Young Revolver

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
screen bol ale on to neskor po zavedeni pevnosti zmazal lebo to bolo nepodstatne idem kuknut ci este ma screen

Len tak sa spýtajte kalorka čo vám povie o talizmane :D

Dobrá rada
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ak vies pouzit aj nieco ine ako hladat na fore tak to bude vediet hocikto ...
 

DeletedUser

Hosť
Nad tymto inventarom by som tiez pouvazoval, kedze weststats pri vacsom pocte veci v inventare, niektore veci nezobrazi, a u tohoto hraca by to mala byt prevazna vacsina nezobrazenych .. Ak mas nejake info ohladom Youngovho revolveru, radi ho tu uvidime, ak nie a ides podla domnienok, mozeme o tom tiez podiskutovat, ale ak cakas nejaku odmenu za tuto informaciu tak mozes tiahnut do ..... :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja nechcem odmenu ... ale vydrzte trochu spytam sa jedneho hraca ako sa k tomu dopracoval.... ale brazílsky moc neviem omfg... a ten inventar ma jeden admin na de
 

DeletedUser

Hosť
Tak ked ho ma admin na de tak si ho vklude mohol urobit sam ;) To nie je problem a k zbrani, moze to byt takisto podvrh ako bol ten vo Svedsku, podla mna sa zbrane zo Secret a Rumoured este najst nedaju :haha2:
 

DeletedUser

Hosť
KEď niekto može mať 11 drakeových... tak ej mozné vsetko... a myslite si že je dobre mat velký inventár ?

http://de.weststats.com/Inventory/5ee1a3bf8e4422742421a86874d2f5c4/

ty kokso :shock2::shock2::shock2::shock2::shock2: ja z toho inventára nemôžem:shock2::shock2::shock2: že 11 x draekova predovka, 3 x grantomova brokovnice, 3 x coddyho dorážková dýka, figarova britva, hucklleberyho prak, a bowieho nôž fakt super inventár kebyže taký mám tak asi umrem že predajná cena inventára je 271 637 USD :shock2::shock2::shock2: Najlepší a najdrahší inventár aký som kedy videl fakt gratulujem tomu hráčovi čo má ten inventár
 

DeletedUser

Hosť
Vy na všetko hovoríte PodFuck ...ale veď to je pravý invent...

PS : videl som aj drahší
 

DeletedUser

Hosť
Vy na všetko hovoríte PodFuck ...ale veď to je pravý invent...

PS : videl som aj drahší

ja nevravim, ze je to PodFuck ale vravim, ze to nemusi byt pravda, ved aj Petee si dokaze dat ruzovu baletnu sukienku do inventara ;) S tym Peteem je to len napriklad ;)
 

DeletedUser

Hosť
keby sa aspoň trošku neponáhlam tak vám to ukážem :D jednoduché :lol2:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore