Warcraft 3 : DOTA

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
rush je v tom zmysle ako po niečom ísť a nič iné nechcieť takže ako ty si hned išiel Heart Of Tarasque (hot) a pri tom to dosť stojí... čiže za majstra by som ho neoznačoval ani ako byvaleho.. lebo kym by si pri mne nafarmil tých hmm 3200+1100+1200 , čiže 5500 money... tak by skončila už hra....
 

DeletedUser

Hosť
rush je v tom zmysle ako po niečom ísť a nič iné nechcieť takže ako ty si hned išiel Heart Of Tarasque (hot) a pri tom to dosť stojí... čiže za majstra by som ho neoznačoval ani ako byvaleho.. lebo kym by si pri mne nafarmil tých hmm 3200+1100+1200 , čiže 5500 money... tak by skončila už hra....

ale to sme hrali na zaciatku s plnimi penazmi. A navyse ja som si daval pozor :p Celkovo v hre bolo skore 4:3. Ale vazne on to vedel uplne perfektne. A za spirit breakera je uplne PRO
 

DeletedUser

Hosť
no nič no xD .. tažko sa o tom budeme baviť keď u mňa je pojem perfektne uplne na inej úrovni ako na tvojej :)
 

DeletedUser

Hosť
Vsetci mi hovoria ze srdco na skeletona az na koniec, to neni fer :( ja som na nom to srdce mal tak rad, som myslel ze sa to tak robi:(
 

DeletedUser

Hosť
je to veľmi skvelý item to áno... ale zober si fakty, že
v 5v5 máš 846 money , pickneš skeletona 646 , to využiješ aby si si kúpil nejaké tie healy a mana pointy a niečo na zvýšenie atribút čiže zostane ti 0

na srdce potrebuješ 5500 čo je doosť... keďže budeš na dvojlinke budeš sa musieť deliť o creepy zo spoluhráčom... tam záleží na tvojich farmiacich schopnostiach, spolupráci s hráčom, či dáte nejaké killy... zober si aj, že za ten čas ta určite par krát zabijú čiže to budú stratené peniaze... takže , čiže keby si hral proti mne .. ja si zatial na skeletona napríklad postavím určite itemy na dmg, hp.. a ty budeš len šetrit na HoT .. ja budem dávať viac creepov lebo mám väčší dmg a aj budem denyovat........ ver mi... pokiaľ sa naučíš poriadne stavať itemy na hrdinov .. kvalita tvojej hry sa zvýši o 30% min....
 

DeletedUser

Hosť
je to veľmi skvelý item to áno... ale zober si fakty, že
v 5v5 máš 846 money , pickneš skeletona 646 , to využiješ aby si si kúpil nejaké tie healy a mana pointy a niečo na zvýšenie atribút čiže zostane ti 0

na srdce potrebuješ 5500 čo je doosť... keďže budeš na dvojlinke budeš sa musieť deliť o creepy zo spoluhráčom... tam záleží na tvojich farmiacich schopnostiach, spolupráci s hráčom, či dáte nejaké killy... zober si aj, že za ten čas ta určite par krát zabijú čiže to budú stratené peniaze... takže , čiže keby si hral proti mne .. ja si zatial na skeletona napríklad postavím určite itemy na dmg, hp.. a ty budeš len šetrit na HoT .. ja budem dávať viac creepov lebo mám väčší dmg a aj budem denyovat........ ver mi... pokiaľ sa naučíš poriadne stavať itemy na hrdinov .. kvalita tvojej hry sa zvýši o 30% min....

ale ja som hral na 4000, zatial hravam len 1v1 pripadne 2v2 ked idu aj druhy spoluziaci.


Inak co zatial mam poradene na zopar hrdinov tak to spisem na kratko :)

Broodmother- vladimir, a spoluziak mi povedal ze mam aj srdce, len neviem ci je to pravda
Centaur- Srdce, to som pocul este straaaaasne davno ze ho mam nanho stavat
Vengeful spirit- desolator

To su ty co si pametam. Inak mojim najoblubenjsim bola najpr. broodmother, potom centaur, a teraz skeleton king
 

DeletedUser

Hosť
srdce sa vždy stavá ako luxury item na konci hry... čiže je jedno na akého hrdinu ho staváš.. ale určite nie v mid alebo early game.. iba v late ... áno za venge sa ide ako orb desolator.. ale takisto môže byť dominatorka -> satanic.. záleží na spoluhráčoch...
 

DeletedUser

Hosť
srdce sa vždy stavá ako luxury item na konci hry... čiže je jedno na akého hrdinu ho staváš.. ale určite nie v mid alebo early game.. iba v late ... áno za venge sa ide ako orb desolator.. ale takisto môže byť dominatorka -> satanic.. záleží na spoluhráčoch...

to su zatial itemy na 1v1 kde mas na zaciatku 4000 a nieco
 

DeletedUser

Hosť
1v1 sa hrá s 846 peniazmi :) ,, to čo hráte vy je nejaká fun chujovina xD a predsa nemôžeš hrat cely život len 1v1...
 

DeletedUser

Hosť
1v1 sa hrá s 846 peniazmi :) ,, to čo hráte vy je nejaká fun chujovina xD a predsa nemôžeš hrat cely život len 1v1...

normalna hra omg, sak ked si das normalne hru (arom, apom) tak mas na zaciatku 4000 a nieco. A ja nehovrim ze napr. 5v5 sa hra so 4000 iba 1v1. A navyse ja som lama, tak nebudem snad hrat nned 5v5, ne?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore