Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte,

ako sa darí v prérii? Ešte stále unikáte supom pred smrťou a strieľate kojotov jednou ranou medzi oči? Včera mi ktosi klopal na dvere, vraj sa mám ukázať na Divokom Západe... Som správne? :)

Prišiel som Vás po dlhšom čase pozrieť, ako sa tu máte? Zmeškal som nejaké veľké zmeny v hre, tu na fóre, príp. na wiki? Pochváľte sa. :howgh:
 

DeletedUser11114

Hosť
asiko vitaj :) Predsavzatia si nedávam Linteo. Asi by som žiadne nedodržala :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Chcel by som sa opýtať či InnoGames stále nechystá tú mobilnú verziu pre The-West? Podľa mňa by to oživilo hru a prilákalo aj nejaké väčšie zoskupenie hráčov.
 

DeletedUser9056

Hosť
Mám ich veľa, no čo sa týka hry, žiadnu.. Veď nič nové sa nedeje. :neisty:
 

DeletedUser9056

Hosť
Mimo hry veľa noviniek. :) Od septembra nová škola, zatiaľ sa darí celkom (aj keď, stále to je len škola...). Taktiež som sa začal učiť programovanie, najprv úplne od základov (webky - HTML, CSS), teraz už nejaké programovanie (JavaScript + jQuery), no a o chvíľu už konečne PHP jazyk. :)

Následne ako PHP developer v Inne. :DD Ešte ho hľadajú inak?

Ty sa pochváľ, čo nové?
 

Deleted User - 4

Hosť
Mimo hry veľa noviniek. :) Od septembra nová škola, zatiaľ sa darí celkom (aj keď, stále to je len škola...). Taktiež som sa začal učiť programovanie, najprv úplne od základov (webky - HTML, CSS), teraz už nejaké programovanie (JavaScript + jQuery), no a o chvíľu už konečne PHP jazyk. :)

Tak nech sa ti teda darí v tom učení a programovaní :)

Ahoj.Valentin na weste chystaju?

Ahoj. Áno, Valentín sa chystá, bude tu zanedlho :howgh:
 
Mimo hry veľa noviniek. :) Od septembra nová škola, zatiaľ sa darí celkom (aj keď, stále to je len škola...). Taktiež som sa začal učiť programovanie, najprv úplne od základov (webky - HTML, CSS), teraz už nejaké programovanie (JavaScript + jQuery), no a o chvíľu už konečne PHP jazyk. :)

Následne ako PHP developer v Inne. :DD Ešte ho hľadajú inak?

Ty sa pochváľ, čo nové?

Nech sa darí v v programovaní :) Na akú školu chodíš? (Ak to nieje tajomstvo:D) :)
 
Hore