Vylepšenie fóra

Vylepšenie fóra


  • Celkový počet hlasujúcich
    12
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Napadlo ma že čo keby sa do fóra Nápady a Návrhy pridalo podfórum Návrhy a Nápady pre fórum.


NEDÁVAJTE HNEĎ NESÚHLASÍM! VIEM ŽE TENTO NÁPAD JE NA JEDEN RIADOK!
:ehmehm::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
NESÚHLASÍM nemozme dat lebo enmas anketu :D
a ved to je jedno ci to je do hry alebo na forum ci?

//anketa bola urobena tesne po mojom prispevku :D
 

DeletedUser3241

Hosť
davam ano ...ved to tak aj bolo .....Mohlo by sa to roztridit na zabavu kde by sa mohli davat tak napady ako su teraz (oblecenia, sety) a na navrhy pre forum, kde by sa mohli podavat navrhy ako to tu vylepsit......
 

DeletedUser

Hosť
davam ano ...ved to tak aj bolo .....Mohlo by sa to roztridit na zabavu kde by sa mohli davat tak napady ako su teraz (oblecenia, sety) a na navrhy pre forum, kde by sa mohli podavat navrhy ako to tu vylepsit......

bolo by to hlavne dobré na to že by bol väčší prehlad v nápadoch a návrhoch.;):howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Tak, ako aj ostatní už hovorili, dávam "áno", lenže by to trebalo tie drobné úpravy..
 

DeletedUser

Hosť
aj ja som za, ale kedze uz sekcia navrhy a napady uz nema vyznam, tak, namiesto toho by som dal navrhy a napady pre forum
 

DeletedUser

Hosť
aj ja som za, ale kedze uz sekcia navrhy a napady uz nema vyznam, tak, namiesto toho by som dal navrhy a napady pre forum

Ja si nemyslím že je to zbytočné... lebo keď niekto príde z dobrým nápadom tak ho najprv dá sem že či uspeje akoby sa mal strápniť na napr. nemeckom fóre :howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore