vyhladavanie pevnosti

Je to dobry napad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ako sa daji vyhladat mesta ak preco by nie aj pevnosti v rebricku ??? jeto takze ak newiete kde je ta pevnost .. dam tu anketu hlasovat budete moct 2 mesiace
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale anketa má mať 2 možnosti (áno, nie) a má trvať 60 dní. :)
//opravene

// ok :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ako sa daji vyhladat mesta ak preco by nie aj pevnosti ?? jeto takze ak newiete kde je ta pevnost .. dam tu anketu hlasovat budete moct 2 mesiace
Podla coho by sa hladali tie pevnosti?Podla majitela?
Podla nazvu je to dost neefektivne lebo niektore pevnosti maju v nazvoch dlzne makcene,su oddelene nazvy medzernikom...a nakolko tento vyhladavaci system funguje "prefektne"[hladal som Gladiator 2008 na cz8,musel som dat dlzen aby mi daco naslo a ak sa niekto na nazve vysanti,dakujem pekne],si myslim ze podla majitela by to bolo najvhodnejsie
 

DeletedUser

Hosť
Podla coho by sa hladali tie pevnosti?Podla majitela?

tuto kolega vystihol problém, porozmýšľaj nad tým akoby si to riešil, ako si predstavuješ to vyhľadávanie, a potom budem hlasovať.

Teraz si dal návrh, ale žiadnu cestu na riešenie problému, aspoň približne naznač.
 

DeletedUser

Hosť
Skôr by som bral rebríček pevností... ;) To by malo väčšie uplatnenie, aspoň by ste vedeli, ktorá pevnosť má najviac bodov...
 

DeletedUser

Hosť
Aha a nakolko je asi tak polovica pevnosti napr na sk2 dostavana tak by sa zasa hasterili ty co maju rovnako bodov o to ktora je prva...Nie zbytocna rivalita...
Ericanda rob nieco s tym majitelom co som pisal lebo toto mi pripada ako zrele na lock
 

DeletedUser

Hosť
Podla coho by sa hladali tie pevnosti?Podla majitela?
Podla nazvu je to dost neefektivne lebo niektore pevnosti maju v nazvoch dlzne makcene,su oddelene nazvy medzernikom...a nakolko tento vyhladavaci system funguje "prefektne"[hladal som Gladiator 2008 na cz8,musel som dat dlzen aby mi daco naslo a ak sa niekto na nazve vysanti,dakujem pekne],si myslim ze podla majitela by to bolo najvhodnejsie

ee . jak napisal pato95 rebricek bude
 

DeletedUser

Hosť
v mojom prispevku vyssie je napisane ze to zbytocne len vyhroti situaciu nakolko uz pomaly vsetky velke pevnosti su dostavane a kazdy sa bude skriepit o prve miesto
 

DeletedUser

Hosť
Je to dobrý nápad, a potom by sa mohlo dať vyhľadať najväčšiu malú, strednú a veľkú pevnosť.
 

DeletedUser

Hosť
treba cakat ako je v pravidlach Táto anketa skončí v 25.03.2010 o 18:36 ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore