Viac miesta v sekcii 'Poviedky pri večernom táboráku'

Súhlasite s vyšším počtom znakov pre (amatérskych) spisovateľov ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    16
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2929

Hosť
Môj návrh spočíva v tom, aby sa v sekcii Poviedky pri večernom táboráku zväčšil počet znakov v jednom príspevku.

Teraz je to (na celom fóre, pokiaľ viem) 12 000 znakov, čo je dosť, ale pre niektorých spisovateľov môže byť aj to málo (mne samému sa to stalo). Nebolo by treba zvyšovať počet znakov v iných sekciách, stačilo by iba v poviedkach, aby sa zabránilo príliš dlhému SPAMu.

[SPOIL]Dokonca ma napadlo, aby právo písať dlhšie príspevky mal iba zakladateľ témy v hore spomínanej sekcii, ale neviem, či by to nebolo príliš komplikované... ak nie, možno by to bolo tak lepšie.[/SPOIL]

Čo sa týka konkrétneho počtu, nechávam to na vás, ale bol by som za minimálne 15 000 znakov, maximálne asi 20 000...

Ak by návrh prešiel, obyčajným ľuďom by sa život nezmenil, ale niektorým spisovateľom by sa zlepšil... čo poviete ?

P.S.: Áno, inšiporoval som sa kolegom Sanobossom a jeho témou
 

DeletedUser4451

Hosť
Ak to potrebujes tak kludne, ja som ale pisal myslim ze dost dlhe kapitoly a stacilo mi to tak neviem, ale znaky som neratal zase to je pravda
 

DeletedUser2929

Hosť
Ak to potrebujes tak kludne, ja som ale pisal myslim ze dost dlhe kapitoly a stacilo mi to tak neviem, ale znaky som neratal zase to je pravda

Pozrel som si zopár tvojich kapitol... písal si (škoda, že nemôžem písať v prítomnom čase :() kapitoly s približne 7000 znakmi (to nie je odhad, ale priemer)
 

DeletedUser5708

Hosť
Nebudem sa nazývať spisovateľom, to musíte vy usúdiť. No tak či onak, Ta ako človek ktorý píše príbeh, tiež by som uvítal väčší počet písmen. V tom prípade, by štyri kapitoly príbehu mohli byť jedna celá kapitola. Hlasoval som preto za áno :)
 

DeletedUser5708

Hosť
joooll ako pre koho. Pre toho kto píše príbehy je to dosť dôležité :) Ty si asi ešte (na fóre) žiadny nenapísal, tak nevieš, aké je to deprimujúce keď nemôžeš napísať obsažnejšie dielo :)
 

DeletedUser

Hosť
no hej máš pravdu...ale myslíš že to prejde???prajem ti to nech sa to vydarí ale nemyslím si že v INNOGAMES sa zaujímajú a amatérskych spisovateľov...no možno áno ;)
 

DeletedUser5708

Hosť
InnoGames nemá vôbec nič spoločné s naším fórom. Naše fórum spravuje Linteo, a keď si v nastaveniach vBulletin fóra preklikne z maximálneho počtu znakov napríklad z 500 na 1000, tak to tak bude...
 

DeletedUser4451

Hosť
no hej máš pravdu...ale myslíš že to prejde???prajem ti to nech sa to vydarí ale nemyslím si že v INNOGAMES sa zaujímajú a amatérskych spisovateľov...no možno áno ;)

innogames ani toto forum asi este nevidelo a tie pribehy sa nepisu pre nich ale pre uzivatelov fora to by si mohol vediet
 

DeletedUser

Hosť
aha máte pravdu :--) :--)...sorry...no tak už len nech sa vyjadrí niekto kto to môže zmeniť
 

DeletedUser7779

Hosť
Môj návrh spočíva v tom, aby sa v sekcii Poviedky pri večernom táboráku zväčšil počet znakov v jednom príspevku.

Teraz je to (na celom fóre, pokiaľ viem) 12 000 znakov, čo je dosť, ale pre niektorých spisovateľov môže byť aj to málo (mne samému sa to stalo). Nebolo by treba zvyšovať počet znakov v iných sekciách, stačilo by iba v poviedkach, aby sa zabránilo príliš dlhému SPAMu.

[SPOIL]Dokonca ma napadlo, aby právo písať dlhšie príspevky mal iba zakladateľ témy v hore spomínanej sekcii, ale neviem, či by to nebolo príliš komplikované... ak nie, možno by to bolo tak lepšie.[/SPOIL]

Čo sa týka konkrétneho počtu, nechávam to na vás, ale bol by som za minimálne 15 000 znakov, maximálne asi 20 000...

Ak by návrh prešiel, obyčajným ľuďom by sa život nezmenil, ale niektorým spisovateľom by sa zlepšil... čo poviete ?

P.S.: Áno, inšiporoval som sa kolegom Sanobossom a jeho témou

S nápadom súhlasím, ja by som dal tých 15 000 znakov. To by podľa mňa stačilo. :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Halóóó, pán Linteo ? Môžete sa prosím vyjadriť ? :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že sa to dá zmeniť len na celom fóre, nie v jednotlivých sekciách :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Haló pán Lukhas?

Na Lintea nemôžeme volať ako na psa, vyjadrí sa keď bude chcieť :odJackNoface:
 

DeletedUser2929

Hosť
Neboj sa Laudis, ja ho len povzbudzujem a snažím sa trošku upútať pozornosť, keďže tento nápad je tu pomaly mesiac a práve jeho slovo je hlavné...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore