Zaujímavé obchody

DeletedUser9056

Hosť
Zaujímavé obchody

Ahojte, tu sa môžte pochváliť obchodmi, ktoré ste zatiaľ urobili. Napíšte aj svet, na ktorom ste túto vec kúpili. Nikde tu nie je takáto téma, tak som ju urobil. Píšte oznámenia / screeny. Pri oznámeniach nezabúdajte na oprávnenie. :)

Tak teda začnem:

Obchody sú všetky s Buffala.

Harmonikové tepláky
[SPOIL][report=220570788edf5eeae9]Okamžitý nákup (1) Harmonikove tepláky [/report][/SPOIL]
Slonia puška
[SPOIL][report=22053187fd4bc8fc3a]Okamžitý nákup (1) Slonia puška [/report][/SPOIL]
Oceľou okovaná truhlica 2ks
[SPOIL][report=219678054fcf0d3683]Okamžitý nákup (2) Oceľou okovaná truhlica [/report][/SPOIL]
Taschunkov Tomahawk
[SPOIL][report=21923782df89213169]Okamžitý nákup (1) Taschunkov Tomahawk [/report][/SPOIL]
Drevený kolík
[SPOIL][report=21986845aaf626dedc]Aukcia sa skončila: (1) Drevený kolík [/report][/SPOIL]

Kliknutím na názov veci sa Ti zobrazí screen, ktorý zobrazuje cenu, vec a dátum. V spoile je oznámenie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to by som nenazvala zaujímavými, lebo sú buď dohodnuté (na tom neni nič zaujímavé), alebo veci ukradnuté z trhu niekomu inému (za to by som sa ja osobne hanbila)
 

DeletedUser9698

Hosť
By mne zajímalo co z toho není kradené nebo přenechané.. jo.. Pán je obchodník.
 

DeletedUser6273

Hosť
Hm

Stanovisko jedného "poctivého" nákupcu -

"Pokiaľ som to kúpil na trhu, tak to není kradnuté, nejaké poznámky ma vôbec nezaujímajú :)"

Takýmto spôsobom som prišiel o pár vzácnych vecí, ale komunikáciou a dohováraním sa mi ich podarilo dostať späť.

Ja som napr. na Arizone kúpil harmoniky za 80K - ale obratom som písal predávajúcemu, či neboli určené pre niekoho iného :) Keďže neboli, bol to pre mňa dobrý nákup :).
 

DeletedUser3501

Hosť
dobré obchody (pre nakupujúceho) boli v čase tomboly. Vtedy ľudia potrebovali peniaze na nové veci a predávalo sa hlboko pod cenu. Ja som napríklad kúpil sacajewine nohavice za 20000, mastersonove za 16000, o veciach z tomboly ani nehovorím, tie sa predávali za dvojnásobok predajnej. Kto bol vtedy prezrieravý a mal prachy teraz je z neho milionár :)

Hovorím hlavne o californii....
 
Hore