Zatykače-úloha

DeletedUser10801

Hosť
Zdravím všetkých jenkíjov a južanov.
Mám taký problém. Preto sa obraciam na vás.
Ide o to, že už mám dve úlohy pri ktorých musím vytvoriť zatykače.V jednej jednu a v druhej päť.Ale keď ich vytvorim stale tam mam nulu.Raz som skušal Dead or Alive a potom len Dead.Minul som na to dost penazi.Ked som si všimol, že tam je nula.
Neviem sa pohnuť ďalej.Niekde som čítal, že mali ten istý problém. Ako tým prejsť?Respektíve má s tým ešte niekto podobný problém?
Dúfam priatelia, že mi poradíte. Ďakujem a Boh vám žehnaj.Tak, ako požehnal mne.....Adios
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
1. Táto téma sem nepatrí.
2. Máš zapnutý sledovač úloh?
 

DeletedUser10801

Hosť
neviem kam patri tato tema..a ano ano mam
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
medzi otázky, ale to je viac menej jedno.. moderátori to prehodia
---

O akú úlohu, resp. sériu konkrétne ide?
 

DeletedUser10801

Hosť
prvé je "pátranie-volanie dobrodružstva "..tam treba vytvorit 1 zatykac
a druhé "hladaj stopy-ruka mrtveho muza" ...tam 5 ...a neviem neviem sa pohnut :/ zufaly som z toho fakt uz..kazdy den skusam vytvaram zatykace či nahodou nepreskoci a nic :/ ak by ste mi pomohli bol by som moc rad
 

DeletedUser9056

Hosť
Skús zrušiť úlohy a ešte raz ich prijať (skontroluj či ich budeš mať v sledovači úloh).
 

DeletedUser10801

Hosť
dakujem vyskusam...lebo tu na fore som to nasiel raz ..uz neviem ci to bolo ceske forum alebo sk...jedno dievca s tym malo problem...tam jej poradili ze napis na hernu podporu...a uz zrusili celu temu uz ju nenajdem hadam pomoze ak nahodou tak napisem:) diky moc
 

DeletedUser2929

Hosť
Tak ak nepomôže ani reset úloh, tak môžeš aj Ty napísať na hernú podporu :)
 

DeletedUser10801

Hosť
...Lukhas chcem ti podakovat nakoniec to resetovanie pomohlo a zbavil som sa jednej z dvoch uloh:)))...diky moc a lovu zdar
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore