Pokec Začiatok hry

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je podľa vás začiatok hry?


  • Celkový počet hlasujúcich
    47

DeletedUser10911

Hosť
začiatok hry je jednoduchý aj pre hrača ktorý The-west zacina hrať prvykrát. (el paso)
 

DeletedUser10990

Hosť
Jedna pripomienka

Ja som mal maly problem.
Nevedel som, ze zachrana saloona II je podmienkou pre nejake questy. Nejak som to ignoroval, lebo boli lepsie ulohy s lepsimi odmenami.
Potom som to splnil a zistil som, ze sa mi otvorilo plno uloh.
Proste by som to nejak zdoraznil.

Hral som to teraz po 4 rokoch znova, takze som nebol uplny zelenac.
 

DeletedUser9646

Hosť
Veľmi jednoduchý začiatok a aj prvotné levelovanie do 20 min dá človek aj 15 lvl. DELAWARE
 

DeletedUser7299

Hosť
Návod je perfektne vysvetlený pomocou šípok,maximálne vhodný pre nových hráčov. (el paso)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10936

Hosť
v Tutoriali sú aj niektoré zbytočné veci ktoré už ovládam . Základy hry ovládam ale niektoré veci ešte nie . Ale aj to príde :)
 

DeletedUser

Hosť
začiatok čo sa týka bonusov a tak je ľahký , horšie je to s pochopením hry a že prečo sú veci z mesta dosť na nič a pod.
 

DeletedUser

Hosť
veľa informácií naraz,ale dá sa to zapamätať a tutoriál človeka vedie.
 

DeletedUser2852

Hosť
Začiatok je jednoduchý pre tých, čo už hru hrali a prešli si ňou. Poznáme vychytávky, čo je treba urobiť hneď, s čím je lepšie počkať, vieme využívať tw-db čo rovnako zľahčuje. Áno úvodná nápoveda poukazuje čo kde je, ale aj tak, kým si to úplný nováčik osvojí, tak nejaký čas prejde. Rozbeh do levelu 25-35 je povedzme ľahký, ale potom je to drina a vtedy myslím že dosť hráčov končí. Nedávno som zavolala jednu známu, aby skúsila west, keďže má dosť času, ale povedala mi ,,mima som tu z toho zmätená" Je to brutálne veĽa informácii čo musí taký nováčik získať, aby ako tak vedel držať krok s priemerom a aby v lvl 100 nezistil, že mal hrať inak...a že mohol ešte urobiť to a to...z úvodnej nápovedy vedia hráči ,,kde", ale nevedia ,,prečo" .
 

DeletedUser

Hosť
Mám ten istý názor ako nado mnou...hra je pre úplného nováčika úplne nezrozumiteľná...je pekné, že je nápoveda, že kam kliknúť, ale priznajme si - kto keď otvorí novú hru, tak číta podrobne tutoriály, keď nemá ešte ani páru o čom to je....99% nečíta a len preklikáva a že "uvidí sa".... lenže tutoriál skončí a zrazu keď neukazujú šipky, tak stráca prehľad...pre wesťákov, ktorý hrajú dlho a prichádzali veci postupne je to jasné, ale nový nevie - čo nastaviť, čo kúpiť, kam si dať schopnosti, prečo ísť do mesta, ako sa presúvať, aby sa všade nesmolil hodiny... stále na neho vyskakujú úspechy a hlavne upozornenia, alebo že to čo by zrovna chcel od hry je za nuggety :)D)...

West pre úplného nováčika bez pomoci je myslím veľmi ťažká hra a osobne sa ani nečudujem, že tých hráčov nepribúda, len odchádzajú starí (to nie je ako podryp, len to tak proste je)
 

DeletedUser217

Hosť
jednoduchý a prehľadný,každý kto vie čítať sa ľahko zorientuje,nedá sa to ani porovnať so začiatkom v 2008 ;)
 

DeletedUser2444

Hosť
začiatok hry je neskutočne zložitý pre nového hráča, áno, dáte level 10 a čo potom? dokonca aj pre mňa, ako starého hráča, ale takého, ktorý veľmi dlho nezačínal, to odradilo až natoľko, že som na el pase prestal hrať.

Kedysi bolo pár kusov oblečenia, 5 súprav a expy sa dali získať len z poctivej práce a duelov, to bol celý princíp hry v jednej vete.
Dokonca aj to súčasné množstvo úloh už dosť vadí, pretože väčšina z nich sa aspoň mne zdá byť zbytočných, najmä ak nepridáva žiadne schopnosti, žiadnu vec, ktorú inak získať nejde, či veľa skúseností. A takých, ktorých nespĺňajú ani jedno z tých kritérií je už strašne veľa.

Vtedy bol aj level 99, celkom dobre a v slušnom čase dosiahnuteľný, ak ste podstivo makali.
Celkovo všetky tie veci ako remeslá, úspechy, všetky vylepšenia a pod. sú podľa mňa super veci, ale povedal by som, že až na také hranie sa keď máte full level(po 150 celkom utópia :) ) a ak ste skúsenejšími hráčmi, pre nováčikov, či neskúsených, každá takáto vec robí väčšiu priepasť medzi nimi a tými skúsenejšími.

Teraz, keď náhodou zazriem nejakého nováčika, a vidím, že mu niečo nejde, tiež ho odkážem na nápovedu, kde je to pekne rozpísané. Ale fakt je, že sám by som to asi nečítal :D Všetko čo je tam, som sa pomaly za dlhé roky a postupne naučil hraním, a keď som tam už aj netrafil, tak len vtedy, ak som chcel zistiť nejaké detaily.
 

DeletedUser10464

Hosť
Pre skúsenejších to je jednoduchšie, no myslím že začiatočníci môžu mať problémy, nakoľko sa im zdá hra neprehľadná - el paso
 

DeletedUser10852

Hosť
Začiatok je komplikovany a zdlhavy.... preto uz kakam na nove svety a ostavam tam kde hram.... Delaware
 

Deleted User - 4

Hosť
Výhercovia v ankete: Začiatok hry

Čísla príspevkov, výhercovia a svet, kde bola pripísaná výhra (3 x káva):

9 - 8tajfun8 - Texas
11 - Mr. Rollins - El Paso
16 - Taloxy - El Paso
26 - Monty - Arizona
19 - Zath - El Paso

Gratulujeme!

Téma bola presunutá a je možné v nej už normálne diskutovať.
 
Hore