Vytrvalosť ruže prináša - súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť

Veľkonočná udalosť, s ktorou sa stretávate v tomto období denne, Vám môže priniesť mnoho zaujímavých predmetov, ktoré doposiaľ v hre ešte neboli, ako sú až tri nové súpravy vecí.

Ak ste odhodlaný duelovať a získavať odmeny, tak potom máme pre Vás ešte niečo špeciálne, čo Vás určite poteší!


Fh0wiWI.png

TW Team pre Vás pripravil jednoduché zlosovanie v ktorom sa môže ocitnúť každý hráč, ktorý vo Veľkonočnom zúčtovaní dosiahol neprerušenú sériu aspoň 50 duelových víťazstiev. Za Vašu vytrvalosť, odhodlanie a cieľavedomé putovanie veľkonočnými duelmi môžte získať ako bonus aj zlaté nuggety.

BtO27jU.png

Podmienky účasti na zlosovaní v rámci prebiehajúcej veľkonočnej udalosti:

1) Získať neprerušenú sériu aspoň 50 duelových víťazstiev v termíne do 20:00 hod. dňa 14.4.2013.
2) Pri splnení prvej podmienky poslať ako dôkaz screenshot Vašej hernej obrazovky, kde bude jasne vidieť počet duelových víťazstiev.
3) Nezabudnite do príspevku uviesť aj Vaše herné meno a svet na ktorom za danú postavu hráte.
4) Každý hráč sa môže zapojiť iba 1x a z jedného sveta, takže žiadne viaceré prezývky.

Diskusia k súťaži bude prebiehať priamo v tejto téme.
Ak ste splnili vyššie uvedené podmienky, môžte sa prihlásiť do tohto zoznamu z ktorého budú nakoniec náhodne vyžrebovaný výhercovia.



5 náhodne vyžrebovaných hráčov, ktorí budú mať víťaznú sériu aspoň 50 výhier získa od nás 150 zlatých nuggetov!



Môžte použiť nasledovný program s popisom postupu, ako urobiť screenshot:
[SPOIL]
light shot

a po nainštalovaní programu pomocou tlačidla prtscr na klávesnici urobiť screen Vašej obrazovky, ktorý môžte rovno uložiť ako odkaz na internete a potom ho vložiť u nás na fóre hry do nasledujúcej témy: .....

Samozrejme môžte použiť aj vlastný spôsob, ako dostať dôkaz splnený počtu duelov do uvedenej témy: Váš screen ukladajte do spoileru.
[/SPOIL]



TW Team si vyhradzuje právo na zmenu podmienok súťaže kedykoľvek to uzná za potrebné.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zoznam hráčov zúčastnených na zlosovaní

Tu môžte uvádzať vaše príspevky v zmysle podmienok súťaže. Nezabudnite, že pravidlá fóra platia pre celú súťaž aj témy v ktorých sa diskutuje o uvedenej súťaži. Na záver Vám prajeme veľa zdaru a presnú mušku. Heslo súťaže znie "Vytrvalosť ruže prináša"

Ráta sa aj vaše naj, kde je zreteľne vidieť maximum víťazstiev hráča.

PS: Ak by náhodou niekoho napadlo podvádzať, tak nech si to radšej rozmyslí, výherné série sa budú preverovať a kto podvádzal, tak dostane trest.

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pochopil som to správne, že ten náhodne vylosovaný získa všetky 3 súpravy, alebo si v tom príspevku odmenu nespomenul? :)
 

DeletedUser

Hosť
Pochopil som to správne, že ten náhodne vylosovaný získa všetky 3 súpravy, alebo si v tom príspevku odmenu nespomenul? :)

Odmena, ani počet odmenených spomenutý nebol. Ale súpravy sa určite dávať nebudú, na to tu je veľkonočné zúčtovanie, udalosť priamo od INNO GAMES. Najskôr môžete očakávať odmeny v podobe nuggetov.
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa len tak informačne opýtať 2 otázky:
1. Môže sa do súťaže prihlásiť hráč aj s viacerými postavami ? Ak áno, každá postava sa počíta samostatne a môže vyhrať aj viacero cien ?
2. Platí to len pre slovenské svety, alebo sa môžem prihlásiť aj s účtom na bete ? (viem, že je to asi trochu blbá otázka, no pre istotu sa radšej pýtam)
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa len tak informačne opýtať 2 otázky:
1. Môže sa do súťaže prihlásiť hráč aj s viacerými postavami ? Ak áno, každá postava sa počíta samostatne a môže vyhrať aj viacero cien ?
2. Platí to len pre slovenské svety, alebo sa môžem prihlásiť aj s účtom na bete ? (viem, že je to asi trochu blbá otázka, no pre istotu sa radšej pýtam)

Výborné otázky podobné som dostal aj od priateľov, takže:

1) môžte sa zapojiť aj s viacerými postavami, samozrejme ak hráte s jednou na viacerých svetoch tak to nie.
Príklad: s Jankom na Arizone sa zapojíte a tak isto sa môžte aj s Katkou na Californii, ale ak hráte za Milana na všetkých svetoch, tak to bohužiaľ nie, len jeden nick s hociktorého sveta, kde ste splnili podmienky súťaže,
2) áno, platí to len a len pre slovenské svety.
 

DeletedUser6282

Hosť
1. Je to trosku divné lebo tých istých hráčov zadeľujete do dvoch rozdielnych kategórii. Lebo či mám nick rovnaký alebo nie stále som to ja.

Keď sa volám na arizone Arana, buffale Dezo a californii Ignác možem sa prihlásiť 3 krát ale keď sa volám všade Juraj, tak len raz..

Povedzme si to na rovinu, ze ked si niekto mení nick zo sveta na svet je to vo veľa prípadoch podvodník(česť výnimkám) a tých týmto pravidlom zvýhodňujete. Malo by sa to buď povoliť zo všetkými postavami alebo len s jednou bez ohľadu na nick.

Mená, ktoré som použil sú zmýšľané, nepopisujú žiadnu konkrétnu osobu ani udalosť :)
 

DeletedUser

Hosť
tak podvodník to byť nemusí, o to nejde :)

ale je fakt blbosť zvýhodňovať hráčov len preto, že si menia nick...malo by to tak byť, že tí čo hrajú s rovnakým menom a chcú dať viac screenov z rôznych svetov, tak by mali nejak (neviem teraz ako) zahrnúť do neho aj meno sveta, alebo niečo, podľa čoho by sa to dalo poznať

Aj tak predpokladám, že sa to bude pri výhercoch nejak overovať, lebo screen naozaj neni hodnoverná vec :) urobím si screen s 500 točeniami aj na svete, kde sa lognem teraz :)
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme, že každý vylosovaný hráč bude dôkladne preverený, či uviedol informáciu o počte duelov správne, teda či reálne dosiahol viacej ako 50 víťazstiev, čo mimochodom zase nieje také ľahké.

Ak sa bude jednať o podvodníka, môže rátať stým, že na to v zmysle pravidiel náležito doplatí.
Ostatné zatiaľ platí tak, ako je vyššie napísané. Ale zvážim, či by sme do pravidiel zahrnuli, aby ste sa mohli zapojiť s jedným nickom až 2x alebo trebárs aj 4x, čiže zo všetkých SK svetov. Potom by bolo dôležité aby ste uviedli zreteľne aj o aký svet sa jedná.
Ak sa niečo zmení určite sa to včas dozviete.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som len zvedavý čo je to ten screenshot .. to si ako máme odfotiť obrazovku a poslať vám to ? ... ale ako budete tak vedieť či som naozaj vyhral ..... alebo mi prosím napíšte postup ako sa to robí ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja som len zvedavý čo je to ten screenshot .. to si ako máme odfotiť obrazovku a poslať vám to ? ... ale ako budete tak vedieť či som naozaj vyhral ..... alebo mi prosím napíšte postup ako sa to robí ?

Presne ako píšeš, v prvej téme máš odkaz na program, ktorý to vie spraviť za teba, je jednoduchý a intuitívny. Určite to zvládneš.

Pravidla sa mierne pozmenili, tak verím že už v tom máte jasno, jeden hráč, jeden nick, jeden svet.
 

DeletedUser9802

Hosť
Vytrvalosť ruže prináša-screenshot

Dobrý deň.Moje meno na hre je peterhnojcik a hrám na serveri California.Tu je môj screen.

[SPOIL]
4000e3eaaf9f4ceea5d1d5a.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7291

Hosť
Texas

Motomoto,Texas
[SPOIL]
6uMhZ3g.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9804

Hosť
chacharnik Arizona

chacharnik Arizona

[SPOIL]
attachment.php
[/SPOIL]
 

Prílohy

  • 123.jpg
    123.jpg
    21 KB · Zobrazenia: 164
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore