Vykrádanie hrobov po 2.0

DeletedUser4451

Hosť
Chcem vediet co sa teda udialo s touto pracou a ci tam skutocne padaju tie predmety pomenej tak ti z vas co robia tu pracu momentalne nejak aktivnejsie tak napiste co si myslite a uplne najlepsie by bolo keby sa sem dostal niekto kto hlada akurat 3.kluc nech vieme kolko mu to po 2.0 bude trvat a ako casto mu budu padat predmety.

#1 - 28.11.12 - Update 2.0 zabil vykrádanie hrobov, odporúčame ísť na cestujúceho obchodníka za nálezmi. Angel
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
No to by som aj ja rád vedel, o týždeň začnem vykrádať hroby, na jednom svete hrám od začiatku cez zručnosť v prstoch a práve o cca týždeň budem mať konečne hranicu dostatočnú na 3. kľúč...

prestavujem si to tak, že budem sedieť pri PC celý deň, denne vyfajčím 15 cigariet a aj tak nič nenájdem. :D

//: btw. kamarát mi dnes písal, že ide prehodiť na Buffale všetko zo zručnosti v prstoch do obchodovania, vraj zručnosť v prstoch sa už neoplatí.
 

DeletedUser

Hosť
No mne sa zda, ze drop predmetov je u vsetkych prac rovnaky (t.j. nie je zavisly od casu prace), ale bol radikalne znizeny. Od zaciatku Californie mi tam padlo mozno 7 predmetov a to som tych prac spravil uz kvantum.

P.S.: moj nazor
 

DeletedUser4451

Hosť
Rickhardes presne takych ako ty potrebujem, ak budes mat cas tak prosim pis ako casto ti padli veci a pri akych motivaciach, ale cisto predmety a samozrejme aj 3.kluc ak hladas aj ten
 

DeletedUser7159

Hosť
V poriadku, ak vôbec niečo nájdem. :D

No celkom som zvedavý, možno to je tak, ako vraví jointY, to by ma celkom potešilo, aj keď síce som od updatu našiel na 4 svetoch dokopy asi 5 predmetov. Zato dlhopisov som našiel na každom svete až podozrivo hojne. :D
 

DeletedUser

Hosť
No mne praveze ani dlhopisy nepadaju, to je na tom to zle :D Uvidime, urcite musi ist najst treti kluc aj na hroboch. Podla mna hroby su praveze vyhodnejsie, lebo ak je drop predmetu u vsetkych prac rovnaky, tak je lepsie robit vykradanie po 5 minut ako obchodnika po 2 hodinach (alebo kolko ma ta praca). Motivacia klesa u vsetkyh prach rovnako, cize v tomto ohlade by hroby boli urcite ovela vyhodnejsie, casovo aj z hladiska energie.
 

DeletedUser3501

Hosť
na Bufale skusam prave lpracu vykradanie hrobov. Daval som ju cca 40-50 krat a nenasiel som pri nej este nic(pokial nepocitam 1x kusok listu druha cast). S motivaciou nejdem pod 70%
 

DeletedUser4451

Hosť
Takze zrejme bude treba na treti kluc ten podomovy obchodnik, smutne na to nejsom zvyknuty vobec
A samozrejme aj na ine predmety, keby padla aspon jedna vec ale dvom nic.. to je cudne skusajte niekto dalsi alebo vy dalej ak mozte
 

DeletedUser

Hosť
NO skúšať tu prácu pri malej motivácii nemá zmysel, tak ako sme zvyknutý na klesanie skúsenosti a peňazí, tak klesá aj šanca na nález s klesajúcou motiváciou.

Čo sa týka toho času prác v závislosti na šanci niečo nájsť, ja si myslím, že je to od času práce závisle, inak by padalo neúrekom predmetov. To je snáď každému jasné.

V praxi to znamená, že 30 min práce by malo mať šancu tak 6%, čo samozrejme mohlo byť znížené, t netvrdím, ale nálezy sú skôr závisle ako nezávisle od času.

Vyplýva mi to aj z toho, že ďaleko skôr mi niečo padne na práci čo trvá hodinu a viac ako 30 min. a menej. Nehovoriac o prácach,ktoré trvajú 10 min. a menej.

Na záver, len podotýkam, že držal by som sa starého vzorca.

5 min. práca = 1% šanca na nález
10 min. práca = 2% -//-
30 min. práca = 6% -//-
1 hodina, 1,5 hodiny a 2 hodiny podobný postup.

Práce čo trvajú 5 minút a menej majú asi stabilnú šancu 1%.

Doplnenie:
Celkovo je jasní čo sa týmto zmenilo, možno nieje potreba debatovať o šanci a o čase, ale o tom, ako rýchlo ide dole motivácia pri prácach čo trvajú menej ako 30 min. čiže krátkosť času práce znižuje šancu na nález, ale zároveň žerie rovnako motiváciu, čiže celkovo klesne počet nálezov. Na druhú stranu obnovovanie motivácie o 25% raz za deň je pozitívum. Mám z tejto zmeny dobrý pocit, nálezy budú zaslúženejšie a cennejšie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Takze zrejme bude treba na treti kluc ten podomovy obchodnik, smutne na to nejsom zvyknuty vobec
A samozrejme aj na ine predmety, keby padla aspon jedna vec ale dvom nic.. to je cudne skusajte niekto dalsi alebo vy dalej ak mozte

no....3kľúč padá ako úlohový predmet, nie ako normálna vec. takže s tými piatimi minútami to vidím na kľúč ešte lepšie ako doteraz (na nálezy môžeme samozrejme zabudnúť...)
 

DeletedUser2642

Hosť
ano je to tak mne padol asi na tretiu 5 minutovku kluc 3 pred tyzdnom takze neni to az take zle
 

DeletedUser

Hosť
Ja som vykradal asi 50x... sanca nalezu cca 4500 bez premia... padol mi jeden listok a jeden prsten.. a mimo toho asi jeden slabsi predmet... takze som mal pocit ze to ani nema vyznam robit... predtym som vykradal a islo to celkom fajn... teraz nic... mozno len smola ale 50 pokusov.. to je uz celkom slusna smola :D
 
Hore