Záprdky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nabudúce už asi nebude, lebo na budúci rok už budú asi iné veľkonočné úlohy.
 

DeletedUser

Hosť
Nabudúce už asi nebude, lebo na budúci rok už budú asi iné veľkonočné úlohy.

No práve nad tým som premýšľal, ale myslím, že tento rok dali lepšie úlohy len preto, že minulý rok boli horšie, tak ich chceli vylepšiť a spravili aj sadu predmetov, takže tieto úlohy budú asi každý rok :)
 

DeletedUser

Hosť
Kto vie, ten set je taký z dňa na deň ako takmer každá, nedomyslená vec.. :) Pravdepodobne ešte ani netušia, čo bude tvoriť zvyšok tohoto setu, ak tam niečo ešte bude... :)
 

DeletedUser

Hosť
set zatial tvoria : nahrdelnik lasky , zaprdky a snehuliakov klobuk.. by sa to kludne dal nazvat crazy set , pretoze tam nic nema s nicim spolocne .. :--) mam secko okrem snehuliakovho klobuku , na ktorom teraz pracujem , a tu ulohu co patri k vianociam som prijal vo februari , od ftedy mi tam hnije , lebo nema dost bodov , aby som hladal poklad.. podla mna sa ten set bude dalej vyvijat tak , ze ak budu nejake čižmi , smiesny oblek a produkt uplne odveci , tak ich tam pridaju aby bol set kompletny :indian :--)
 

DeletedUser

Hosť
set zatial tvoria : nahrdelnik lasky , zaprdky a snehuliakov klobuk.. by sa to kludne dal nazvat crazy set , pretoze tam nic nema s nicim spolocne .. :--) mam secko okrem snehuliakovho klobuku , na ktorom teraz pracujem , a tu ulohu co patri k vianociam som prijal vo februari , od ftedy mi tam hnije , lebo nema dost bodov , aby som hladal poklad.. podla mna sa ten set bude dalej vyvijat tak , ze ak budu nejake čižmi , smiesny oblek a produkt uplne odveci , tak ich tam pridaju aby bol set kompletny :indian :--)

Na klobuk si budes musiet pocat do vianoc aby si mohol prijat ulohu od serifa..
 

DeletedUser2145

Hosť
to nieje fér:grrr::grrr: zase:grrr:

//:to konyk: toto nieje o veľkonočnej úlohe ale o vianočnej
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a neviete aký bonus dodá celá tá prázdninová zostava ?
náhrdelník lásky + snehuliakov klobúk + záprdky
 

DeletedUser

Hosť
No vidim, ze clovek vam trocha necha volne ruky a hned sa chytite sance, LOCK.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore