Vynulovanie víťaznej série

DeletedUser9939

Hosť
Ahoj,
Práve pred chvíľou som si dal duel s "Veľkým Fredom" z Veľkonočného zúčtovania a ukázalo mi, že som vyhral a dostal som medailu bonusu pre postavu. :hanbimsa:

Keď som to odklikol, tak mi ukázalo tú nenávidenú hlášku : Osud sa s tebou nepekne zahráva a sama sa mi obnovila stránka. len čo ma prihlásilo, ukázalo mi to znovu. Po treťom raze ma to prestalo baviť, tak som vypol prehliadač a znovu ho zapol.
Teraz po prihlásení mám vynulovanú hernú sériu. :grrr:
Pritom mi chýbalo už iba 7 víťaztiev a mal by som pušku. Teraz to ukazuje, že potrebujem 75 víťaztiev :sibko:
 

DeletedUser5014

Hosť
je blbost aby ti to ukazovalo počet výher pro nejbližší odměnu 75,po prohrané sérii jedeš od začátku i když ty věci nezískáš podruhé
 

DeletedUser

Hosť
pre pušku ti môže ukázať len 15 výhier, aj keď ideš odznova...lebo na pušku potrebuješ toľko...
 

DeletedUser9939

Hosť
Vážne ?
Tak čo mi povieš na to, že keď vyhrávam dáva mi za víťazstvo opäť veci zo súpravy zúčtovania. Všetko od začiatku - šatku, klobúk ..... :odJackNoface:
Aj keď to inventári ukazuje len raz, aj tak nemalo by mi ukazovať že som to zase vyhral :sibko:

A na support som písal. Tam mi povedali, že si mám preinštalovať prehliadač, alebo ho zmeniť :omg:
Pritom mi to robí len na Arizone. Na Delaware ani na Californii mi to nerobí
 

DeletedUser6016

Hosť
ja som dnes tiez prehral a

rU0TZ1N.jpg
 

DeletedUser9939

Hosť
Lenže ja sa tu rozplývam, pretože som NEPREHRAL :(
Lenže cez duel (ešte ani neskončil) mi naskočila hláška : Osud sa tebou nepekne zahráva a potom mi ukázalo to nepekné čísielko pri puške :(
 

DeletedUser6016

Hosť
:ociza: taký je west :eezmurk:

vieš, že už s tým nič neurobia, nebudú sa hrabať ručne v databázach aby ti menili sériu
ca01Xbw.png
 

DeletedUser9939

Hosť
Presne túto hlášku som myslel.
Keď to vidím, rozbil by som monitor, pretože mi to robí často :(

Čo už no. Hádam si teda stihnem získať tú pušku :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
Ja to mám podobne. Ani som neprehral, ani mi neskočila hláška, proste normálny súboj bez toho aby mi padol west. Písal som na support, ale pochybujem, že si priznajú chybu. Pritom mi to spravilo našťastie iba na Buffale.
[SPOIL]
n0pe.png
[/SPOIL]

Edit:
Tak skúsil pár vecí. Používam FF, vymazal som cache, cookies, históriu, proste všetko. Problém pretrval. Stiahol som si pred chvíĺou Chrome, bez scriptov, problém pretrval. Potom som stiahol Operu, to isté... Takže problém určite nie je v prehliadači ani v scriptoch.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6016

Hosť
Mne tu hlasku vypise pokial vyrobim z remesla viac ako 20 veci po sebe ...

a megamox zluc si multipost, radim ti dobre aby si nemal varovanie :)
 

DeletedUser9939

Hosť
Megamox - k tomu záveru som prišiel aj ja.
Tiež mi poradili premazať prehliadače a takisto som si dal Chrome - len kvôli Westu a nepomohlo a taktiež je ten problém LEN na Arizone.

Rado, mne to ukazuje keď otvorím inventár, keď príjmem úlohu, keď si otvorím mapu - skrátka hocikedy ale nikdy som s tým problém nemal. Proste som dal vrátiť čas, stránka sa obnovila a išiel som ďalej, ale teraz po tom vynulovaní som napríklad nemohol nasadiť veci zo súpravy zúčtovania. Nemohol som otvoriť trh. Teraz to už ide, ale aj tak je to nepríjemné.
 

DeletedUser

Hosť
prečo si nenechávate v zálohe vajcia, aby ste sériu nemuseli ukončiť?
 
Hore