Vykrádanie hrobov po 2.0

DeletedUser

Hosť
tam ide o tú motiváciu... pochybujem, že niekto čo niečo hľadá, bude robiť vykrádanie 20min. denne a dlhšie to kvôli motivačke nemá význam. :)
 

DeletedUser

Hosť
náhodou jasom našiel pri 3% motivacii drakeovu predovku ešte k tomu za 10min. a to bolo 2roky dozadu, takže vždy je šanca len netreba to preháňať :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Túto prácu som urobil presne 22- krát a nezískal som žiadny prsteň, ale raz sa mi podarilo získať jeden krát kúsok lístku (časť 2).
Táto práca po 2.0 za zhoršia, produkty sa už nehľadajú tak ľahko, ako v starom Weste, a nepomáha mi ani vhodné oblečenie. No ale čo už...

PS: Sorry, ale nerobil som si ten výpočet, ako som už písal, urobil som si to po svojom.
 

DeletedUser5584

Hosť
potvrdzujem slová kolegov vyššie, odrobil som asi 60 krát vykrádanie hrobov pri vysokej motivácií(nie pod 80%) s takmer 750 PB a nepadalo mi absolútne,absolútne nič....

bol by som veľmi vdačný niekomu,kto má po tomto update všetko v obchodovaní,či tam stále padajú veci,rozmýšľam totiž nad reskillom na obchodníka.

dakujem.
 

DeletedUser

Hosť
vykrádanie som robil 30 krát, našiel som strieborný bizon na 6 krát, následne potom na 5 krát 2. časť lístka, potom na 7 krát presný revolver No.1 a potom som vykrádanie robil ešte 12 krát a už som nenašiel nič. Som bez premka, mám 722 PB a robil som vykrádanie vždy 3krát posebe, čiže motivácia neklesla po 85%, pritom robím aj iné prace viazané na denné úlohy.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja som lenivy a teraz nemam cas, vie mi dakto povedat ze na akej urovni musim byt pri obchodnikovi aby som nasiel treti kluc? Lebo to vykradanie asi robit nebudem.
Docela mi staci nieco take, ze potrebujem o 5 urovni viac ako pri hroboch alebo nejaka takato informacia chapete ja uz mozno pochopim aj podla toho.
Pocet PB mi nestaci ten v podstate viem vydedukovat na tw-db len potrebujem vediet ten level alebo aspon ze kolko potrebujem cca vlastnosti a schopnosti a k tomu nejaky equip na obchodnika.
 

DeletedUser

Hosť
Na prácu Vykrádanie hrobov som pokusne minul komplet 150 bodov energie výsledok bol velká NULA,proste žiaden produkt ani predmet.
 

DeletedUser4451

Hosť
Podla mna by sme zatial mohli uzavriet temu hladanie predmetov, mne to staci myslim ze en cas prace zalezi na tom ako casto budu padat a teda kedze je to praca dlha 5 minut tak padat moc nebudu.

Teraz sem prosim piste uz len skusenosti s 3.klucom, dakujem.
 

DeletedUser9229

Hosť
ja mam taku otazku... oplati sa teraz prehodit zrucnost v prstoch do obchodovania?
vo vykradani hrobov mi padol jeden prsten za 70 prac...
dakujem, sorry ak spamujem
 
ja mam taku otazku... oplati sa teraz prehodit zrucnost v prstoch do obchodovania?
vo vykradani hrobov mi padol jeden prsten za 70 prac...
dakujem, sorry ak spamujem



ja som to asi po tyzdni prehadzal vsetko do obchodovania,lebo to bolo nieco strasne...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser4451

Hosť
ja mam taku otazku... oplati sa teraz prehodit zrucnost v prstoch do obchodovania?
vo vykradani hrobov mi padol jeden prsten za 70 prac...
dakujem, sorry ak spamujem

Su tu negativne ohlasy na vykradanie hrobov a padanie veci celkovo tak ti odporucam ist na obchodonika
 

DeletedUser9229

Hosť
dakujem, skusim to teda cez obchodnika... vykradanie hrobov je mrtve.. dakujem
 

DeletedUser

Hosť
Som sa vrátil po 2 mesiacoch hrania.3 dni som skúšal vykrádať hroby (motivácia nad 80) a padli mi samé censoredcensored a v horšom prípade nič.Takže som musel minúť životné úspory,prehosiť to do obchodovania a prvá 2-hodinovka kockované nohavice Annie Oklaenovej takže už asi vieme čo je výhodnejšie :)
 
Hore