Zaheslovany predaj

Suhlasite?


  • Celkový počet hlasujúcich
    133

DeletedUser3247

Hosť
Za mňa nie, nič nespraví dotyčnému väčšiu radosť ako keď si kúpi perníky po 15 dolárov určené pre niekoho iného :D
 

DeletedUser3828

Hosť
Dal som áno, mne sa to páči ak chcem niekomu niečo predať určitú vec, tak nech ju aj dostane.
Heslo môže byť, ale aj nemusí, stačí nick.
aj v skutočnom svete je keď sa s niekym dohodneš, tak to klapne ak si to ovšem predávajúci nerozmyslí inak.
 

DeletedUser

Hosť
No, ale ber tak, že toto nie je skutočnosť, ale hra ;)
 

DeletedUser3733

Hosť
Bral by som takúto možnosť, pretože predávam veci pomerne často, ako veci na objednávku a stáva sa mi aj to čo bolo uvedené, že tovar kúpi niekto iný.
No mohlo by to vyzerať aj takto nejako a systém by automaticky vyhľadal, či daný hráč existuje, aby nedošlo k omylu, že bude napísané zle meno a hráč si tak bude musieť počkať, kým uplynie predajná doba.
Po kliknutí na kľúčik by sa otvorila kolonka, kde by sa napísalo meno a automaticky by po overení nicku bola schovaná položka predaja členom/aliancii/komukoľvek
[SPOIL]
trhj.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Myslím, že to je dobrý nápad. Aspoň už konečne nebudú kradnúť.
 

DeletedUser7779

Hosť
Asiko veď to je ten istý nápad ako napísal Patricie. Takže ako vidím, tento nápad tu už bol viackrát.
 

DeletedUser

Hosť
haha, čistá blbost, bohužial treba byť opatrný, to že niekto niekomu niečo náhodne zoberie" z trhu je chiba dotičného ktorí spravil chibu, a za chibi sa platí. a toto je práve ono haha :D
 
Hore