Zľava pri kúpe nugettov

  • Zakladateľ témy DeletedUser11385
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11385

Hosť
Zdravím, rád by som vedel ako často bývaju tie ponuky napríklad 150% pri nákupe nugettov. Za 6 mesiacov hrania som mal takú ponuku 2x. Chcel by som teda vedieť kedy ma čaká ďalšia.
 

DeletedUser10852

Hosť
mne naskakuje max 20-30% cize nespoliehaj sa na to... cez vianoce bude +20% ak to inno da znova...
 

Deleted User - 4

Hosť
Zdravím, rád by som vedel ako často bývaju tie ponuky napríklad 150% pri nákupe nugettov. Za 6 mesiacov hrania som mal takú ponuku 2x. Chcel by som teda vedieť kedy ma čaká ďalšia.

Záleží to len od InnoGames, ktoré ti to vopred nenapíše, takže sa nemáš odkiaľ dozvedieť, kedy ťa čaká taká ponuka.
 

DeletedUser10852

Hosť
a ak sa smiem spytat ako je to mozne ze hraci co nekupuju nugety im tam naskakuje 150% a hraci co pravidelne kupuju nugety pri tombolach tak max im tam 30% vyskoci sa mi to zda trochu nespravodlive podaktorym nenugetujucim hracom aj 300% naskocilo
 

Deleted User - 4

Hosť
Najskôr sa snažia o to, aby hráči, čo si ešte nikdy nič nekúpili, využili takú výhodnú akciu a prvý krát si kúpili nuggety, preto sa im teda ponúkne vyšší bonus.
 

DeletedUser10852

Hosť
no mne napr. taky bonus ani na azciatku nebol ponuknuty taky bonus ja len preto som sa na to pytal :)
 

DeletedUser11385

Hosť
1x co som kúpil nugety som mal 100% bonus a potom mi prišiel za 2 mesiace 150% no nekúpil som. Snáď mi ho ešte dakedy pošlú. Ďakujem za info všetkým.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7428

Hosť
ja som raz kúpil kvôli tombole a druhý raz lebo bol 100% bonus a teraz čakám na ďalší bonus :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore