Zadávatelia úloh

páči sa vám návrh

  • áno

    Hlasy: 21 60,0%
  • nie

    Hlasy: 14 40,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    35

DeletedUser

Hosť
Na začiatku sa vám chcem ospravedlniť že nemám aj grafickú časť ale nie som dobrý grafik...

Takže na mape by mohlo pribudnúť 6 nových zadávatelov 3 na konci mapy na východe a 3 na konci mapy na západe..

Boli by to zadávatelia ktorý by do úrovne 60 dávali úlohy sa samozrejme z obtiažnostou prispôsobenú tvojej úrovni..

3 by dávali iba peniaze a 3 len skúsenosti..
Na výchde by boli 2 na peniaze a 1 na skúsenosti a na západe 2 na skúsenosti a 1 na peniaze
Úlohy by boli také že by hráč len musel 10 hodín robiť nejakú prácu akú mu zadal
Slúžilo by to na to že hráči ktorý práve žiadne úlohy by sa tam mohli expit...

Úlohy sa pokúsim vymyslieť.. aspon 3 na ukážku

Postavy by sa volali:
Waupeeho brat - indián
Nebezpečný kovboj - kovboj
Barmanka z blízkeho salónu - žena zo zásterou a pivom v ruke
Opustený dom - dom skoro na spadnutie
žoldnieri - žoldnieri
Pobožný - farár


Hráč Solitary man navrhol aj toto:

Waupeeho brat[/B] - indián - špeciálna konečná odmena : Waupeeho brat ťa udobril so šamanom

Nebezpečný kovboj
- kovboj - špeciálna konečná odmena : Po poslednom vyhratom boji ťa kovboj ponúkol sušienkami, ktoré mal schované ( + 15 ks sušienka )

Barmanka z blízkeho salónu - žena zo zásterou a pivom v ruke - špeciálna konečná odmena : Potom, ako si dokončil všetky práce, barmanka ťa ponúkla pohárom piva (5 ks pohárov piva, produkt, obnoví 60% energie, 60% zdravia )

Opustený dom - dom skoro na spadnutie - špeciálna konečná odmena : Keď sa ti konečne podarilo opraviť dom, majster ti dal Uhlomer ( produkt, + 15 stavanie )

Žoldnieri - žoldnieri - špeciálna konečná odmena : Keď ste vyhrali aj posledný boj o pevnosť, zistil si že si za tú dobu vážne zosilnel ( + 20 bodov schopností do Bodov zdravia )

Pobožný - farár - špeciálna konečná odmena :Keď si už pokrstil všetky deti a vykopal posledný hrob, prišiel k tebe farár, všimol si tvojho roztrhaného odevu od toľkej driny a ponúkol ti niečo zo svojho šatníka ( možnosť vybratia 2 ľubovoľných vecí do setu pútnika )
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 185438

Hosť
Na začiatku sa vám chcem ospravedlniť že nemám aj grafickú časť ale nie som dobrý grafik...

Takže na mape by mohlo pribudnúť 6 nových zadávatelov 3 na konci mapy na východe a 3 na konci mapy na západe..

Boli by to zadávatelia ktorý by donekonečna dávali úlohy sa samozrejme z obtiažnostou prispôsobenú tvojej úrovni..

3 by dávali iba peniaze a 3 len skúsenosti..
Na výchde by boli 2 na peniaze a 1 na skúsenosti a na západe 2 na skúsenosti a 1 na peniaze
Úlohy by boli také že by hráč len musel 10 hodín robiť nejakú prácu akú mu zadal
Slúžilo by to na to že hráči ktorý práve žiadne úlohy by sa tam mohli expit...

Úlohy sa pokúsim vymyslieť.. aspon 3 na ukážku

Postavy by sa volali:
Waupeeho brat - indián
Nebezpečný kovboj - kovboj
Barmanka z blízkeho salónu - žena zo zásterou a pivom v ruke
Opustený dom - dom skoro na spadnutie
žoldnieri - žoldnieri
Pobožný - farár

