Vynulovanie víťaznej série

DeletedUser

Hosť
prečo si nenechávate v zálohe vajcia, aby ste sériu nemuseli ukončiť?

Podplatenie má slúžiť aby sa ti nevynulovala víťazná séria. Na potrebný počet víťazstiev k získaniu equipu to nemá mať žiadny vplyv. Napr. chýba ti 1 víťazstvo na získanie sekery a prehráš, tak sa ti vynuluje iba víťazná séria, ale na získanie sekery stále potrebuješ len to jedno víťazstvo. Niekedy to však zblbne a ukáže ti 40 potrebných víťazstiev na získanie sekery (zresetuje ti predchádzajúce duely a znova musíš ísť od šatky).
Písal som kvôli tomuto aj ticket, ale iba mi poďakovali, že som ich na to upozornil, nápravu nemajú žiadnu :)
 

DeletedUser9939

Hosť
Mne odpísali to isté, po tom čo som ich otravoval ;)
A ako si napísal megamox, tých 70 víťazstiev idem od začiatku. Už mi ukázalo, že som vyhral veci zo súpravy znova, aj keď ich mám našťastie v inventári len po jednom kuse.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak vám s tou sériou nejako zblblo, opäť sa nám ozvite ticketom - každý musí za seba, jedno riešenie sa predsa našlo.
 

DeletedUser

Hosť
nebude tu na westfóre odmena ako kedysy? že keď sme dali dole minimale 100 banditov (viťazna seria 100 a viac) tak pošleme screen a randomoto va vyberú 3ja čo niečo dostanú?
 

DeletedUser10486

Hosť
Mohlo by sa dať aj 10tim aby boli všetci viac motivovaní že majú väčšiu šancu sa do tej 1. 10ky dostať.

Niet duelantov,niet odmien...
 
Hore