verzi nemuseli držet. Druhá věc, všichni už ví, že verze se líbit nebude a to ji viděli jen z rychlíku, respektive pár obrázků. Věřte, že verze 2.0 přinese spoustu nového a zajímavého, z mého pohledu udělali vývojáři velký a velmi podařený krok. Závěrem snad, nechte se překvapit.
 

DeletedUser

Hosť
Ďalej je nereálne nechať svet so starou verziou už len preto, že by naň určite nerobili update-y ani žiadne opravy chýb, keďže v 2.0 menia a prečisťujú kód.
 

DeletedUser

Hosť
Ďalej je nereálne nechať svet so starou verziou už len preto, že by naň určite nerobili update-y ani žiadne opravy chýb, keďže v 2.0 menia a prečisťujú kód.


Aha to ma nenapadlo. Myslím že tu už nieje čo riesiť. Prosím, LOCK.
 
Hore