Boli by to zadávatelia ktorý by donekonečna dávali úlohy sa samozrejme z obtiažnostou prispôsobenú tvojej úrovni..
Donekonečna ? To by nebolo možné, každú úlohu treba premyslieť, vytvoriť text, požiadavky...:odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Nápad je to zaujímavý, len ak by som mohol tak by som ho doplnil. Samozrejme že niekedy sú aj chvíle keď hráči nemajú žiadne úlohy ( napr. ja som už 8 levelov vyexpil bez úloh... ), ale táto hra je podľa mňa aj čiastočne o príbehu. Každá úloha, tajná alebo nie, má nejaký začiatok aj koniec. Niekedy na konci čaká veľká odmena, inokedy len nejaké poučenie s podtónom nachytania. Ale predsa tie úlohy, ktoré sa prvou začali a poslednou skončili, na seba nadväzovali a spolu tvorili určitý dej. Preto by podľa mňa do westu nezapadali len nejaký zadávatelia. Mohlo by to byť vyriešené tak, že by to tvorilo dej, samozrejme u každého zadávateľa by to bol samostatne sa vyvyjajúci sa dej, na ktorého konci by bola nejaká odmena. Napríklad :

Waupeeho brat
- indián - špeciálna konečná odmena : Waupeeho brat ťa udobril so šamanom

Nebezpečný kovboj
- kovboj - špeciálna konečná odmena : Po poslednom vyhratom boji ťa kovboj ponúkol sušienkami, ktoré mal schované ( + 15 ks sušienka )

Barmanka z blízkeho salónu - žena zo zásterou a pivom v ruke - špeciálna konečná odmena : Potom, ako si dokončil všetky práce, barmanka ťa ponúkla pohárom piva (5 ks pohárov piva, produkt, obnoví 60% energie, 60% zdravia )

Opustený dom - dom skoro na spadnutie - špeciálna konečná odmena : Keď sa ti konečne podarilo opraviť dom, majster ti dal Uhlomer ( produkt, + 15 stavanie )

Žoldnieri - žoldnieri - špeciálna konečná odmena : Keď ste vyhrali aj posledný boj o pevnosť, zistil si že si za tú dobu vážne zosilnel ( + 20 bodov schopností do Bodov zdravia )

Pobožný - farár - špeciálna konečná odmena :Keď si už pokrstil všetky deti a vykopal posledný hrob, prišiel k tebe farár, všimol si tvojho roztrhaného odevu od toľkej driny a ponúkol ti niečo zo svojho šatníka ( možnosť vybratia 2 ľubovoľných vecí do setu pútnika )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5371

Hosť
nemáš tu anketu :ehmehm:
a tento nápad sa mi len trošku páči. :)
 

DeletedUser

Hosť
niekoľko ľahších úloh by sa zišlo, ľudia čo sú 100+ sa v podstate "nudia" bez ohľadu na boje a duely :D
 

DeletedUser2881

Hosť
Rád by som ti pomohol z úlohami! páči sa mi návrh takže ak chceš napiš mi Správu a popremýšlam nejaké úlohy k NPC! :):):)
 

DeletedUser3501

Hosť
mne sa to viac ako pozdava, som za kazdu dalsiu ulohu. Ti zadavatelia nie su zli, len formu odmeny by som dal trosku inu. Nieco podobne ako to je teraz pri boji o pevnost.

Priklad: Waupeeho brat - uloha lovit bizony(kvoli jedlu pred zimou napriklad), lovit bizony 30 hodin, odmenou by bola akasi obmena truhlice z boja o pevnost. Za prace menej casovo narocne by bola len drevena, za prace ktore by bolo treba robit dlhsie truhlica okovana zelezom....

ide o to, ze teraz maju bojovnici o pevnost sancu ziskat hodnotne veci pricom ostatni hraci su o tuto moznost ukrateny. Takto by sa to troska vyrovnalo
 

DeletedUser

Hosť
Každý si môže vybrať či bude bojovať v pevnosti, alebo nie. Nikto nie je o nič ukrátený. :ahaok:
 

DeletedUser3501

Hosť
ukrateny su uz len ti co nie su v meste. Teda aspon myslim, ze na boj o pevnost musim byt clenom mesta.

po dalsie pokial idem cez charizmu a obchodovanie tak uz vidim tu realnu sancu na najdenie niecoho hodnotejsieho. Uprimne vzal by si ma do boja o pevnost s nulou(bez bonusu) v skryvani, presnosti, vytrvalosti a uhybani a len zopar desiatok bodmi vo vodcovstve?
 

DeletedUser

Hosť
Budem sa opakovať, ale každý si môže vybrať a to vo všetkom ohľadom hry. Nikto nie je ukrátený. Ak hráča nechce absolútne nikto zobrať do mesta (čo je totálne nereálne), tak stále má možnosť si mesto založiť. Výnimky neexistujú.
 
Hore