Virginia City

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Som rad, ze je tu fajn zaujem o vstup do mesta :) Potrebujem si zapisat hracov, co maju zaujem vstupit k nam. Napiste mi tu na fore, alebo na TW vo svete 3. Prosim napiste mi triedu postavy, za ktoru budete hrat, popripade do akych schopnosti budete davat.

na s4 ste mi slubili miesto ale nedodrzali ste to ...ze petrjuf.....chcel by som sa k vam pridat ak to bude mozne ...idem za vojaka ktory bude strielat


Fajn, zapisujem si ta do druhej urovne obydlia. V prvej berieme hlavne stavbarov.


ok,mozem ti napisat na svete3?
Hej, mozes.
 

DeletedUser

Hosť
Prosim, ked mate zaujem o vstup, tak mi piste tu na fore, alebo telegram na svete 3.
 

DeletedUser

Hosť
treba skúsenosti s the-west , cez akú schopnosť ideš a že či ťa miesto v meste nesúri. prvý level obydlia je obsadený pre stavbárov, potom už pojdeme my.a to si spravíme zoznam.prednosť majú predovšetkým aj terajší radcovia virginie
 

DeletedUser

Hosť
ved ak chcú tak môžu aj mne cez svet 4 ak tu niekto náhodou nehráva svet 3 ,ale v pohode. robíš zoznam či potom to kukneme?:)

20110423170002!Krásný_dáreček.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2943

Hosť
už sa teším, aj keď do mesta k vám nepojdem. Budete potrebovať aj súperov nech vás hra nenudí! :ninja:
 

DeletedUser

Hosť
KámoLc , das ma do prvej urovny obydlia?prosiim ale budem duelantka
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2498

Hosť
Ahojte pravdepodobne pojdem skusobne hrat aj SK5
a preto na 90% pojdem asi k vam do mesta (samozrejme ak ma chcete)
 

DeletedUser

Hosť
A tak zas kódex je vaša vec, ja proti duelovaniu nič nemám, počítal som s tým keď som si volil cestu akou sa poberiem a to aj každý iný. Keby som ja duelant tak duelujem každého čo má väčšiu duelovú úroveň, aj tých bez zbrane atď. hlavne nech sú eXPy :D

Mesto bude zalozene tu:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0
a | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
b | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
c | - | - | - | - | - | - | - | - | x | -
d | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -

Pri velkej pevnosti.

Viac miest pôjde podľa mňa sem:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0
a | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
b | - | - | - | - | - | - | - | - | x | -
c | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
d | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ahoj :)
Na svet 5 chem vyraziť ako Stavbár.
Mám boháte skúsenosti zo všetkých SK svetov + CZ 8 :)
Moja Taktika = Všetko do stavania až kým nedosiahnem 200 pb Stavanie. Potom si budem dávať všetko do Vodcovstva až kým nedosiahnem prácu ťažba ropy, a potom znova všetko do stavania :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj :)
Na svet 5 chem vyraziť ako Stavbár.
Mám boháte skúsenosti zo všetkých SK svetov + CZ 8 :)
Moja Taktika = Všetko do stavania až kým nedosiahnem 200 pb Stavanie. Potom si budem dávať všetko do Vodcovstva až kým nedosiahnem prácu ťažba ropy, a potom znova všetko do stavania :)

Do prvej urovne obydlia potrebujeme este jedneho stavbara, takze si ta zapisujem. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore