Zástupca zkladateľa - nová hodnosť v meste

Zástupca zakladateľa - nová hodnosť v meste


  • Celkový počet hlasujúcich
    30
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Napríklad:
Ste zakladateľ mesta a vy povýšite niekoho na zakladateľa a on vás vyhodí alebo degraduje napr. na mestského radca alebo na občana.

Navrhujem:
Na miesto zakladateľa by ste ho povýšili na zástupca zakladateľa.
Zástupca zakladateľa by mal rovnaké práva ako normálny zakladateľ, ale by nemohol vyhodiť alebo degradovať normálneho zakladateľa.

Príklad:
Ste zakladateľ a niekoho povýšite na zástupcu zakladateľa, ale pretože je len zástupca zakladateľa tak vás nemôže vyhodiť alebo degradovať.;):ehmehm::ahaok::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
podla mňa je to zbytočné je to skoro to isté, ako mestský radca...a keď niekomu nedôveruješ natoľko, že sa bojíš, že ťa degraduje, neviem, prečo by si ho mal dávať na zakladateľa...
 

DeletedUser

Hosť
Potom to je zbytočné :D podla mňa by to bolo na úžitok keby sa dali do hry aj iné funkcie ale to je pracné :D takže už nie :D
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to není zbytočné. Som za. Ale keď vyhodí ostatných členov tak je to bytočné. Napríklad: Som zakladatel jedini. Hráč xxx vyhodí ostatok a potom odíte a ja ostanem sam takže som za ale trebalo by to splniť niako.
 

DeletedUser

Hosť
preco by mali opakovat ??? ved to mohli vymysliet a vobec to tak nea ako ty .. si mylsis ze si naj ?
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to není zbytočné. Som za. Ale keď vyhodí ostatných členov tak je to bytočné. Napríklad: Som zakladatel jedini. Hráč xxx vyhodí ostatok a potom odíte a ja ostanem sam takže som za ale trebalo by to splniť niako.

vyhodiť všetkých hráčov môže aj mestský radca.;):howgh:
 

DeletedUser159

Hosť
Podľa mňa by malo byť že by nemohol zmeniť meno mesta :)
Ale inač super nápad :))))
 

DeletedUser

Hosť
:D jak tam moze zostat sam ked zakladatela nemoze vyhodit on+zakladatel=2
 

DeletedUser

Hosť
preco by mali opakovat ??? ved to mohli vymysliet a vobec to tak nea ako ty .. si mylsis ze si naj ?

Si to prečítaj, lebo keď tam dodá pár slov tak to nie je také isté?
Jurci126- 7. 6. 2010 napísal/-a:
Napríklad:
Ste zakladateľ mesta a vy povýšite niekoho na zakladateľa a on vás vyhodí alebo degraduje napr. na mestského radca alebo na občana.

Navrhujem:
Na miesto zakladateľa by ste ho povýšili na zástupca zakladateľa.
Zástupca zakladateľa by mal rovnaké práva ako normálny zakladateľ, ale by nemohol vyhodiť alebo degradovať normálneho zakladateľa.

Príklad:
Ste zakladateľ a niekoho povýšite na zástupcu zakladateľa, ale pretože je len zástupca zakladateľa tak vás nemôže vyhodiť alebo degradovať.

Originál:
adamakfilip- 8.2. 2010 napísal/-a:
například:
jste zakladatel a někoho povýšíte na zakladatele a on vás vyhodí a nebo degraduje.

můj nápad:
místo na zakladatele byste ho povýšili na pomocného zakladatele.
pomocný zakladatel by měl stejná práva jako normální zakladatel až na tu že by nemohl degradovat nebo vyhodit toho normálního zakladatele

příklad:
jste zakladatel a někoho povýšíte na pomocného zakladatele, ale protože je -jen- pomocný zakladatel tak vás nemůže vyhodit a nebo degradovat

jestli máte lepší pojmenování tak napište.
třeba by to mohl být:
zástupce zakladatele, pomocný zakladatel,...

K téme: Za mňa áno...
 

DeletedUser

Hosť
ano suhlasim...ale ked odidete z mesta musi mat pozvanku a povysenie...ale nie prepustenie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore