Pokec Využívate značky na mape?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Využívate túto funkciu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    43

Deleted User - 4

Hosť
F%C3%B3rum_n%C3%A1vody_zna%C4%8Dky_5.png

Návod od Marcusa - Značky na mape

Pomocou značiek si môžete uložiť nejakú zaujímavú pozíciu na mape. Využívate túto funkciu?

Ak áno, čo si najviac značkujete?
Ak nevyužívate, prečo nie?

---
Pre šancu na výhru musíte napísať aj príspevok.
Ak chcete odmenu do konkrétneho sveta, napíšte do ktorého.

5 náhodne vybraných hráčov získa:

2x guarana
guarana.png

Bonus energie: 50%
Zvýšenie pracovnej motivácie: 10%
Zvýšenie duelovej motivácie: 10%
 

DeletedUser9059

Hosť
Málokedy ich využijem, väčšinou sa to zíde pokiaľ nejaký nováčik nevie čo mám na mysli, kde sa nachádza nejaký zadávateľ a podobne, hodím značku a hneď vie kam má cestovať. (Buffalo)
 

DeletedUser2571

Hosť
Ano vyuzivam ich...je to dobra vec hlavne ked sa mi treba rychlo zorientovat na mape :)--....oznacujem si prace ktore najcastensie pouzivam (Texas-adam98701)
 

DeletedUser8102

Hosť
Moc ich az tak nevyuzivam ale niekedy to pomoze ked nieco treba ukazať rychlo niekomu alebo podobne veci (el paso)
 

DeletedUser10855

Hosť
Značky používam ked si potrebujem zaznačiť nejakú zlatú alebo striebornú prácu (Delaware)
 

DeletedUser

Hosť
Zatiaľ som ich nevyužil, no možnože dakedy ich využijem.
 

DeletedUser7473

Hosť
ano, kvoli zlatym/striebornym pracam, pripadne zadavatelom uloh.
 

DeletedUser10341

Hosť
Využívam, hlavne ked najdem striebornu pracu, tak pomocou značky ju prepošlem inému hráčovi
El Paso
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3724

Hosť
malo kedy .. vacsinou ked chcem niekomu ukazat napr striebornu pracu .. Delaware
 

DeletedUser

Hosť
The West hrávam už dosť dlho a preto viem približne čo sa kde nachádza... túto funkciu nevyužívam vôbec. Možno sa to zíde nejakým novým hráčom keď im chcem ukázať čo sa kde nachádza na mape ale myslím si že ani toto nieje až také bežné vzhľadom na to že v úlohách je váčšinou jasne napísané kde sa čo nachádza.(El Paso)
 

DeletedUser9513

Hosť
Občas ich využívam, ale len kvôli zvláštnym veciam na mape (napr. ufo). Buffalo
 
Hore