Wanted - odmena....

Páči sa vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
  • Táto anketa sa uzavrie: .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nikde som ziadnu ironicku poznamku na support nedal, naopak ja ho povazujem za kvalitny a vazim si ho. Za druhe nikde tu nepisem ANI SA NECITIM ze "len moja pravda" ale ked to tvrdis, tak mi prosim ta ukaz kde presne.


No a ktomu kde pises ze "ked napadnes hraca bez zbrane, tak to nie je povazovane za PD". To plati jedine za podmienky ze sme sa nedohodli, nie? Inak toto je trosku mimo ot , ty teda mi vravis ze mozem utocit na osobu, ktora nema zbran a expit sa nanom zadarmo napriek tomu ze to nie je dohodnute a nebude/m potrestany?

A to dohodnutie za ziskom penazi, ja v tom vobec nevidim az taky problem. Ty das dobrovolne z podvadzania svoje peniaze na uspanie cloveku o ktorom vies ze schvalne si da prec zbran. Naco by som to robil. Nie je jednoduchsie si dat s nim rovno dohodnuty duel s uhybaniami?No nie je, lebo je to proti pravidlam a budes potrestany . A presne tak ako je osetreny dohodnuty duel,tak by som osetril toto.


takze ked sa kamarati dohodnu, na jedneho bude vypisana odmena, on si da dole zbran, dalsi ho posle do komy a ma odmenu vo vrecku..
J

o a pocitaj s tym ze ti 3 kamarati sa sice dohodnu ale moze prist cudzi a zoberie im odmenu on.

nejako rychlo si zmenil ten datum :) a ano, mam na mysli presne to vyjadrenie..
konkretne som mal na mysli tu cast s prilis vysokymi odmenami za malo roboty - napr ked vojak znici stavitela..

Ved odmena podla duelovej.. i ked je niekto dat ochotny maximum penazi za stavbara preco nie.

mm..a ako by si si predstavoval to osetrenie? lebo mnoho stavbarov (napr) hra bez zbrane lebo dufaju, ze ich nebudu napadat, pri niektorych ulohach je podmienka, ze musis byt bez zbrane, ak nechces duelovat, tak mozes povazovat kupu zbrane za vyhodene peniaze...


Nie to by som ho rovno uspal sam a nemusim predsa vyhlasovat ziadne odmeny
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser159

Hosť
Je to v plánovaných zmenách na rok 2010 :D Takže asi LOCK
A aj tak to podľa mňa nepridajú, skoro nič z toho čo tam je napísane ešte nebolo splnené a to je už skoro polka roka
 

DeletedUser

Hosť
ano aj podla mna ze vraj sa to na 2010 upravy a je uz ako hovoris pol roka fucc!!
 

DeletedUser

Hosť
tak toto je to iste ako politike:)...slubuju a nesplnia:)...:--)
 

DeletedUser

Hosť
Ako už niekto spomínal, je to v plánovaných zmenách. Ale nápad pekný ;)
 

DeletedUser

Hosť
Prečo sa vám to všetkým páči?? Veď je to blbosť:grrr:. Stavbár, čo zaútočí na iného stavbára 3 - krát a vyhral by tak neviem ako sa chce chrániť pred silnými duelantmi.
 

DeletedUser

Hosť
O tom táto hra je, resp. nie je to niečo ako Tr***an. Má to svoju logiku, ale zas to nie je "suché". Hra je o duelovaní (alebo veľa sa dueluje), a toto je dobrý nápad. Ak sa bojíš, že ťa budú viac duelovať, tak choď hrať "neškodné" hry.

EDIT: Andrew Wils: ja som tento návrh ani TW nekritizoval :).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prv si prečítaj plánované zmeny a potom dávaj sem nápady.:grrr::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
je to dobry napad, som za... ale ked ma nejaky hrac dost nastve, chcem ho duelovat a on na mna vypise wanted, tak potom som v keli ja... toto mi pride nedoriesene, ale inac ano
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je to dobre...ale mas pravdu ked niekto na teba da wanted:)...ale je to predsa WEST...niee??
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore