Wanted - odmena....

Páči sa vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
  • Táto anketa sa uzavrie: .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
vo vašom meste v salóne by bola druhá sekcia, kde by ste mohli na niekoho vypísať odmenu:

wantedo.jpg


Napísali by ste meno, dali OK, aby hráči vedeli, akú má hráč-wanted úroveň... potom by ste mohli vybrať z troch odmien - 10, 20 a 30-násobok úrovne hladaného ( Nehovorte že je to málo, že je to málo!)... po stlačení OK by sa vám odpísaly peniaze a odmena by nešla vrátiť...

mohli by ste dať hľadať len toho, kto vás 3x zdueloval a vyhral nad vami ( nebudete predsa hľadať niekoho, kto vám nič neurobil )
to by zabránilo nechuti z hry, kvôli tomu, že na neho furt niekto vypisuje odmeny.

odmena na hráča by zostala v salónu týždeň alebo dva, podla zaťaženia serveru...( šeriff to vzdá a prachy si nechá )

pokiaľ sa behom toho jedného alebo dvoch týždňov hľadanému zvýši úroveň, odmena zostane taká, aká je... nič sa už nebude dať zmeniť...

poplatok za vylepení plagátov by bolo 5% odmeny...

keď hľadaný upadne do bezvedomia, tak dostanete oznámenie a tam bude i to, kto ho dal do bezvedomia, teda ten kto vyhral odmenu...

odmenu môžete vypísať len raz... ale pokiaľ vás hľadaný znovu zdueluje ( stačí 1x), tak môžete odmenu vypísať znovu...

odmenu dostanete od všetkých, kto na hľadaného vypíše odmenu... takže na tom môžete naozaj zarobiť...

pokiaľ by ste sa pozreli do salónu iného mesta, tak by to vyzeralo takto:

wanted2n.jpg


že je hráč hľadaný bude napísaný i v jeho profile...

ten, kto by prví poslal do bezvedomia hľadaného by dostal odmenu, ktorá by sa mu pripočítala k hotovosti... s tým by dostal i nejaké oznámenie...

Urobila by sa i nová medaila... niečo ako Lovec odmien, Pomocník šeriffa alebo tak nejak...

nemohli by ste získať odmenu, ktorú dal niekto z vašeho mesta... hra to blokne

takto by som si to predstavoval
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dopln si anketu.

P:S:Rad by som ti poradil , aby si sa spytal ci sa nejaky napad posuva aby si nemrhal casom . Lebo ako vidim sekciu schvalene a nevidim eistujucu sekciu postupene napady , tak neviem neviem, ako to tu cele funguje. No mozem sa mylit a vsetky napady su dokladne sledovane a podporuju sa. Ahoj
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No... V prvom rade ti chýba anketa. V ďalšom rade je, že si nevyriešil (nenapísal) o tých ktorý nemajú (nie su) v meste (poprípade hrajú na taktiku bez mesta). Boli by svojím spôsobom ukrátený o $. Ďalej by som to nazval slovensky (hľadaní) pretože hru hrajú aj "deti" čo nemusia vedieť anglicky. Nová meadila : Nemôžeš tam napísať "Niečo ako" alebo "tak nejak" musíš to mať dobre premyslené. Názov, presne pri akej činnosti bola nájdená, vzhľad. A už len za tie mediale to neprejde pretože vývojári ich tajili až do poslednej chvíle (teda oni ich ani neprezdradili, objavilo sa to na weststats). Myslím si, že by to bolo dosť náročné aplikovať vo všetkých krajinách (svetoch) ktoré hrajú TW.
Ešte by som si dovolil jeden príklad: Čisto teoreticky povedzme, že mám 2 stavbárov. Jeden je úroveň 80 (pár schopností v duelových) druhý 77 (takmer žiadna schopnosť v duelových) a obaja sú v meste (každý v inom). 80lvl vyzve toho 77lvl a ltt* vyhrá. Zopakuje sa to tých 3 krát. 77lvl naňho vypíše odmenu a nejaký lepší duelant (vojak) s duelovou úrovňou 115 (takmer všetky schopnosti má v duelových). 77lvl (povedzme, že sa dosť naštval) a vypísal naňho najvyššiu odmenu. Duelant by ho okamžite poslal do kómy a za jeden duel by zinkasoval 2400$ ? Takže nie je to málo ale dosť. A ešte posladná výhrada. Ak by bol niekto hladaný (v našom prípade pracovník 80lvl), a niekto by poslal do kómy (v našom prípade duelant z duelovou úrovňou 115). Dostal by odmenu v X $ a dostal by k tomu peniaze kt. mal niekto (pracovník 80lvl) pri sebe ?
// Toto je v inej online hre, takže pochybujem :)

*ltt = len tak-tak
Toť môj názor, ale spracované je to pekne :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
Urgo: keby si pozorne sledoval forum, tak by si vedel o pripravovanych zmenach ohladne napadov a ich pripadneho posuvania dalej :)

k teme..napad je to sice pekny, ale ma nejake nedostatky - napr to, co spominal shanghai..a v konecnom dosledku by to mohlo zacat sluzit na presun penazi medzi hracmi, co by nebolo moc dobre..

PS: anketa :)
 

DeletedUser

Hosť
Urgo: keby si pozorne sledoval forum, tak by si vedel o pripravovanych zmenach ohladne napadov a ich pripadneho posuvania dalej :)

No to ja sledujem forum, snazim sa sa pozorne vyse roka , ale mozno som to prehliadol.... Mas na mysli to vyjadrenie od Lintea z 2.12.2009, 18:03 ze sa to planuje?

k teme..napad je to sice pekny, ale ma nejake nedostatky - napr to, co spominal shanghai.

Smiem sa spytat ktory? Lebo pokial je to ten poukazovany nedostatok riesenia ludi ktori nemaju mesto, je absolutne neadekvatny vzhladom nato ze byt bez mesta je len ich osobna volba a vyber (tak to mozem povedat ze chcem byt stavbar v meste ale nebyt duelovany ako su ludia mimo mesta).


.a v konecnom dosledku by to mohlo zacat sluzit na presun penazi medzi hracmi, co by nebolo moc dobre..

No, jo ale potom mozme rovno zrusit duely, odmenu za vitazstvo vo forme dolaroch. .....Jednoducho toto nie argument na mieste. A co som pocul a neraz to prezentoval support , ma dokonale systemy a pre neho nie je problem odhalit podvod.


Ale k napadu je to cele zatial neotesane . Napriklad ako by sa riesilo keby som napadol ja hladanu osobu, ubral mu 900 zdravia a po mne by ho dalsi utocnik dorazil s jednou ranou za 50 dmg. Chapeme? To treba nejako premysliet. Inak ja osobne by som sa nebal implantovat narozdiel od Vas obrovske odmeny za dolapenie. Nech su to kludne tisicky dolarov.
Zaverom ale spomeniem ze tento napad ma velku buducnost a na vela zahranicnych forach sa o tom realne diskutuje.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
No to ja sledujem forum, snazim sa sa pozorne vyse roka , ale mozno som to prehliadol.... Mas na mysli to vyjadrenie od Lintea z 2.12.2009, 18:03 ze sa to planuje?

nejako rychlo si zmenil ten datum :) a ano, mam na mysli presne to vyjadrenie..


Smiem sa spytat ktory? Lebo pokial je to ten poukazovany nedostatok riesenia o ludoch co nemaju mesto je absolutne neadekvatny vzhladom nato ze su bez mesta je len a ich volba a vyber

konkretne som mal na mysli tu cast s prilis vysokymi odmenami za malo roboty - napr ked vojak znici stavitela..


No, jo ale potom mozme rovno zrusit duely, odmenu za vitazstvo vo forme dolaroch. Jednoducho toto nie argument na mieste.

duely su jedna vec, ale ked sa traja kamarati dohodnu, jeden si da dole zbran a oblecenie, druhy ho 3x porazi, on na neho vypise najvyssiu odmenu a treti kamarat si ju polahky "vyzdvihne" (samozrejme potom, co si prvy kamarat vsetko zo seba da dolu..)
a po 2 dnoch znova - dokonca by uz stacil len jeden duel na vypisanie odmeny..
a nie, nie je to osetrene v pravidle o PD - tam ide o to, ze nesmies utocit bez vybavenia so zamerom prehrat..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
konyk má pravdu, ani nemusia byť 3 kamaráti stačí trojmulťák ;) a peniaze má hneď
 

DeletedUser

Hosť
Duely su jedna vec, ale ked sa traja kamarati dohodnu, jeden si da dole zbran a oblecenie, druhy ho 3x porazi, on na neho vypise najvyssiu odmenu a treti kamarat si ju polahky "vyzdvihne" (samozrejme potom, co si prvy kamarat vsetko zo seba da dolu..)
a po 2 dnioch znova - dokonca by uz stacil len jeden duel na vypisanie odmeny..
a nie, nie je to osetrene v pravidle o PD - tam ide o to, ze nesmies utocit bez vybavenia so zamerom prehrat..


Teraz nerozumiem, PD nie su osetrene tak sa zaviedlo pravidlo a u tohoto sa rovnake pravidlo zaviest nemoze alebo ako?

A to ma zaujima kedze som uplny laik, ako je teda osetrene to, ze si vytvorim multiucet a zarobim nan 100 tisic a prenesiem si ich? Tak isto sa potom da osetrit aj toto nie. Ved support je spolahlivy a su to odbornici na mieste a vedia co robia neverim a nechce sa mi ze to nemaju osetrene.

konyk má pravdu, ani nemusia byť 3 kamaráti stačí trojmulťák ;) a peniaze má hneď


Aha a to iste sa neda robit aj teraz? Vytorit si 3 multiucty a prevadzat si peniaze na primarny? Podla mna neda ,ale ked vravis toto. Asi da, hmmm...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
hmm..a ako by si si predstavoval to osetrenie? lebo mnoho stavbarov (napr) hra bez zbrane lebo dufaju, ze ich nebudu napadat, pri niektorych ulohach je podmienka, ze musis byt bez zbrane, ak nechces duelovat, tak mozes povazovat kupu zbrane za vyhodene peniaze...
 

DeletedUser

Hosť
Neviem či sa mi to zdá, ale ty v každej téme máš potrebu vyvolať flame a dokázať si, že máš pravdu... dá sa to aj teraz ja len hovorím, že potom by sa to dalo ešte jednoduchšie a $ by mal daný mulťák raz toľko.
 

DeletedUser

Hosť
hmm..a ako by si si predstavoval to osetrenie? lebo mnoho stavbarov (napr) hra bez zbrane lebo dufaju, ze ich nebudu napadat, pri niektorych ulohach je podmienka, ze musis byt bez zbrane, ak nechces duelovat, tak mozes povazovat kupu zbrane za vyhodene peniaze...

5 krat som si toto precital a vobec nerozumiem o com tu pises. Ako ty hladana osoba si das schvalne dole zbran? A preco by si to robil? Teba ked dueluju, davas si dole zbran? A ked sme pri ulohach, tebe trvali tie ulohu dlhsie ako 10 minut potrebnych na duel?

A jo uvedom si ze tento napad( ako bolo spomenute) by sa tykal otravnych ludi co dueluju, nie nevinnych, mierumilovnych neduelujucih postav.

A tie odmeny by mohli byt kludne na zaklade obtiaznosti supera - duelovej urovne.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
a ty si uvedom, ze sa tu bavime o tom, ako by sa dali presuvat $ medzi hracmi..ocividne si nepochopil, co som napisal, takze dalsia diskusia s tebou je zbytocna :)
 

DeletedUser

Hosť
a ty si uvedom, ze sa tu bavime o tom, ako by sa dali presuvat $ medzi hracmi..ocividne si nepochopil, co som napisal, takze dalsia diskusia s tebou je zbytocna :)

Ved som napisal, presne tak ako je ochraneny prenost penazi PD

P:S: Vyprosujem si ten tvoj ton a ironicku poznamku ci je alebo nie je zbytocna, kedze sem pisem uplne zmysluplne body tykajuce sa riesenej tematiky narozdiel od davideno a slusne som reagoval na tvoj prispevok aby som sa uistil co mas na mysli.

Edit 2 : ja neviem ako sa daju len tak presunat peniaze, to sa aj da bez odhalenia? Ved je to zakazane a support by nato urcite dosiel.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
ked napadnes hraca bez zbrane, tak to nie je povazovane za PD a ani nebude moct byt - potom by sa hraci, ktori nemaju na sebe zbran nemohli nikdy napadat..takze ked sa kamarati dohodnu, na jedneho bude vypisana odmena, on si da dole zbran, dalsi ho posle do komy a ma odmenu vo vrecku..
a ja si vyprosujem ten tvoj ton "jedina pravda je ta moja" a tie tvoje ironicke poznamky na adresu vedenia hry a fora - od tejto chvile budes za kazdu dalsiu podobnu poznamku trestany podla pravidiel §2 bod 3:
Urážky, vulgarizmy či provokácie voči moderátorom môžu byť potrestané okamžitým trvalým blokovaním na fóre. Témy a posty vytvorené za účelom vyvolania nejakého osobného konfliktu s moderátorom, prípadne s hernou podporou, témy založené na vytvorenie alebo prehĺbenie herných problémov, budú vymazané a ich autor potrestaný. Vo veľmi výnimočných prípadoch, obzvlášť pri hrubých urážkach, môže tento trest zasiahnuť aj do hry.

koniec diskusie
 

DeletedUser159

Hosť
je to dobre ale dal by som ze moze sam urcit odmenu a nie len tolko co je tam :)

a este ked ma otvoreny salon v nejakom meste naco by mu tam pisalo ze v akom meste su ti hraci :D :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore