Zahlasuj v ankete a vyhraj truhlicu!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ako by sa mal volať nový herný svet?


  • Celkový počet hlasujúcich
    667
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Pr%C3%A9miov%C3%A1_truhlica.png


Zahlasuj v ankete a vyhraj truhlicu!

Milí hráči,

pri príležitosti spustenia nového sveta, čo by malo byť už čoskoro (kedy? čoskoro + 3 dni :)), tak ako minule, dáme vám opäť možnosť hlasovať v ankete a pomôcť nám tak rozhodnúť o mene pre nový herný svet.

Tentokrát budete mať aj šancu vyhrať pekné ceny - truhličky!

Ako sa zúčastniť?
Drah%C3%A1_truhlica.png

Veľmi jednoducho, stačí si vybrať meno, ktoré sa vám najviac páči, zahlasovať v ankete a napísať jeden príspevok do tejto témy.
Napr. v ňom môžete pozdraviť ostatných hráčov, alebo napísať niečo o sebe, o svojej hernej postave, alebo či v novom svete plánujete hrať, či sa tešíte na novú verziu, atď atď, no to už je na vás.
Každý hráč môže napísať iba jeden príspevok.


Čo môžem vyhrať, ako prebehne výber výhercov a podľa čoho bude určený typ truhlice?
Unik%C3%A1tna_truhla.png

Máme pre vás pripravených päť drahých alebo unikátnych truhlíc (podľa podmienok nižšie) a jednu Prémiovú truhlicu.
Pomocou náhodného generátora čísiel sa vygeneruje číslo - výhercov vyberieme podľa čísla ich príspevku v téme.
Ak len zahlasujete, ale nič nenapíšete, logicky, nemôžete byť vybraný. Takisto, ak len napíšete príspevok, ale nedáte hlas - nič nebude.

Či dostanete drahú, alebo unikátnu truhlicu, to záleží to od toho, ako budete hlasovať.
Ak ste dali hlas názvu, ktorý nezískal najviac hlasov, dostanete drahú truhlicu. Ak to bolo pre názov, ktorý získal najviac hlasov, uhádli ste, dostanete unikátnu truhlicu.

Výhercu Prémiovej truhlice vyberieme taktiež náhodným výberom, pri tom už nezáleží, ktorému názvu ste dali hlas, bude to len čisto o náhode.

Takže ako vidíte, je naozaj veľmi ľahké sa zúčastniť, každý máte šancu vyhrať :)

Anketa bude trvať 2 dni a potom sa uzavrie.

To meno, ktoré získa najviac vašich hlasov - bude meno nového sveta, vyberajte preto s rozvahou a podľa toho, čo je vám najviac sympatické.

TW Team si vyhradzuje právo túto súťaž a anketu kedykoľvek zrušiť alebo pozmeniť, prípadne neprideliť odmeny, takisto aj zmazať nevhodné príspevky.
Na pridelenie odmeny musíte mať založený herný účet a ak hráte vo viacerých herných svetoch, truhlicu vám pridelíme na ten najlepší účet, s najviac skúsenosťami.
Truhlica sa nedá darovať inému hráčovi, ale jej obsah je už vaša vec.

Rozmýšľal som ešte raz nad názvami Chicago a Colorado, lebo sú to pekné solídne mená, ale nakoniec tam zaradené predsa len nebudú.
Chicago preto, lebo názov musí byť na písmeno C a nehodí sa veľmi do westernového štýlu a Colorado je už inde veľakrát použité a bola by škoda nevyužiť možnosť iného názvu, troška sa odlíšiť.


To je už odo mňa všetko, želám vám všetkým veľa šťastia!

Aha a skoro som zabudol, v budúcom týždni si na fóre budete môcť prečítať viac o novej verzii, máme pre vás pripravené informácie o novinkách, takže sa sem nezabudnite potom pozrieť :)
 

DeletedUser

Hosť
The-West som začal hrať v roku 2008. Potom som stým prestal nemal som vôbec čas tak teraz sa k tomu vraciam dúfam že ako náhle bude nový svet sa zabavíme a dobre si zahráme. :p
 

DeletedUser1052

Hosť
mne by sa páčil pre nový svet názov California - bol tam skutočný divoký západ počas zlatej horúčky v okolí San Francisca.... :)
 

DeletedUser2881

Hosť
Ja sa osobne teším na nový update len sa tam budem musieť trochu porozhliadať. Na novom svete budem hrať určite. Za akú postavu to sa ešte rozhodnem :)
 

DeletedUser4223

Hosť
na west ma nahovoril bracho pred 3 rokmy a z mensimy prestavkamy to stale hram dufam ze v novom update bude vela novych a zaujimavych veci.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, ale Carolina mi pride dost westernovske a zlatokopecke, tak preco za to nikto nehlasuje? :D
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím Vás :) Veľmi sa teším na nový svet,nech už je jeho názov hocijaký:) Budem sa tam snažiť dosiahnuť do TOP15. The West hrám už pomaly 3 roky a na nový update sa veľmi neteším,tak by ste mi to mohli spríjemniť nejakou peknou truhličkou :) Dobrú noc prajem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore