Vylepšenie Duelov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Podla mňa je blbé že dakedy nemôžem duelovať hráčov s väčšou úrovňou. Chápem nemôžem duelovať menších ale väčších? veď to je na tebe. Napríklad je na neho vypísaná odmena a ja ho možno porazím a nemôžem ho napadnúť. Menší level duelovať je blbosť ale väčších?

Som Duelant :pif paf
 

DeletedUser4779

Hosť
Podla mňa je blbé že dakedy nemôžem duelovať hráčov s väčšou úrovňou. Chápem nemôžem duelovať menších ale väčších? veď to je na tebe. Napríklad je na neho vypísaná odmena a ja ho možno porazím a nemôžem ho napadnúť. Menší level duelovať je blbosť ale väčších?

Som Duelant :pif paf

Aj toto je blbosť. Na prvom svete som duelová úroveň 314. Na to, aby sa duel mohol začať by si musel vedieť v prípade výhry získať aspoň niekoľko bodov skúseností (presný vzorec si nepamätám). A čo by sa stalo v prípade, že ma vyzve duelovka 100? On by si vedel v tom prípade získať kľudne aj 1500 skúseností, a čo ja? Keby som vyhral, tak ani pri najlepšej vôli nezískam 1 skúsenosť. Čo by som potom mal z takýchto duelov ja?
A ešte, keď sa nato pozriem takto: Pripustime, že by sa stalo, že by mňa mohli duelovať trpaslíci. Ale ja by som potom nemohol duelovať ich?? To by bola riadna hlúposť, keby ma oni mohli duelovať, ale ja ich už nie...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore