Vyššie levely

Chcete višie lvl??

  • Áno

    Hlasy: 45 86,5%
  • Nie

    Hlasy: 7 13,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    52
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Potrebujeme nekonečné lvl,lebo strátíme naj hráčou na weste

Toto má legionar123 v profi:
Odchádzam.
Pre mňa ako 99. úroveň stratilo význam hrať aj naďalej The West. Kedže aj iný budú čoskoro 99. úrovne a budú iba zalezený v hoteloch a budú hrať systémom DUEL-HOTEL a nebudú nútený pracovať a získavať expy z prác, nebudem mať možnosť ich vyzývať a mňa často napádať nebudú, bude pre mňa duelovanie nemožné. Stále si myslím, že končím ako momentálne najuniverzálnejší duelant. Neschovál som sa pred nikým posledného polroka a nehanbím sa za žiadny duel aj keď som prehral, ale aspoň som nabral odvahu a zaútočil aj na Prémiových vojakov. Pokiaľ Innogames neupraví West a možnosť postupovať na úrovne vyššie ako 99 stratí NAJ. hráčov.


Treba stím naozaj niečo urobiť..lebo za chvílku všetko odíde!!:(
 

DeletedUser

Hosť
Uz je to v planovanych zmenach na tento rok a ak sa mam osobne vyjadrit tak to ze odide legionar,to je tristvrtine hracov jedno...Viac tu ide skor o Sergia alebo Vlaku...Sergio odisiel aj ked ma veci na ucte tak neviem ci sa nahodou nevratil...
 

DeletedUser

Hosť
Stale mozes pracovat a ziskavat predmety a peniaze. Plus Sob3kova odpoved ohladom planovanych zmien.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vlaku??
Ten odíde tak či tak...mislýš že teba bi bavilo stále iba duelovať...
kvôli skúsenosťiam...treba do hry dať niečo nowé...čo všetko zmení hru...
a nie to isté..napríklad indianske osady!!!
 

DeletedUser

Hosť
Teraz ciastocne ozivenie hry bol sedmospac,prazdninovy set a pevnosti...
Uvidime...Zalezi na vlakovi,mozno zbiera vsetky veci v hre...To je kazdeho osobny nazor ale legionara mi nieje luto a ako priklad by som dal skor sergia ;)
Innu to postupne dojde ;)
 

DeletedUser

Hosť
Pevnosťi..no ale ja bi som tam dal...niečo také ako mestá ktoré bi boli opustené postupne bi sa tam usazdovali indianý..ale newiem ako wi...skoro v každom westerne...je nenaká osada a tu čo je hra na západe není nič ani indian dokonca
ani postava!!
 

DeletedUser

Hosť
Takto:
Na nove lvly musia byt presne skusenosti,potom tipujem ze chcu urobit aj nove prace a asi aj predmety tak za den to urcite nebude ;)
Planuje sa wanted [vraj] ale toto s indianmi bolo vela krat zamietnute
 

DeletedUser

Hosť
dal som nie...
Súhlasil by som tak do 138 lvl. (aj tak to je dosť), ale nekonečno určite nie...
Keby bolo nekonečno tak ešte viac odídu hráči ako doteraz...
 

DeletedUser

Hosť
no to máš na rok a potom čo???
potom budú odchádzať!!! keby bolo stále niečo nowé..tak bi zostaly!!
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslim ze inno to urobi tak max do 150 a potom bude restart...
 

DeletedUser

Hosť
no tak to idúdu skoro všetci...komu sa bude chceť hrať...od znowa??
 

DeletedUser

Hosť
ešte bi mohly...dať aj niečo také ako buducnosť stále bi sa niečo zdokonalovalo...atď
 

DeletedUser

Hosť
je to celkom dobre ale podla mna len o par leveloch napr. len na 110-120 max uroven

ešte bi mohly...dať aj niečo také ako buducnosť stále bi sa niečo zdokonalovalo...atď

toto je the west nie star wars tak nie o 20 st. :D ae ak zas chces o par rokov to je dobre
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore